Sniper: Ghost Warrior

Alternatywne nazwy: Sniper: Ghost Warrior

Gry Sniper: Ghost Warrior - a twórcy gier komputer z warszawskiego City Interactive, które w związku z wydanym na początku lata 2010 Polska firma dokonała shooter wojskowej od 1 osoby. Tutaj można zobaczyć wspaniałe efekty specjalne, a efektem ich obecności na ekranie monitora. I jest to prawdopodobnie ze względu na fakt, że deweloperzy podjęły swoją grę na dość niską silniku Chrome Engine 4.

Twoja postać - elita sił zbrojnych USA, snajper, super-Pro, który wrzucił go do linii wroga, ale w jakimś odległym kraju. Energii w tym kraju zajęte przez wojsko. Zwykłych ludzi przeciwko rządzącej junty uzbrojony, i powinny one pomóc naszym snajpera. I muszę powiedzieć, że dla takich twórców zadań w Sniper: Ghost Warrior PC ustawić dobrą grywalność. To jest dobrze przemyślany kontrolować głównego bohatera, i to wojskowy gra akcji jest bardzo ważne. Po tym wszystkim, co misja nie została wykonana, tak długo, jak twój przeciwnik został usunięty potajemnie, z największą odległość. Cóż, to było trzymane w tajemnicy. Ale zawsze przechodzą wszystkie zadania w "ukryciu", przechodząc wszystkich wrogów niezauważony niepowodzeniem. Czasami, twoja postać będzie po prostu zwarte, aby rozpocząć walkę. Będziesz musiał podzielić się z ZOMO i zniszczyć wroga w różnych budynków i budowli. Ponadto programiści pracowali bardzo fajne misję, która nie musi zniszczyć jednego wroga, ale kilka przeciwników na raz. Chłopaki z City Interactive zrobił wszystko, aby ułatwić procedury wykonania tych zadań, znakowanie pewien sposób cele, które muszą zostać zniszczone w pierwszej kolejności, a które po. A nie jest to konieczne, podstawowym celem było w ścisłej bliskości w stosunku do atakujących. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na Sniper: Ghost Warrior pobrania i zainstalowania na komputerze, upewnij się, że takie misje będą ważne, aby "usunąć", że wojownik, który jest gdzieś na odległych podejść, ale w tym samym czasie stojący obok z "panic button". (Słownie: szesnaście różne misje ich gry) można opracować taktykę do danej sytuacji. Jedna taktyka jest być, jeśli jest to konieczne, aby zniszczyć przywódcę przeciwnika, jeśli to konieczne, innego taktyka podważać obiektów wojskowych lub budynków, a zupełnie inaczej powinno działać, jeśli będzie częścią zwiad, szturm w głębokim tyłu wrogiego obozu wroga.

W celu Sniper: Ghost Warrior gry i wykonać wszystkie zadania są cztery rodzaje broni snajperskich. Pędów tych strzelb powinny móc. Ponieważ w celu trafić do celu trzeba wziąć pod uwagę trajektorię pocisku dokonując korekty prędkości i kierunku wiatru, jak i od składnika grawitacji.

Główną bronią gracza są różne rodzaje karabinów snajperskich, broni białej, materiały wybuchowe itp. § W grze dostępne są 4 rodzaje karabinów snajperskich. Według twórców, trajektoria pocisku oblicza się po uwzględnieniu wiatru i grawitacji. Ciekawa sprawa: jak najszybciej trafić swój cel - kamera natychmiast zacząć realizować kulę odlatuje! Wciąż jest główną postacią w arsenał materiałów wybuchowych i broni do walki wręcz.

Jeśli nadal nie może zdecydować, czy powinien Sniper Ghost Warrior do pobrania, a następnie wpisz w pasek wyszukiwania w przeglądarce, aby zobaczyć, Sniper: Ghost Warrior film. W Internecie istnieje wiele przyczep i opinie o tej grze. Po obejrzeniu tych filmów, upewnić się, że gra Sniper Ghost Warrior to warto spróbować go w ich ręce.

Powodzenia! Idź na całość!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi