Soldiers Inc

Alternatywne nazwy: Soldiers Inc

Soldiers Inc - walka o władzę.

Soldiers Inc - strategiya Art of War, dla tych użytkowników, którzy chcą tworzyć własne potężne nowoczesnej armii i uzyskać status lidera wojskowej i niezrównaną mudrogo pravitelya. Charakterystyczną cechą tego szczególnego multiplayer gry online przeglądarki jest to, że ludzie tutaj walczą między sobą, nie Orki i Gobliny mają baz wojskowych, piechoty, ciężkie pojazdy opancerzone, samoloty i żadnych bajkowych postaci.

Vse Akcja rozgrywa się w fikcyjnym kraju Afryki. Są to minerały i rzadkie zasoby, a gracz, który może kontrolować kopalnie i władzy, będzie w stanie całkowicie rządzić światem. Jednak nie wszystko jest takie proste, na tym świecie jest ogromna konkurencja, korporacje i państwa, nie licząc lokalnych grup i gangów, chcą dostać to, czego chcą. Dlatego tylko starannie zaprojektowana strategia zwycięstwa, po prostu zbudował taktykę wojny i mądry podział zasobów w obrębie bazy wojskowej pozwoli graczowi na zajęcie stanowiska, trzeba się liczyć ze wszystkimi innymi.

Gra Rejestracja Soldiers Inc jest zobowiązany do przekazania może być tylko pół minuty, konieczne jest, aby wymyślić nazwę w odpowiednim polu należy wpisać adres e-mail i hasła do gier, w tej grze nie ma procedura potwierdzenia adresu do korespondencji, zaraz po tych prostych krokach, można przejść do etapu nauki.

Funkcje Soldiers Inc

Z pierwszy rzut oka, użytkownik zobaczy doskonałą jakość gry. Jest to wyraźnie widoczne wszystkie szczegóły i pejzaże, nawet gładka powierzchnia palącym słońcu spalonej ziemi. Układ muzyczne zapisane w tle, daje nastrój i efekty dźwiękowe uzupełnienie realizm, co dzieje się na ekranie komputera.

Działania w gry Soldiers Inc zacząć z dość szczegółową instrukcją. Gra ma kilka zasoby niezbędne do rozwoju:

  • Paliwo sto tysięcydwadzieściatrzy;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Vse tego rodzaju zasoby są potrzebne do początkowych zespołu budownictwo, wojskowych, bezpieczeństwa i zasobów budynków, z których w przyszłości będzie budować i wzmacniać armię jest gotowa stawić czoła przeciwnikom.

We wczesnych stadiach, deweloperzy nie oszczędził najcenniejszy waluty gry - diamenty, więc wyrzucać z nich jest bardzo ostrożny, ponieważ na wyższych poziomach nie będą się tak proste, a może oni potrzebują za wiele.

Celem gry w celu stworzenia efektywnego i potężną armię, aby przejąć kontrolę wszystkich nowych terytoriów są bogate w cenne zasoby, ale gracze mogą wybrać inne sposoby na rozwijanie ich podział. Bez wojny Soldiers Inc. nie zrobić, jeśli użytkownik nie zaatakują się, będzie musiał zbudować silną obronę, albo iść drogą dyplomatyczną przez podpisanie umowy na obronie lub nieagresji.

W grze, oprócz prawdziwych pretendentów są przed komputerami, a są wirtualnymi przeciwnikami. Boty są lokalne gangi, nie wahaj się do ataku, choć ich wojska i nie bardzo silny, może przynieść kłopoty.

Soldiers Inc z podziału sił - ofensywnych i defensywnych. Jaka armia wzmocnienie strategii zależy od wyboru gracza, ale w ciągłym braku środków mogą być uzupełniane w ataku na innych podstawach, co sprawia, że gra jest bardziej agresywny i ciekawe, bo po prostu nikt nie dotknie. Kolejny wspaniały prezent od twórców bunkrze, możliwe jest ukrycie wojsk i zasobów, a po kumulacji sił nagle mówić w przeciwnika.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi