Star Supremacy

Alternatywne nazwy: Star Supremacy

Programiści Aeria Games zawsze był znany ze swojego wielkiego smaku i genialnych pomysłów. Nowa gra Star Supremacy - obecne i godne potwierdzenia. Strategia ta przestrzeń. Zgodnie z tradycją, na mniej lub bardziej poważne grafik ukrycia dziecko i wciągająca gra. Projekt ten został już zarejestrowany kilka milionów ludzi z całego świata, a biorąc pod uwagę fakt, że liczba zarejestrowanych użytkowników rośnie, coś w tej grze, tak jest wciągająca!

Star Supremacy on-line pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy Space Ranger. Teraz trzeba się przyzwyczaić do latania w statkach kosmicznych i prowadzić walkę z obcymi. Gra ma kilka ras ludzkich, z których każda posiada własne zdolności specjalne. Twoje zadanie - aby utrzymać pokój w przestrzeni, dla której wydał broń i wyposażone w najnowsze kosmicznych technologii. Każda walka jest całkowicie w Twoich rękach - możesz myśleć o wszystkim wewnątrz i na zewnątrz, wybierając najbardziej odpowiednią i skuteczną strategię. Uwierz mi, liczba wrogów, którzy chcą sprawdzić się na siłę, rośnie z każdym dniem, ale dlatego, że nie mają do pominięcia. A dzięki zaimplementowanej klasie i kompetentnie zarządzać zachować walki i bitwy będzie jeszcze łatwiejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Jeśli to gra online, to, oczywiście, w rejestracji Star Supremacy po prostu potrzebne, aby rozpocząć grę. Chociaż to gra przeglądarkowa, po zarejestrowaniu, będziesz musiał ściągnąć i zainstalować Unity Web Player, który można pobrać bezpośrednio na stronie Aeriya, a po instalacji, można łatwo odtwarzać bezpośrednio z Twojej ulubionej przeglądarki. Choć tu i tam (jeszcze? ) Zarządzanie rosyjskojęzyczna, rozumiem gra nie jest trudna dla każdego, a także formularz rejestracyjny. Wszystko staje się jasne, na poziomie intuicyjnym, dobrze, słowniki i tłumacze w przypadku awarii nie została odwołana, oczywiście!

Aby rozpocząć rejestrację, należy kliknąć na przycisk "luzu», który znajduje się na dole strony gry.

Następnie pojawi się formularz, który trzeba wypełnić i zacząć grać w Star Supremacy. Dokładnie przeczytać wszystkie wskazówki i porady dotyczące systemu i kolejno wypełnić pola formularza (należy wpisać nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail).

Podpisał Każdy gracz w razie potrzeby, zamiast wypełniania formularza można wybrać uwierzytelnianie za pomocą konta w sieci Facebook, co znacznie przyspieszy proces. A jeśli grałeś przed jedną z gier Aeria, proces rejestracji dla was wszystkich zostaną zredukowane do zera, można po prostu iść pod wcześniej zarejestrowanych danych.

Twój galaktyka jest już na ciebie czeka. Gry Star Supremacy interesujący, ponieważ ciągle nowe zadania i misje. Bądź przygotowany do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Uzyskaj kontrolę nad szlakami handlowymi, a możesz zyskać kontrolę nad gwiazdami! I nie zapomnij, że do luzu nikomu Star Supremacy to możliwe! 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi