Star Wars: Empire at War

Alternatywne nazwy: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War gra, w której pojawiają się wydarzenia, jak w przestrzeni, tak i na ziemi. Ta gra jest strategiczna gra komputerowa, historia składa się unikalnym Star Wars trylogii.

Gra ma tylko dwa tryby rozgrywki: tryb kampanii i Galactic Conquest. Każdy tryb ma swoje własne cechy:

1. Tryb kampanii. To klasyczna opowieść RTS.

2. Tryb Galactic Conquest. Jest to tryb z globalną strategią i taktycznych bitew w czasie rzeczywistym.

Gra Star Wars: Empire at War można pobrać tylko tych dorosłych. Dla nieletnich użytkownikom dostęp do gry jest zamknięty. Pobierz

Star Wars: Empire at War masz okazję i innych miejsc, które oferują taką możliwość. Na przykład, może to być wykonane w potoku.

Czy masz kuszącą okazję zobaczyć grę

Star Wars: Empire at War wideo. Można to zrobić na oficjalnej stronie gry lub na youtube. W teledysku ukazuje podstawowe informacje o grze, opis misji, tryby gry i wiele więcej.

Gry Star Wars: Empire at War jest tryb Galactic Conquest bardziej interesująca. Tryb ten jest podzielony na kilka części:

1. Część strategiczna. Tu trzeba budować duże budynki, floty i żołnierzy prowadzenie na mapie strategicznej. W trakcie gry można prowadzić badania i wymyślać nowe technologie, nowe statki i nowe bronie. Istnieje kilka poziomów technologicznych. Rebelianci w tej grze nie rozwijają własną technologię, i zabrać z imperialnych żadnej opracowanej technologii, która staje się główną rebelianci.

2. Część formacji. Taktyczne bitwy, ciągle podzielone na przestrzeń i planetarnych. Występują one w czasie rzeczywistym. W kosmicznych bitwach stale zawierać ograniczoną liczbę statków. W grze nowe zwykle nazywane są jako wzmocnienia. Oprócz stacji bojowej, wówczas może mieć radary pomocnicze. Również obecny na planetach baterii. W zależności od wielkości statku są następujące obszary dotknięte: pistolety, generatory tarcz, silniki, pancerz i hangar.

Star Wars: Empire at War broni są z kilku rodzajów:

1. Broni dystansowej.

2. Zamknij broni bojowej.

W zależności od sytuacji, można użyć pewien rodzaj broni.

W grze Star Wars: Empire at War, możesz grać w różne postacie z Gwiezdnych Wojen. Większość z nich może wziąć udział w kosmicznych bitwach i innych znaków tylko w bitwach lądowych. Są znaki, które dają bonusy, ale nie biorą udziału w walkach.

Możesz aktywnie poruszać się po polu bitwy, budowle wychwytywania i używać specjalnych zdolności, ale nie można strzelać.

W bitwach lądowych walczył miecze i aktywnego korzystania z Mocy.

Są również obecne w uzupełnieniu do postaci w grze i obsługuje bezimiennych bohaterów, które można wypożyczyć piłkarza. Są one nazywane łowców nagród, agentów, przemytników, i tak dalej.

SW ENA gra dla prawdziwych koneserów Star Wars!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi