Star Conflict

Alternatywne nazwy: Star Conflict

The Konflikt gry Star jest multiplayer projekt on-line, które w historii jej istnienia przyciągnęła uwagę wielu graczy. Ludzie, po opanowaniu technologii kosmicznych i Intergalactic loty, zostali zmuszeni do opuszczenia własnej planety, a odzyska opanowanie nowych światów. Teraz różne stowarzyszenia i organizacje walczą o władzę w rozległych przestrzeniach międzygwiezdnych, wchodząc zaciętych walk między sobą. Ich statki kosmiczne mają wiele modyfikacji i prześcignąć technikę Ziemian.

Star Conflict to symulator przestrzeni, autorzy projektu nazwać grą polecenia, a sam gracz w pewnym momencie po prostu nie mogą sobie poradzić. Spektakularne bitwy powietrzne czekają na użytkowników w projekcie mogą uczestniczyć w zespołach, połączenie sił z innymi graczami i toczyli walki na śmierć i życie z prawdziwymi wrogami obecnie siedzi przed monitorami komputerowymi. Wybór jest zawsze ci, którzy nie są przyciągane do realistycznych reżimów, można spędzić czas, wykonując różne misje, a oni są w obfitują gry. Posiada ogromną liczbę różnych miejscach, gracz otrzymuje pełną swobodę działania, może zobowiązać się grabieże i wyodrębnić cenne zasoby, zdobywając komputera lub prawdziwy rywal. Pomimo faktu, że w otwartej przestrzeni nie jest anarchia, policja w jeszcze istnieje, wybierając po stronie dobra lub zła, gracz określa swoją karmę.

Virtual Światowa Gwiazda Conflict

Despite fakt, że gra ma już miliony użytkowników, to nigdy nie może być za późno, aby dołączyć do wojen kosmicznych i przygody. Aby to zrobić, musisz pobrać zodiaku konfliktu, ponieważ jest to gra klient online, to wymaga program zainstalowany na komputerze osobistym.

Spacecraft w grze z trzech klas, a każda klasa ma swój szczególny cel i cechy:

  • Interceptors są najbardziej zwrotny i małe statki, są one przeznaczone do ataków odgromowej na obiektach bez zbrojenia. Modyfikacje tych statków mogą być wykorzystywane do rozpoznania i sabotażu.
  • samoloty
  • Ground natarcia są klasy średniej, mają lepsze właściwości ochronne niż przechwytujących, rozmiar jest większy, dlatego bronie są bardziej skuteczne, ale są one mniej szybko. Były one potrzebne, aby wzmocnić sojuszników, drugi do przełomu, a trzeci do przechwycenia.
  • The fregaty są największe, dobrze uzbrojonych samolotów bojowych.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi