Spec Ops: The Line

Alternatywne nazwy: Spec Ops: The Line

Gry Spec Ops: The Line - to gra dla wielu platform w gatunku akcji militarnej od dewelopera Yager Development, opublikowane 26 czerwca 2012 roku. Radiolatarni na terytorium Federacji Rosyjskiej jest 1C-SoftKlab, która wydała grę w rosyjskim równocześnie z premierą światową. Chłopaki z Yager stworzył całkiem dobry mecz. Jeśli zaczniesz grać Spec Ops: The Line, to na pewno, ile zgodzi się, że historia w tej grze naprawdę wyróżnia się!

Tak, w grze Spec Ops: The Line opowieść o wydarzenia jest główny bohater, którego tu jest kapitan M. Walker. Go jako dowódcy grupy bojowników rzucać w Dubail że ponieważ często bardzo silne i długie piaskowe pokryte piaskiem, aby żyć w nim się nie do zniesienia. Większość mieszkańców udało się zabrać z miasta. Teraz Duban za niektórych ludzi i zespołów grasujących. Raz w centralnej części Dubail oparciu siedziba 33-sze batalionu shtatovskie armię pod dowództwem pułkownika Conrad. Po sześciu miesiącach kompletnej ciszy nagle przychodzi od pułkownika wiadomości domyślnej misji ewakuacji. W celu wyjaśnienia sytuacji i akcja ratunkowa w mieście, wysłał specjalną grupę "Delta" pod dowództwem Walker. Będąc już w Duban, uświadamia sobie, że zamieszki dostali w prawdziwy bałagan walki.

Gry Spec Ops: deweloperzy pc linii tak pomyślany, że ma odmienne zakończenia. 4 opcje dostępne dla graczy ukończyć grę. Punkt przejścia wariantów zakończeń znajdujących się w ostatnim rozdziale, a nie, to nie ma wpływu na gamer działania podczas gry. To co gra oferuje końcówki

1. Kapitan M. Walker pozwala zabić pułkownika Conrad, albo popełnia samobójstwo, rozmowy z płk

2. Kapitan M. Walker postanawia zabić pułkownika, a następnie wynająć jednostkę, która przynosi go do domu.

3. Kapitan M. Pułkownik Walker postanawia zabić i ginie w strzelaninie z oddziału ratunkowego.

4. Kapitan M. Walker postanawia zabić pułkownika, a następnie usuwa wszystkie myśliwce z zespołu ratunkowego, a on zdecyduje się na pobyt w Duba.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, czy Spec Ops: Linia pobierania, zalecamy, aby znaleźć w Internecie na temat Spec Ops: The recenzję linii. Po przeczytaniu wielu opinie krytyków i doświadczonych graczy, jak również zobaczyć opis filmów i przyczep gry, łatwiej będzie podjąć decyzję, czy należy pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Instalacja gry i zacząć grać to, będzie zapoznanie się z następujących znaków:

1. Detachment "Delta" - kapitan Martin Walker, 1st Lt Adams - Ciężka Sztuki. Sierżant Lugo - snajper.

2. Potępiony (33th Battalion) - pułkownik John Konrad, DJ - korespondent wojenny, szef mafii, porucznik McPherson, sierżancie John Forbes.

3. CIA - środki Kastavian, Daniels, Gould, Riggs.

W Spec Ops: The Mission Linia. Ich deweloperzy są umieszczane w grze bardzo dużo. Rozpoczyna się prologiem, a następnie 15 rozdziałów i epilogu, tak, że każdy, nawet najbardziej wybredni gracze będą, gdzie się zwrócić.

Jeśli jesteś zaintrygowany naszą opowieść o grze, a następnie przejść do oficjalnej stronie internetowej http://www. specopstheline. com / index. html i pobrać grę. Pewno z przyjemnością spędzić więcej niż godzinę na przejście tej fascynującej i bardzo solidnie wykonana gra w stylu wojskowym.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi