Star Wars: Battlefront II

Alternatywne nazwy: Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II - shooter taktyczny lub osób trzecich z elementami strategii gospodarczej. W dużej mierze kontynuacją pierwszej części gry. Jednakże, projekt jest w dużym stopniu poprawić, a czasem tych, którzy próbowali w pierwszej części gry, przyznają, że Star Wars: Battlefront 2 grać jeszcze bardziej ekscytujące. Tak jak wcześniej, użytkownicy muszą wrócić do fantastycznego świata. W grze fabuła rozwija się w oparciu o II-VI znanych epizodów filmu "Gwiezdne Wojny". Deweloper projektu - firmy Pandemic Studios, a wydawcą - LucasArts. Został wydany w 2005 roku i od tego czasu gra Star Wars: Battlefront 2 jest ulubieńcem ogromnej liczby użytkowników. Fakt, że strzelający zyskał szerokiej popularności, nie jest zaskakujące. Po gra ma mnóstwo funkcji, które przyciągają uwagę fanów wirtualnych wojowników. Nawiążemy kilka przykładów. Star Wars: Battlefront 2 szt. pełen niesamowitych efektów specjalnych, ma świetną grafikę i znakomity dźwięk, sterowanie w pełni konfigurowalny, przewidzianych bitew kosmicznych, a także w gry jest wiele ciekawych elementów, takich jak sprint, zmiana klasy wojownika, przejścia z jednego serwera na drugi i inne przyjemne rzeczy. Ponadto dokonano zmian, takich jak opcje dla jednego gracza gra "akcja" i "Capture the Galaxy". Innowacje w zakresie klas wystąpił bojowników. Ogólnie rzecz biorąc, życie jest warte ściągnąć Star Wars: Battlefront 2 i zanurzyć się w jej fascynujący, pełen jasnych wydarzeń rozgrywki.

Tak, byłoby miło, aby poczuć ten kuszący gry. Rozpocząć okres zdarzeń, który jest znany jako Rise of the Empire. Opowiadanie odbywa się tu w imieniu zawodników 501st Legion Republiki. Działania opracowane w różnych miejscach. Będzie można odwiedzić planety i księżyce. Kilka przykładów miejsc naziemnych: Death Star, Dagobah, Tatooine: Mos Eisley Kosmodrom, Tatooine: Pałac Jabby, Endor, wanna, i przestrzeń - przestrzeń Hoth Przestrzeń Maygito Przestrzeń Yavin, itp.

Istnieją dwa okresy, z których każdy walczą dla obu armii, a mianowicie The Clone Wars Era (republikanin klon wojska przeciwko droidów armii Konfederacji Niezależnych Systemów) i Ery Galaktycznej Wojny Domowej (Rebel Alliance przeciwko Imperium Galaktycznego). Bitwa pomiędzy wojskami różnych epok jest niemożliwe. W bitwie jednocześnie wprowadzić do armii, które należą do tej samej epoki. Podczas walk, dostępny jako ziemi, powietrza i ziemi przestrzeni technologii. Nawiasem mówiąc, są pewne mapy, gdzie można wykonać kopię zapasową armii z czołgów i innych pojazdów wojskowych. Należy pamiętać, że każda armia ma swoje typy urządzeń, ale to nie wyklucza użycia broni wroga czasem.

Odmiana Star Wars: Battlefront 2 misja podbije nawet najbardziej wymagających. Podczas rozgrywki należy wykonać kilka zadań. Dla tylko jest aktywny, można rozwijać i kontynuować swoją podróż. Jak mówią, rolling stone nie porasta mchem i. Oferujemy te reżimy

- Single (kampania podbić galaktykę, szybkie bitwy, wyzwania);

- Multiplayer, w którym asystenci i przeciwnicy są prawdziwi ludzie.

Zobaczysz, jak tylko wideo Star Wars: Battlefront 2 ożyje na komputerze można zanurzyć na oślep w wir fantastycznych wydarzeń i będzie mógł doświadczyć najbardziej niezapomniane doświadczenie. Załóżmy, że masz szczęście wystarczy, aby osiągnąć pożądaną wysokość!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi