Alternatywne nazwy:

Igra State Of Decay 2 Wybierz życie!

Igra State Of Decay 2 długo oczekiwana kontynuacja dobrze znanej pierwszej części, która ma ogromne znaczenie. W nowej wersji autorzy proponują kontynuować przygodę w świecie pokonanym w całkowitym chaosie. Rozwój nauki doprowadził ludzkość do apokalipsy, ludzie stali się zombie bez życia, uczuć i jakichkolwiek ograniczeń. Nawet ci, którzy wciąż biją serce przestali być ludźmi w tradycyjnym sensie, ich celem jest przetrwanie, więc nie ma zasad moralnych i praw nie ma zastosowania. Wszystko kręci wokół jednego celu, aby stać się chodzącym martwym.

Kak deweloperzy obiecują zagrać w grę State of Decay 2 jest możliwe dzięki różnym urządzeniom, jest dostępny dla komputerów z systemem Microsoft Windows 10 i Xbox One. Informacje o nowym produkcie trochę, ale bezpiecznie powiedzieć kontynuację fabuły. Wirtualny świat stanie się bardziej niebezpieczny, a zasoby na przetrwanie wszystkich nie wystarczy. Wrogowie nie tylko zmartwychwstanie i ocalały. Hrabia może być tylko prawdziwymi przyjaciółmi, zirytowani ludzie z tego postu apokaliptycznego świata są bardziej niebezpieczni niż zombie, są gotowi iść na jakąkolwiek sztuczkę, złość i okrucieństwo za zysk, aby tak ciężko je zdobyć.

Anonsiruyut gra jako klient, aby podjąć ścieżkę walki trzeba pobrać stan upadku 2, a po uprzejmie autoryzacji. Po tych procedurach nie są sprytne gracze będą złowieszczy i straszny świat, w którym strategia przeżycia na wszystkich.

Osobennosti Stan spoczynku 2.

Gry

Razrabotchiki obiecują otworzyć wirtualny świat jeszcze bardziej niż w poprzedniej sekcji, ale to było 1616 kilometrów. Grafika powinna również wpływać na realizm graczy, co dzieje się i potężne efekty specjalne. W zależności od wybranej strategii w stanie Zepsucia 2 może grać zarówno sam jak iz przyjaciółmi. Każdy bohater ma swój własny zestaw cech osobistych:

  • Vneshnost;
  • Lichnost;
  • Navyki;
  • Znaniya.

Chast z nich dostępne w pierwszym wyborze, a niektóre mają zdolność do produkcji, krok po kroku. Innowacje w tej grze to fakt, że oprócz wyboru danych osobowych bohatera, takich jak zawód, umiejętności i charakter, mają też wady. Na przykład bohater może być podatny na alkoholizm, a nawet uzależniony od narkotyków, ale może po prostu panikę w trudnych sytuacjach.

Rezhimov w grze dwie pojedyncze ścieżki i wspólnoty czterech znaków. Firma będzie zupełnie wyjątkowa, a także według ich historii. Aby przenieść się do gry należy zadbać o niezbędną broń, leki, żywność, wodę i oczywiście wzmocnioną podstawę, najlepiej z dachem nad głową i strukturami bezpieczeństwa. W tym wszechświecie zasoby są bardzo ograniczone, utrwalają je w jednym obszarze nie będą działać, dlatego autorzy stworzyli szeroką gamę komunikacji. Po pierwsze, zespół walczy łatwiej, a po drugie, może być połączony z innymi zespołami, a po trzecie, rozwój nowych terenów można spotkać jako przyjazne stowarzyszenia i bardzo agresywnie dostrojony. Niektórzy będą mogli zawrzeć umowę obopólnie korzystną i sprzedać lub kupić wszelkie nadwyżki zasobów.

Ogranicheny nie będzie pracować zespołowo w trybie wieloosobowym, spółdzielni składającej się z czterech postaci, można je łatwo wydzielić w celu osiągnięcia wspólnych celów, na przykład jednej na pokrycie tylnej, obie będą poszukiwać niezbędnych w przetrwaniu Sklep, a czwarty do odegrania roli kierowcy w oczekiwaniu na towarzyszki.

Kupit State of Decay 2 może budt w czerwcu 2017 r., A programiści są skromnymi informacjami o grach i społeczności gier, tracąc oczekiwania i zamraża w oczekiwaniu na nowe wydania.

 

Zagraj także