Space Rangers 2

Alternatywne nazwy: Space Rangers 2

Gry Space Rangers 2 wyróżnia się tym, że został on opracowany w Federacji Rosyjskiej. Jako twórcy projektu była słynna firma Elemental Games. Gra została wydana w 2004 roku i od razu po prezentacji został przejęty przez miliony użytkowników na całym świecie. Pomimo jego czcigodnego (według standardów gier) wiek i projektu do daty łatwo przyciąga graczy z całego świata. W krajach zachodnich, jest znany jako gra Space Rangers 2.

Kolejna różnica w większości gier komputerowych to połączenie różnych gatunków w jednym projekcie. Tak więc, w Space Rangers łatwo przeglądać notatki RPG i przygody tekstu, najlepsze elementy turowych i przekazywanie w czasie rzeczywistym strategii, i coś z projektu i wziął gry akcji i arkady. Wystarczy, aby upewnić się, na ile to dźwięk i wciągająca gra, można pobrać Space Rangers 2. Można się spodziewać poważnego kosmicznej przygody, które, jak pokazuje praktyka, są najbardziej interesujące dla przeciętnego gracza.

Space Rangers 2: Dominators zabierze Cię w ciągu 250 lat od brutalna wojna się skończyła z cywilizacji klisanov. Aby być precyzyjnym, będziemy podróżować w 3300god. Na arenie z czterech podstawowych cywilizacji ludzkiej, z którą naród zdecydował się na współpracę. Wśród nich:

1. Maloqs.

2. Łożyska.

3. Feyany.

4. Gaalians.

Wszyscy żołnierze w końcu trzeba się razem w koalicji, jak wrogowie pojawiają się na horyzoncie - Wanted - kibermonstry, które mają swój własny, unikalny inteligencję. Jak widać, w Space Rangers 2 gry będzie zabawne i ekscytujące, rozwój wszelkiego rodzaju strategie, które mogą prowadzić do zwycięstwa własnego narodu. W grze można zarządzać własną postać - Space Ranger. Może odbierać różnorodne umiejętności, ale zrobić to wszystko będzie w jednym celu - by ocalić galaktykę.

W Space Rangers 2 bohaterowie nieco zmodernizowane w porównaniu do poprzednich rat. Teraz dostępny w dwóch nowych klas zaczęła - korsarzy i najemników. Każdy z członków grupy ma specjalne zdolności, które mogą być bardzo pomocne w konfrontacji z Dominators.

Można wybrać bohatera będą dostępne w Space Rangers 2 statków statków kosmicznych. Jest to ważny środek transportu, bez którego uda się niepowodzeniem. Będziesz w stanie poprawić statek i dostosować go do swoich potrzeb.

Przed rozpoczęciem gry należy pobrać Space Rangers 2. Można to zrobić łatwo i szybko przez potok. Konfiguracja projektu zajmuje mniej niż 20 minut, a zaraz po tym będzie można zanurzyć się w świat niesamowitej przestrzeni.

Aby zobaczyć na własne oczy i wyobrazić sobie, co to za gra, proponujemy do ponownego Space Rangers 2 trailer video. Pomoże to w jak najbardziej prawidłowe wrażenie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi