Star Wars: The Force Unleashed 2

Alternatywne nazwy: Star Wars: The Force Unleashed 2

Gry Star Wars: The Force Unleashed 2 - strzelanka naprawdę jest wieloplatformowy (Xbox 360, PS3, Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, PC), który nie pozostawia obojętnym każdego gracza entuzjastyczne fiction jego fascynująca historia, ekscytujące przygody i tajemnicze sekrety. Ta gra wideo został przedstawiony do słynnego amerykańskiego aktora i producenta Samuel Leroy Jackson pod koniec 2009 r. na Spike Video Game Awards. Deweloperem i wydawcą gry jest LucasArts Entertainment Company, jej lokalizavala w Rosji znana firma 1C-SoftKlab. W rosyjskiej wersji gry nazywa się Star Wars: Unleashed Power 2.

Wydarzenia w miejscu gry podejmowania pomiędzy trzecim i czwartym epizodów Star Wars.

Bohater budzi się w jakimś laboratorium na planecie Kamino. Znany wszystkim Pan Vader zdecydowanie wzywa bohatera, że ​​nie jest człowiekiem, ale tylko klon eksperymentalnych, stworzona wyłącznie w celu umożliwienia pełnienia woli cesarza. Jednak bohater ucieka z więzienia, bo nie wierzą, historię Lorda Vadera.

Zaczyna więc historię w The Force Unleashed 2. To, co zobaczysz, jeśli się na oficjalnej stronie gry i zdecydować się na pobranie Star Wars: The Force Unleashed 2. Zainstalować na własnym gry PC i zacząć grać, dowiesz się następujące znaki:

• Darth Vader;

• bohater - Starkiller;

• Juno Eclipse - ukochana naszego bohatera, jednego z dowódców Sojuszu i kapitana statku «zbawienie»,

• Baron Tarko - niewolnicy kupiec, właściciel kasyna, który jest również dowódca jednostki, znajduje się na planecie Cato Neimoidii;

• Ogólnie Kota - Mistrz Jedi.

Tak jak w poprzedniej części, tu postacie mają broń i władzę. Tak więc Starkiller dwie świetlnych, a właściwości tych mieczy zależy od koloru kryształu. Ponadto gracz może użyć siły. Zdolność wyświetlane w zależności od charakteru, jak przejść tę grę, czy może poprawić w punktach, które są przyznawane za zabijanie przeciwników. Podobnie wzrasta umiejętność walki z tymi punktami. W grze Star Wars Force 2 Anlished pojawił bohaterom nowe umiejętności

1. Insanity - jego działanie jest ze względu na fakt, że wrogowie zaczynają popełniać samobójstwa lub zacząć pomagać graczowi się.

2. Siły zamieszkami jego działanie jest - ze względu na fakt, że krótkotrwałe wzrasta uszkodzenie i siły, która ma Stapkiller.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, czy pobrać tę grę, to będzie wskazane, aby zwrócić online, Star Wars: The Force Unleashed 2 filmy. Zapoznanie się z nich lub innej grze wideo The Force Unleashed 2, można lepiej zrozumieć, czy nie trać czasu na tej grze.

I (gra) jest naprawdę dobry. Po tym wszystkim, to ma zupełnie odwrotny dwa zakończenia: final cut-sceny, zależy od tego, co - ciemny lub jasny - strony wybiera głównego bohatera. Aby utrzymać intrygi i zostawić na nieznanym zakończeniu, nie będziemy ujawniać treści tych zakończeń tutaj. Dostać się do Star Wars: The Force Unleashed 2 Play i dokonać tego wyboru dla siebie! I niech cała gra w ogóle, będzie to miła niespodzianka dla Ciebie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi