Sparta War of Empires

Alternatywne nazwy: Sparta: opcje-Empiress

Sparta: War of Empires - Strategia militarna i gospodarcza w czasie rzeczywistym.

Zdes spodziewać epickich bitwach legendarnych czynów i oczywiście ekscytującą przygodę. Twoim głównym celem w grze wejdzie w walce z innymi graczami, a także najbardziej bezwzględnego króla Kserksesa. Kto wygra, to i zdobyć władzę nad starożytnym świecie.

Dlya wygrać trzeba będzie spróbować dość stworzyć własną armię, budować i wzmacniać mury jego polityki. Ale to nie wszystko, bo jednym z najważniejszych składników są środki:

  • Derevo
  • Zerno
  • Bronza

Razobratsya się i rozpocznie się w Sparcie: War of Empires grać, aby przyjść z pomocą, że Leonid, King of Sparta!

Odnim możliwa droga do osiągnięcia sukcesu jest podbój sąsiednich politykę. Do tej gry Sparta: War of Empires obejmuje ponad trzydzieści różnych jednostek, należą do nich:

  • stremitelnye macedońskie horsemen
  • stoykie greckich hoplitów,
  • legendarnye Spartan voiny
  • otvazhnye mirmidontsy

Vse będą w jednym systemie i będą walczyć do samego obok siebie.

Razvivatsya i gry Sparta: War of Empires możliwe jest na kilka sposobów:

  • V jeśli nie są gotowe do natychmiastowego walczyć z prawdziwym wrogiem, to istnieje szansa, aby spróbować swoich sił z przeciwnikiem komputerowym. Oracle powie, gdzie można znaleźć niedrogie cel. Na podbój należytą nagrodę w postaci doświadczenia, wojska i, oczywiście, zasobów.
  • Takzhe istnieje inny sposób na wzbogacenie się, że buduje Togosa, a następnie zdobycie kolonii. Która zawiera wiele różnych zasobów, tak aby już kolonią jest pod wpływem, tym więcej zasobów można dostać. Prawda nie należy zapominać szlachetne dowódców, którzy także chcą konkurować o ciekawostki. Dlatego terminowe podpisały porozumienie o wzajemnej pomocy z innymi politykami, sprawi, że nawet mocniejszy!

Krome tę grę Sparta: War of Empires daje możliwość stworzenia sojuszu lub dołączyć do już istniejącego ci. Aby to zrobić, przejdź do najbliższej ambasady i dokonać wyboru. Należy uchwycić jak najwięcej Panteon i rozwijać je. Potem szybko staniesz się nowym królem Sparty! Należy jednak uważać, bo w pobliżu, a mianowicie na wschód freestyle Grecja być okrutnym wrogiem króla perskiego Kserksesa i jego armię. Będą nieustannie atakują Panteonu. Ale nie rozpaczaj, bo po zwycięstwie nad Persami w udzielaniu bogów można uzyskać Orichalcum, sprawi, że dostępne wojsk królewskich i dać im siłę i energię dwukrotnie. Po tym, nikt nie może oprzeć swoją armię.

Prezhde rozpoczęciem procesu grę trzeba przejść do oficjalnej strony projektu i przekazać ją prosty i szybki proces rejestracji, który będzie następujący: należy podać nazwę swojej gry; adres e-mail; Wpisz hasło; zapoznanie się z regulaminem użytkownika; nacisnąć klawisz Sparta: War of Empires rejestracji. Teraz wszystkie działania zależy tylko od ciebie, szybko zebrać dzielnych wojowników, wzmocnienie polityki i rozpocząć nowy wędrówki!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi