Space Rangers HD

Alternatywne nazwy: Space Rangers HD

Gry Space Rangers HD: Revolution - doskonały przykład, jak wznowienie gry w formacie HD może zmienić jej życie. Z nowych fanów oddychaniem projekt może "pamiętać młodzież", grając w swoje ulubione gry w zupełnie nowym formacie. Ponadto prawdopodobieństwo przyciągnięcia nowych odbiorców jest wystarczająco duży - młodzi gracze w końcu zwrócić uwagę na Space Rangers, postrzegając je jako coś nowego i godnego, nie Chociaż widział jako zapadłej rzadkie książki, w których grał więcej od swoich dziadków.

W momencie, gry Space Rangers HD: Wojna Oprócz furorę, stając się pierwszym i jedynym projektem, który mógłby z powodzeniem połączyć najlepsze elementy najróżniejszych gatunków gier. W drugiej części gry splecionych notatek i sala RPG, strategii i zadań tekstowych. Dlatego deweloperzy i postanowiono tchnąć nowe życie w tej grze. Oprócz nowego projektu formatu oferuje dodawanie niektórych aktualizacji.

Przed grasz musi być Space Rangers HD: pobierz Revolution. Do tej pory, gra działa płynnie na wszystkich istniejących systemów operacyjnych, co jest bardzo wygodne i łatwe do odróżnienia od wielu innych projektów. Ponadto, projekt może działać płynnie nawet na monitorów panoramicznych, zdjęć w tym przypadku wygląda po prostu oszałamiający. Nie ulega wątpliwości, w zaktualizowanej wersji gry Space Rangers HD: rewolucja będzie o wiele bardziej interesujące, aby grać, nie tylko poprzez poprawę jakości, ale fajne grafiki.

, Które zostały dodane, a niektóre z innowacji w samej rozgrywce. Na przykład, twórcy postanowili jeszcze bardziej skomplikować proces walki i bojownika oprócz robotów Dominators dodaje nową klasę przeciwników - kosmicznych piratów. Napięcie na grze poczujesz się jak zaraz po będzie mógł Space Rangers HD: Wojna Oprócz pobierania. Odsłaniać tajemnicy i powiedzieć, że można wybrać, po której stronie się bronić swoją postać. Teraz możesz stać się jako strony ludzi i wsparcie koalicji sił zła.

Zaszły istotne zmiany i listę proponowanych zadań. W projekcie wersji HD-questów i misji stała się o wiele bardziej i nie będzie im się jeszcze bardziej interesujące. Gra została wprowadzona funkcja negocjacji i znaki mogą mieć wpływ na ich przeciwników, wzywając ich do zmiany zdania i "oktylowe" że tak powiem.

Jazdy Pośpiech w Space Rangers HD: Miłośnicy przygód Rewolucja tekstowe zwykle, bo tutaj ich liczba wzrosła kilkakrotnie. Będziesz w stanie ćwiczyć uważność i logiki, inteligencji i zręczności.

Do wizualizacji (dla tych, którzy nie doświadczyli w grę) i porównać z poprzednią wersją (dla tych, którzy już doświadczenie z projektu), proponujemy zajrzeć do gry Space Rangers HD: Revolution zwiastun wideo, który jest opisany w szczegółach wszystkie najważniejsze niuanse gry.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi