Star Trek Alien Grunt

Alternatywne nazwy: Star Trek Alien Grunt

Gra Star Trek Alien Grunt nowa rzeczywistość.

iPlayer Star Trek Obcy Ziemi zapowiada się dla wszystkich ludzi są otwarte na pierwszy kwartał 2016 roku. Deweloperzy poinformowała, że spodziewają się pierwszych zarejestrowanych użytkowników w tym teraz, obiecując im zestawy startowe, które dadzą korzyści w przyszłości. Po zakończeniu gry w swobodnym dostępie do poczcie wskazany w formularzu rejestracyjnym przyjdzie rozpoczęcia ogłoszeniu projektu.

oparciu o Star Trek wydała ogromną ilość produktów medialnych, pokolenie wzrosła w fantastycznej historii Star Treka. Ten wszechświat jest najbardziej rozwiniętym wszystkich istniejących fikcyjnych światów.

Gra Star Trek przestrzeni Alien Ziemia będzie wypełniona ekscytujących przygód, bitew w otwartej przestrzeni galaktyk i dużej liczby samolotów z najbardziej niesamowitych modyfikacji. Od wersji i zrzuty ekranu, które będziemy stopniowo rozprzestrzenił się na widocznej siatki, która Harmonogram będzie bardzo wysokiej jakości, na to może być postrzegane nie tylko kosmiczne i dużych planet rozrzuconych po całym wszechświecie, ale także mniejsze asteroidy i inne zanieczyszczenia przestrzeni, które mogą spowodować znaczne uszkodzenie anteny jednostkowych.

Wiadomo, że gra jest multiplayer, oparte na przeglądarce, klient musi pobrać program nie będzie. Aby rozpocząć odtwarzanie wymagany jest charakterystyczny Ewidencja gruntów Obcy Star Trek, a przy tym celu specjalnych wymagań. W ciągu miesiąca od rozpoczęcia gry będzie dostępna na stronach internetowych, a następnie pojawiają się w sieciach społecznościowych.

 

 

Pierwsze wiadomości o grze Star Trek obcej ziemi.

Według pierwszych danych z autorami wszystkich działań w grze odbędzie się w płynnej przestrzeni, w której gracze będą mieli zaszczyt go dokładnie przebadać. W gatunku gry można przypisać do strategii dla szerokiego kręgu odbiorców, to znaczy gracz nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, to po prostu może być dobry czas ze znajomymi, ale w trakcie opracowywania i aktualizacji, funkcji i staną się o wiele bardziej ,

V Star Trek gra Alien Grunt może być w jednej z dwóch frakcji, a trzeci będzie przeciwko wszystkim, a do przyłączenia nie będzie działać:

  • Obedinennaya Federacja Planet - oprócz jej Vulcan  vhodyat ziemskich istot, jest to filozofia połączenie demokracji i nauki;
  • Kolgonskaya Imperium - rozwiązuje problem władzy jest bardzo wojowniczy,
  • Vid 8472 - tyrani obie rasy, oni pragną zniszczenia i odbudowy został już zainstalowany na świecie, niezwykle agresywny.

zajęty i zadania w grze będzie wystarczające, gracze będą musieli odbudować z bazy kosmicznej na zarysowania poprzez utworzenie w nim wszystko - sterowanie, systemy podtrzymywania życia, które jest niezbędne do produkcji życia i produkcji surowców, znacznie ograniczone w otwartej przestrzeni. Wiemy już, że jednym z najważniejszych zasobów będą inne kryształy metali. Gra będzie się pojemniki, ale nie są one otwarte bez specjalnego klucza. Konieczne jest ustanowienie badań i rozwoju oraz produkcji, zbudować własną flotę i zwiększenia jego wielkości i poprawić wydajność w całej grze.

gry Star Trek Obcy Ziemi nie tylko zajmuje się rutynowym komponentu gospodarczego, gracze czekają na gorących międzygwiezdnych bitwach, a wrogowie sterowany przez sztuczną inteligencję i prawdziwych graczy, znajduje się przed monitorami własnych komputerów. Interakcja gracza polega nie tylko wojny, jako część frakcji można budować sojusze, razem, można pozyskać najsilniejszą i najbardziej groźnym przeciwnikiem.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi