Star Wars: Knights of the Old Republic

Alternatywne nazwy: Star Wars: Knights of the Old Republic

Gra Star Wars: Knights of the Old Republic ( ma nazwę w rosyjskiej edycji Star Wars Knights of the Old Republic ) - jest wieloplatformowy ( PC , Xbox , Apple Macintosh , iOS ) gra akcji , w którym 2003 - m g . Utworzono przedsiębiorstwo ednomntonskoy BioWare , specjalizuje się w produkcji komputerów, jak i gier wideo zlecone znanych firm Gry Lucasfilm Grupa Computer Division. Gry Knights of the Old Republic to pierwsza gra RPG na PC, w którym wydarzenia miały miejsce w świecie autora "Star Wars" . Głównym bohaterem gry jest między dobrem i złem. Dosłownie z każdego jego kroku zależy od jego przynależności do jasnej lub ciemnej. Wszystko to ma bezpośredni wpływ na koniec opcji gry.

Jeśli jesteś zainteresowany w Star Wars: The Old Republic gra, to jest bardzo ważne, aby przyjść na stronie gry, należy pobrać i zainstalować ją na swoim komputerze.

Idąc do gry, od początku trzeba będzie wybrać Gwiazda Wojny Stary Republika klasy, której są trzy: [ _55_]

  • Żołnierz - bardzo potężny wojownik.
  • Łajdak - zdradzieckie, śliskie postać, która w każdej chwili może plecy.
  • Scout - klasa, która jest pośrednia między żołnierzem i łajdaka.

Potem, gdy główny bohater stoi przed wyborem. Których być albo Sith lub Jedi mają zastąpić stare do nowej klasy. Znowu mamy do wyboru:

  • Jak wojownik Jedi Jedi poziom Żołnierz, umiejętnie władać Miecz świetlny , bardzo mocne, w stanie przeskoczyć do wroga z dużej odległości.
  • Jedi konsula - klasy, która jest w stanie komunikować się z Mocą.
  • Jedi Guardian - myśliwiec, który jest umiejętne z broni, a siły. Odporne na nikim strachu, do ogłuszania i paraliż.

Ponadto fabuła gry Star Wars: Old Republic zbudowany klasy, które nie są dostępne dla bohatera. To są dwie klasy, które są przeznaczone dla robotów

  • Droid ekspertem - klasa stworzona do realizacji drobnych problemów - Naprawa różnego rodzaju komputerów, włamań do systemów komputerowych. Należą do nich T3-M4.
  • Android bitwa - wojownik, który wie, jak obsługiwać broń laserową. Należą do HK-47.

Akcja tutaj odbywa się w siedmiu planet, z których każdy jest wyjątkowy: Tatooine, Dantooine, Taris, Kashyyyk, Korriban, Manaan, Rakata Prime. Ponadto gracze będą musieli odwiedzić planety i kosmostantsii kosmokorabli: Ebon Hawk, Endariansky Spire, Lewiatana, stacja Gwiezdnej Kuźni i stacji Yavin.

Gra Star Wars: Knights of the Old Republic składa się z wielu znaków . Wśród głównych bohaterów grywalnych tam: Darth Revan - bohater, Bastila Shan - kobieta żołnierzy Mapy i Onasi Jedi Canderous Ordo Jolee Bindo - Szary Jedi Konsul, HK-47 - Assassin Droid , T3-M4 - droid Ekspert Juhani - młody Jedi Guardian Zaalbar - zwiadowca. Wśród bohaterów niezależnych - Ajunta Pall Pall Darth Bandon Darth Malak , [ _145_] Bendak Starkiller i wielu innych.

Ty jeszcze nie zdecydował się na tym, czy należy pobrać Star Wars Old Republique, wtedy będziemy zalecamy zapytanie online gry Star Wars: Old Republic wideo i zobacz Omówienie filmów i filmów promocyjnych, które pomogą kształt gra swoją własną opinię.

Tak więc, powinno Gwiazda Wojny Stary Republika pobierz lepiej z oficjalnej strony, i zanurzyć się w świecie fantasy, gdzie trzeba i walczyć i grać w mini-gry wbudowane tam.

Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi