SoccerStar

Alternatywne nazwy: SoccerStar

SoccerStar on-line - darmowe gry wieloosobowej przeglądarki gatunek sportu, jest oprawiony w humorystycznym stylu. Projekt deweloperzy, L39 Studios i wydana przez akty jak dynamit. W świecie gry nie należy przyjmować na wyczerpującej roli trenera, a nie będzie się biegać po boisku i zdobywać bramki, uczucie wolności i radość zwycięstwa. Twoja postać - początkujący gracz, który w przyszłości ma stać się prawdziwą gwiazdą. Na pewno doprowadzi go do lepszej przyszłości, doskonaląc swe ciosy umiejętności. Co można zdobyć więcej goli, tym szybciej przyjdzie rozpoznanie. Wybierz pozycję i dalej do sławy!

Rejestracja SoccerStar otwiera drzwi do sportu z wszystkich perspektyw. Załóż konto nie jest trudne. Musisz wejść w dziedzinie specjalnym kształcie takich informacji: nazwę gracza, adres email, hasło. Musisz także wybrać płeć, ale również proszę zaznaczyć w potwierdzeniu przyjęcia ogólnych warunków i zasad gry. Przy okazji, w trakcie tworzenia postaci, można wybrać wygląd, to istnieje funkcja, jak zmienić oblicze.

Zagraj SoccerStar dostępne dla wszystkich chętnych. Obciążenie nie będzie miał nic. Wymagania systemowe są niskie, a więc nie musisz się martwić, że jeśli konfiguracja komputera jest taki sam, fajne wykonanie. Najważniejsze, że został zainstalowany platformę Windows 98/2000/ME/XP, był dostępny jeden z nowoczesnych przeglądarek i internet był podłączony.

Tak, to się ktoś ambitnych graczy. Co konkretnie można zrobić? To zależy od tego jaki zawód wybrać jedną z następujących opcji: napastnik, pomocnik, obrońca i bramkarz. Zależy od klasy funkcji, które zostaną przypisane do ciebie podczas meczów. Ale w każdym przypadku będzie miał do czynienia z takimi parametrami jak kierunku uderzenia, kąt uderzenia, podkręcić piłkę i siłę uderzenia. Będą mogli wystawiać je poprawnie - wierzą, że sukces w kieszeni!

Zostań członkiem klubu - wtedy razem z kumplem, aby osiągnąć szczyty kariery sportowej. Pamiętaj, że tylko pracując razem można wygrać drużyny przeciwnej. To nie jest rodzaj sportu, w których każdy dla siebie. Nawiasem mówiąc, w razie potrzeby, do czasu, można stworzyć swój własny klub, jeśli nie chcą być częścią jednego z już istniejących. Możliwe dla klubu kilka ulepszeń, a mianowicie trener, menedżer i stadionu.

Wiele zależy od przygotowań do następnego meczu. Począwszy SoccerStar zagrać po prostu trzeba stale pociąg bohatera. Inne czynniki wpływają na dobre samopoczucie zawodnika piłki nożnej, a tym samym na jego zaufanie. Są to ubrania, które mogą być zmieniane przez kostyumizatsii i oczywiście jedzenie. Jeśli można zrozumieć sens życia sportowca, SoccerStar gra będzie bardzo ekscytujące, aby wykonywać.

Przy okazji, SoccerStar kont graczy online i zarabiać pieniądze. W przeciwnym razie, gdzie są pieniądze, aby podjąć wszystkie konieczne? Będziesz zarabiać walutę gry i gwiazdy. Podczas gdy poziom zarobków zależy od samej popularności. Wkrótce będziesz mógł sobie pozwolić i przyzwoite wakacje i dobre jedzenie, i fajne ubrania.

Być może jesteś zainteresowany na pytanie, jak często można przejść na boisku z piłką, aby pokazać swoje talenty. Mistrzostwa trwają przez siedemnaście dni i każdego dnia w tym czasie kluby posiadać dwie gry dziennie. Więc nie będziesz się nudzić! Należy powiedzieć, że początkowo obsadzone przez zespół znaków komputerowych, konieczne jest, aby zacząć od razu w stanie prowadzić piłkę.

Zabawna gra jest inna, że ​​gra jest łatwa do uchwycenia. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie grał w prawdziwym życiu biega po boisku po raz ostatni w czasie szkoły, w każdym razie ci szanse na równi z innymi graczami, chociaż pochwalić się bogatym doświadczeniem. Ci szybko dowiedzieć się i zrozumieć wszystkie niuanse. Wkrótce złapie się myśląc, że dzień i nie może żyć bez artefaktów kolorowe gry! Dołącz teraz, aby rozwijać własne efekty! Dłużej grać znaczną opłatę, a zatem możliwości. Niech piłkarz życie przyniesie Ci przyjemność! Ciesz się rozgrywka!

 

Zagraj także