Stan rozkładu 2

Alternatywne nazwy: Stan Dickeya 2

Gra Stan rozkładu 2 wybierz życie!

The State of Decay 2 to długo oczekiwana kontynuacja znanej pierwszej części, która ma ogromną liczbę fanów. W nowej wersji autorzy proponują kontynuować przygody w świecie pogrążonym w całkowitym chaosie. Rozwój nauki doprowadził ludzkość do apokalipsy, ludzie zamieniali się w zombie bez życia, uczuć i jakichkolwiek ograniczeń. Nawet ci, którzy nadal mają bicie swoich serc, przestali być ludźmi w zwykłym sensie, ich celem jest przetrwanie, dlatego nie ma zasad moralnych, a prawa nie mają zastosowania. Wszystko kręci się wokół jedynego celu, jakim jest nie stanie się chodzącym trupem.

Ponieważ deweloperzy obiecują grać w grę State of Decay 2 będą dostępne z różnych urządzeń, jest ona dostępna na PC pod Microsoft Windows 10 i Xbox One. Informacje o nowym małym, ale z pewnością możemy mówić o kontynuacji fabuły. Wirtualny świat stanie się jeszcze bardziej niebezpieczny i nie będzie wystarczających zasobów, aby wszyscy mogli przetrwać. Wrogowie będą nie tylko zmartwychwstałymi zwłokami, ale także ocalałymi. Możesz polegać tylko na prawdziwych przyjaciołach, szaleni mieszkańcy tego postapokaliptycznego świata są jeszcze bardziej niebezpieczni niż zombie, są gotowi na każdą sztuczkę, podłość i okrucieństwo ze względu na zysk, aby zabrać zapasy, które idą tak ciężko.

Ogłoś grę jako klient, aby podążać ścieżką walki, konieczne będzie pobranie State of Decay 2, a następnie będziesz musiał przejść autoryzację. Po tych trudnych procedurach przed graczami otworzy się złowieszczy i straszny świat, w którym każda osoba ma swoją strategię przetrwania.

Funkcje Stan rozkładu 2.

twórców gier obiecuje otwarty świat wirtualny jeszcze bardziej niż w poprzedniej części, a na nim było 16x16 kilometrów. Grafika powinna uderzyć w graczy z realizmem i potężnymi efektami specjalnymi. W zależności od wybranej strategii możesz grać w State of Decay 2, zarówno samodzielnie, jak iw towarzystwie przyjaciół. Każda postać ma swój własny zestaw cech osobistych:

  • Wygląd;
  • Osobowość;
  • Umiejętności;
  • Wiedza.

. Część z nich jest dostępna przy początkowym wyborze i trzeba będzie zdobyć pewne umiejętności, przechodząc krok po kroku. Innowacja w tej grze polega na tym, że oprócz wyboru danych osobowych bohatera, takich jak zawód, umiejętności i charakter, mają one również wady. Na przykład bohater może być podatny na alkoholizm, a nawet być uzależniony od narkotyków, lub po prostu wpaść w panikę w trudnej sytuacji.

trybów w grze to dwie ścieżki samotników i społeczność czterech postaci. Firma będzie absolutnie wyjątkowa, a zatem ich historia jest taka sama. Aby poruszać się w grze, musisz zająć się najbardziej potrzebną bronią, lekami, żywnością, wodą i oczywiście dobrze ufortyfikowaną bazą, najlepiej z dachem nad głową i zabezpieczeniami. W tym wszechświecie zasoby są bardzo ograniczone, ich utrwalenie w jednym obszarze nie zadziała, dlatego autorzy zbudowali szeroki zakres komunikacji. Po pierwsze, zespołowi łatwiej jest walczyć, po drugie, można połączyć się z innymi zespołami, a po trzecie, zdobywanie nowych lądów może sprostać zarówno przyjaznym sojuszom, jak i bardzo agresywnym. A przy niektórych będzie możliwe zawarcie wzajemnie korzystnej umowy i sprzedaż lub zakup nadwyżek zasobów.

Praca zespołowa nie będzie ograniczona przez wybór trybu wieloosobowego, kooperatywy składającej się z czterech postaci, można je łatwo podzielić, aby osiągnąć wspólne cele, na przykład jeden do pokrycia z tyłu, dwa będą szukać poszukiwanego sklepu, który przetrwał, a czwarty odegra rolę kierowcy czekającego na towarzyszy.

Buy State of Decay 2 może być już w czerwcu 2017 r., Podczas gdy programiści bardzo skromnie dzielą się informacjami, a społeczność graczy przegrywa i podejrzewa nowe wersje.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi