Soldiers Inc: Mobile Warfare

Alternatywne nazwy: Soldiers Inc

Gra Soldiers Inc Mobile Warfare war dla dobra wojny.

Firma Plarium zyskała sławę jako twórca strategii militarnych i ekonomicznych, aw jej kolekcji jest coraz więcej nowych arcydzieł. Soldiers Inc Mobile Warfare był kontynuacją gry"Conflict"i został wydany w 2013 roku. Nowa seria została stworzona przy użyciu nowych technologii. Symulacja lokalizacji i postaci odbyła się przy użyciu ulepszonej grafiki 3D, a do animacji wykorzystano skanowanie 3D i przechwytywanie ruchu.

Soldiers Inc Mobile Warfare można pobrać za darmo, ale niektóre dodatki kosztują. Dla bezpieczeństwa zakupów w ustawieniach lepiej jest podać hasło, a nie mówić nikomu.

Suzhet gry.

wydarzeń rozwija się w roku 2037. w kraju wymyślonym przez autorów Selva de Fuego, który znajduje się w Ameryce Południowej. Liczne wojska stada tutaj z jednym celem, aby uzyskać formułę"Panacea"i zrozumieć, jak niebezpieczne jest.

. Stworzyło korporację szczepionkową"Phoenix", mówiąc, że ich odkrycie rozwiąże wiele problemów. Jego wpływ na organizm ludzki jest wyjątkowy, gromadząc zarówno dane fizyczne, jak i psychiczne. Uzyskując przewagę nad innymi, możesz szybko przejąć władzę, narzucić swój porządek, a nawet rozkazywać światu. Od czasów starożytnych wielu tego szukało, a teraz istnieje realne zagrożenie, że formuła wpadnie w ręce znanych złoczyńców.

Wokół wynalezienia naukowców rozegrała się prawdziwa wojna. Władze zderzyły się z lobby, korporacjami, powstańcami, armiami państwowymi i prywatnymi. Gracz wybiera stronę i kierując oddziałem, opuszcza Selva de Fuego, aby rozbić obóz na wolnym terytorium i rozwinąć go w ufortyfikowaną bazę.

Wersja gry

Browser umożliwia pobranie Soldiers Inc Mobile Warfare na komputer. Nie różni się w żaden sposób od wersji mobilnej, posiadającej takie same cechy:

  Cechy procesu gry.

 • Możliwość bezpłatnego procesu process
 • Dostęp do wielu języków
 • Piękna grafika ze szczegółami w 3D
 • Atrakcyjne walki
 • Uczestnictwo w misjach
 • Tworzenie sojuszy
 • Sugestia dla pojedynczego gracza

Game Soldiers Inc Mobile Warfare zamienia operacje wojskowe z chwilami wytchnienia, dzięki czemu możesz zwrócić uwagę:

 • Events Resources
 • Olej żołnierzy i wyposażenie
 • Poprawa sprzętu
 • Do badania strony
 • Dystrybucja zadań

Powinieneś zawsze pamiętać, że wróg stale buduje swoją własną siłę. Aby temu przeciwdziałać, potrzebujesz także szybkich czołgów, szybkich samolotów, dronów rozpoznawczych, robotów bojowych i dobrze wyszkolonych żołnierzy. Nie zapomnij zwiedzić okolicznych obszarów.

Ważna rola, jaką odegrał sprzęt żołnierzy. Soldiers Inc Mobile Warfare pozwala ci z powodzeniem łączyć dostępne elementy mundurów i broni. Możesz stworzyć skuteczny model niemal niewrażliwego, mobilnego i taktycznie doskonałego wojownika. Aby osiągnąć cel, wybierz, jakie będzie twoje zachowanie. Czasami lepiej jest najpierw zaatakować, używając efektu zaskoczenia. Innym razem lepiej bronić się, wykorzystując na dobre cechy tego obszaru.

Game Soldiers Inc. zakłada aktywną współpracę z innymi graczami. Z niektórymi trzeba zawrzeć przyjazne porozumienia i tworzyć sojusze, inni zamieniają się w zaciętych wrogów. Weź udział w turniejach, wypełnij zadania i przeprowadź misje, aby zdobyć cenne nagrody za osiągnięcia. Być może wszystko, najważniejsze, żeby się nie poddawać!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi