Star Wars: Knights of the Old Republic

Alternatywne nazwy: Star Wars: Knights of the Old Republic

Procesor: Pentium III / Athlon 1 GHz

Pamięć RAM: 128 MB

Wideo: 32 MB

Miejsce na dysku: 3. 7 GB

Star Wars: Knights of the Old Republic - gra komputerowa role-playing, który odbywa się w sadze wszechświata "Gwiezdnych Wojen". W tej grze są na wielką szansę, aby przejść przez znanych planet zmontować własny miecz świetlny i rozwiązać wiele zagadek, aby odkryć spisek, a nie jeden, by stać się prawdziwym rycerzem Jedi.

Działka

Gry Knights of the Old Republic, w skrócie KOTOR jest ustawiony na 4000 tysiące lat przed wydarzeniami opisanymi w filmach. Na początku gry znajdziesz się na statku o nazwie "Spire Endara" jest pod ostrzałem floty Sithów ataków w pobliżu planety Taris. Twoja postać - jeden z pilotów statku, który wraz z ocalałych członków zespołu na powierzchnię planety w jednostce ratowniczej. Pierwszym zadaniem młodego pilota w Star Wars KOTOR będzie znalezienie ich dowódca, kapitan statku Jedi Bastila Shan. Będzie polować na Bastila i Sithów sił, ponieważ posiada unikalną zdolność do walki medytacja, która często pomógł ograniczyć inwazję wojsk rebeliantów. Cały rok jest dążenie do Bastylii, od chwili, kiedy próbował złapać Mrocznego Lorda Sithów Dartha Revana, ale niespodziewany zwrot wydarzeń i zdrady ucznia Sithów Darth Malak zdenerwowany wszystkie plany Jedi, Lorda Sithów i niedawno pojawił przejął władzę i zaczął pościg rycerza . Twój sama historia w Star Wars: Knights of the Old Republic rozpoczyna się ratowania Jedi z żołnierzy wroga i jego pierwsze lekcje z jego nowym nauczycielem.

Klasy znaków

Gdy tworzysz swoją postać w Knights of the Old Republic, można wybrać jeden z trzech obszarów rozwoju z jego unikalnych cech, walki i pokojowych możliwości. Początkowo, można dokonać wyboru pomiędzy żołnierzem, wojownikiem z dużo witalności, łajdaka, słabego charakteru, koncentruje się na tajnych ruchu i ataku po kryjomu, lub zwiadowca, klasy pośredniej między dwoma poprzednimi. Wraz z rozwojem fabuły Star Wars KOTOR, w zależności od ścieżki wybierzesz, Twoja postać będzie Jedi i Sithów, a tu znowu przed sobą wybór jest pomiędzy trzy obszary rozwoju - wojownika, konsula lub kuratora. Warrior - kontakt wojownik, specjalizujący się w obsłudze miecz świetlny zwiększył siłę fizyczną, ale nie tak silny w Mocy. Konsul - odpowiednik maga w grze, główny nacisk umiejętności sprawia, że ​​do technik walki z wykorzystaniem Mocy. Sentinel - Uniwersalny żołnierz, równie dobrze, dzierżąc miecz i Mocy.

Moc

Analogowe ze zwykłych czarów w Kotor jest Moc, specjalnych umiejętności dostępne od pewnego momentu w grze, a ciemne i jasne bojowników. Każda umiejętność będzie jednym z trzech obszarów - jasne, ciemne lub neutralne. Zawodnik ma ograniczeń i może nauczyć się wszystkich umiejętności, jeśli tylko mieli wystarczającą ilość punktów doświadczenia, które są podane w celu uzyskania nowego poziomu. Możesz również korzystać z wszystkich umiejętności, jednak przedstawiciele jasnej strony będą spędzać dużo więcej punktów na wykorzystaniu umiejętności ciemne siły, i vice versa, umiejętności Sith Jedi będą ponad ich ciemności.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi