Pionierzy space 2

Alternatywne nazwy: Pionierzy space 2

Space Pioneers 2 forum - strategia ta przeglądarka przestrzeń, w której do walki o władzę w przestrzeni. Cel - stworzyć niezwyciężoną imperium w galaktyce, kolonizacji ulubioną planetę, rozwój przemysłowy i tworzenia złożonych międzyplanetarnej placówkę do zdobycia.

Gra online Space Pioneers 2 nie wymaga instalacji klienta gry i jest dostępny w każdej nowoczesnej przeglądarce. Wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć grę, to Space Pioneers 2 Rejestracja.

Na stronie głównej znajduje się formularz rejestracyjny, w którym można wybrać metodę rejestracji, są dwa.

Po pierwsze, przy użyciu konta na Facebooku czy Google, klikając na odpowiedni przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie rejestracji w grze.

Jeśli nie zarejestrujesz konto na Facebook i Google, to musisz skorzystać z drugiej metody, zarejestruj Looki-konto bezpośrednio ze strony gry: w dziedzinie rejestracji wprowadź logowania (nazwę), adres e-mail i hasło, a następnie zaakceptować umowę z regułami gry i naciśnij "Rejestracja". Rejestracja na tej grze Space Pioneers 2 zakończył. Następnie możesz kliknąć "Play! . "

Ważne! Looki-rejestracji konta, automatycznie mają dostęp do wszystkich społeczności gry!

Głównym celem gracza jest budowanie i rozwijanie ich galaktycznego imperium. Aby osiągnąć ten cel trzeba będzie skonstruować kilka ważnych budynków, które zapewnią środki na budowę i rozwój imperium.

Gra online Space Pioneers 2 posiada trzy rodzaje zasobów: metal, kryształ i trytu.

Metali i kryształy są potrzebne w celu umożliwienia wytworzenia budynku, jak również do badania badań, jednakże, w niektórych zastosowaniach może być również niezbędne tryt (jest on również używany jako paliwo dla statków).

Oprócz tych zasobów, nadal istnieją nanobots - jest wypłacana zasobów, które mogą skrócić czas budowy budynków, statków i studiów stacjonarnych.

Gra ma wartość energii (takie jak sygnalizuje o pozostałą i całkowitą ilość energii).

Pionierzy Space 2 gra online dla rozwoju jego imperium ma takich budynków

Metalloshahta, Kristalloshahta Syntezator i tryt - te budynki zapewniają zasoby niezbędne do budynku;

SES, GPP i turbiny wiatrowe - Budynki biorące udział w produkcji energii; niezbędne

Stocznia - tutaj będą budować nowe statki, dodatkowo zmniejsza ich stoczni budowane;

Laboratorium - będzie studiował tutaj różne studia, dodatkowo skraca czas ich badań laboratoryjnych;

Budowanie zaufania - budynek ten zmniejsza budowę wszystkich budynków;

Handel bazy danych - można dokonywać transakcji między podmiotami i wynająć Voyager;

Wymiennik - tutaj można przekonwertować niepotrzebnych jednostek wojskowych zasobów i wypożyczyć, bo Wymiennik i Megautilizator;

Androidozavod - dzięki niemu znacznie zmniejsza budowę innych budynków, statków i obrony

Uniwersytet - dzięki niemu mniej czasu na studia badania;

Prombaza - pozwala na dodanie budowach, mogą być prowadzone równolegle w budowie kopalń i zakładów energetycznych.

Space Pioneers 2 gry on-line ma dwie specjalizacje: Siedziba i wojownika.

Jeśli chcesz walki, utrzymuje się na bitwę, to lepiej wybrać - Wojownika, a jeśli priorytetem jest umieszczony prowadzenie misji pokojowych, to lepiej - Sklep.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych dwóch zawodów można przeczytać na forum gry.

Gra ma osiem sekcji: Gospodarka, statków, usług, Granatowy, systemowe, handlu i innych graczy. Każda sekcja posiada własne menu, które można wybrać pozycję do określonego problemu gry. Tak, gry Pionierzy Space 2 online jest dość ciekawa.

Należy pamiętać, że pierwsze 14 dni od Twojej postaci będą zabezpieczone przed atakiem, więc zaczynają grać w gry online Pionierzy Space 2, polecam używać go złapać rozwijać swoją planetę.

Inną bardzo interesującą cechą tej gry, to na wakacje. Będąc na wakacjach, twój floty i planety częściowo przekształcone w innym podprzestrzeni, która nie pozwala innych uczestników gry, na wiele sposobów, aby zaatakować imperium. Co więcej, w czasie wakacji, kopalnie nadal wydobycie zasobów (nie na pełnych obrotach), zwykle spotykają się i nadal budować budynki.

Podobnie jak wiele innych gier, istnieje możliwość, jeśli chcesz dołączyć do Sojuszu lub tworzyć własne. Przy czym istnieją pewne korzyści w grze.

W ogóle, Space Pioneers 2 grać jest zabawne i ekscytujące dla wszystkich, którzy kochają przestrzeń przygoda.

Pionierzy Space 2 Rejestracja online jest otwarty dla wszystkich chętnych, ten tajemniczy świat!

 

Zagraj także