Space Rangers rewolucja

Alternatywne nazwy: Space Rangers rewolucja

Pomimo faktu, że gra Space Rangers 2: Revolution - nie jest pełny i niezależny projekt, może słusznie być traktowane jako takie. Dodatek ten jest naprawdę uważana za jedną z najbardziej udanych. Z jego ulubiona gra milionów wygląd otrzymał nowy oddech i stały się jeszcze silniej przyciągają nie tylko doświadczeni, ale także młodzi gracze. Gry Space Rangers Rewolucja najlepszych tradycji gatunku. Projekt jest tradycyjnie bardzo przytulny dostać na wszystkie najlepsze elementy ulubionych stylów. W tej grze, każdy znajdzie sobie: i miłośnika arcade i strategii i przygody tekstu i RPG, a także wiele innych. Że różnorodność jest główną atrakcją projektu, które przerastają, przy okazji, do tej pory, nikt nie może.

Gry Space Rangers 2: Revolution grać trzeba przechodzić odległym roku 3300. W tym okresie, wielka wojna ludzkości przed siłami obcych została zakończona, ale nie ma czasu na relaks narodu. Teraz nad ludzkości zbliża nowe zagrożenie - Wanted. Ta niezwykła istota - oryginalne formy życia, główną różnicą jest to, że ich wyjątkowa inteligencja. Gry Space Rangers Rewolucja przedstawi Państwu zupełnie nowy wróg, który zostanie skonfigurowany dość agresywnie. Jednak chyba nie można sobie poradzić z takimi postaciami?

Przed rozpoczęciem gry należy pobrać Space Rangers 2. Cały proces od władzy zajmie Ci około 20 minut, aby znaleźć i uruchomić pliki bez problemów może być na dowolnym trackera. Będzie spotkanie z kilku ras, w tym:

1. Maloqs.

2. Osób.

3. Gaalians.

4. Łożyska.

5. Faeyans.

W grze Space Rangers 2: Bohaterowie Revolution (wszystkie powyższe) dla zbawienia każdego z własnego narodu, postanowiła zasięgnąć pomocy sprytnych i odważnych Space Rangers.

Przygotuj się, że ten dodatek masz umiejętności z nowymi rodzajami broni. Wszystkie działania będą opracowane w rozszerzonej mapie, które trzeba będzie zbadać wewnątrz i na zewnątrz!

Twoja postać - Ranger, nic niezwykłego! Pośpiesz się pobrać Space Rangers Revolution ćwiczyć, by sprawdzić wszystkie aktualizacje i ulepszenia. Trzeba będzie wybrać rasę i własny statek kosmiczny. Wszystko jest gotowe - możesz teraz iść i iść! Przed ogromną liczbę misji i zadań. Przed otwarciem nowej galaktyki. Twoja postać będzie w stanie zaangażować się w handlu. I, oczywiście, ty i twój bohater będzie w stanie trenować ponownie logiczne myślenia w zadaniach tekstowych.

Gry Space Rangers 2: rewolucja będzie zadowolony z siebie i swojej własnej nieprzewidywalności. To nie ma żadnego konkretnego scenariusza, wszystko zależy wyłącznie od Twoich działań. To daje projektowi przyprawy.

Aby zobaczyć na własne oczy prawdziwości wszystkich powyżej, może warto przemyśleć do Space Rangers 2: Revolution zwiastun wideo, który opisuje szczegółowo wszystkich głównych zalet projektu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi