Spiral Knights

Alternatywne nazwy: Spiral Knights

Spiral Knights - multiplayer role-playing gry online. Łączy w sobie różne gatunki. Stworzony dla miłośników przygód podróży przez nieznane światy. Dowiesz się zegarowych planetę i walczyć jego mieszkańców. Spiral Knights gra może wydawać się dość proste, ale w przyszłości, poczujesz całą swoją fascynację.

Co musieliby szybko przejść do gry warto zacząć tworzyć swoje konto w grze. Spiral Knights kogo dzielić się po raz drugi. Tylko prawidłowo określić wymagane dane:

  • Wpisz swój adres e-mail;
  • Wymyśl i zapisz hasło, składające się z co najmniej sześciu znaków.

A może od razu rozpocząć grę Spiral Knights. Tu na wczesnych etapach wymyślić nazwę dla swojej postaci, lub użyć losowego wyboru nazwy programu Internet. A następnie stworzyć postać - jego przebraniu, proponowanych czterech opcji. Wybrać początkowy ekwipunek, a przy okazji, gdy sama postać ma już miecz, tarczę i broń. Nadal trzeba zdecydować się na kolor, który w przyszłości może być już zmieniona. Na tym etapie masz przypisany do twojego charakteru.

Teraz zacząć. Uncharted planeta - Clockworks, otrzymasz nieoczekiwaną awarię statku. I z jego trzech towarzyszy, jak ty zdecydujesz izvedyvat terytorium. Możesz znaleźć się w mieście Haven. Tutaj jest niesamowite. Świat jest tak fantastyczny, że zmiany stale zasilane.

Spiral Knights grać odpowiednio, jak można razem w gildiach, składająca się z czterech osób, i walczyć samotnie.

Cały Twój sprzęt i niezbędne przedmioty w całej grze, masz możliwość odsprzedaży na aukcji, lub po prostu kupić. Ale to nie jest idealnym rozwiązaniem dla zarabiania

  • Aukcje i zasobów
  • Żetony;
  • Kraft;
  • Przepisy,
  • Giełda.

Aukcje i zasobów - możliwość sprzedaży swoich istniejących zasobów w aukcji, natomiast śledzenie bieżących i najbardziej kosztowne zasoby.

Znaki - jak dodatkowy dochód. Na każdym poziomie spadnie z skrzyń.

Kraft - sprzedaż rzeczy dokarmiać ceny.

Przepisy - sprzedaż zakupionych wcześniej na tanie receptur.

Giełda - po upływie aukcji - w celu złożenia oferty na produkt i sprzedać go.

W ogóle, to jest konieczne, aby włączyć się takiego oszustwa i poprawić swój ekwipunek.

Spiral Knights gra online opracowany cartoony grafiki, jak proste, ale dość wysokiej jakości. Więc nie zniechęcaj się, te gry dostarczają wiele zabawy i emocji. Gra jest również bardzo zabawne, takie bogactwo walkami nie spotkałem wszędzie.

Okazja do gry Spiral Knights za darmo, producenci automatycznie zwiększyć grono fanów, a to przyciąga innych graczy.

W tym ekscytującym świecie i każdy może spaść, ale trzymać się go całkiem nie jest łatwe. Ale warto spróbować swoich sił! Następnie, w świecie nieznanym!

 

Zagraj także