Steel Legions

Alternatywne nazwy: Steel Legions

Steel Legions gra online - oszałamiający sieci thriller, który idealnie pasuje do walki drużyny z poszczególnych strategii poszczególnych graczy. Dynamiczna strzelanka multiplayer zdobędzie uwagę od pierwszych minut. Dowiesz się, jak zarządzać ogromne futurystyczne samochody, ulepszaj je, aby myśleć o taktycznych posunięć, aby wygrać zespół nienawidził wrogów. Wspólne działania z frakcji daje pewność siebie i poczucie, że na pewno poderzhat wiarygodnych sojuszników, daje emocje. Wydobycie cennych zasobów i podbój terytoriów - dobry motywacyjnego dać wszystko co najlepsze do pełna na polu bitwy. Steel Legions wydarzenia forum rozwijać się w alternatywnej rzeczywistości. Wybór partii, dla których będą walczyć na śmierć i życie, niniejszym określić swoją drogę w życiu, w tym kolorowe i jednocześnie okrutnego świata.

Istnieje możliwość Steel Legions grać bez instalowania klienta. Ale jeśli chcesz, możesz pobrać mały rozmiar klienta. Wymagania systemowe dla gry są różne skromność. Główne parametry - system operacyjny Windows, procesor Pentium , nowoczesna przeglądarka i połączenie z internetem. Możesz również zostać poproszony o zarejestrowanie w grze Steel Legions, co otworzy drzwi do nieznanego świata, w których wściekłość nasyconym krwawe wydarzenia. Konto jest tworzone w następujący sposób: Wpisana nazwa użytkownika, hasło przemyślane, ponoć adres e-mail i datę urodzenia. Następnie trzeba zaznaczyć, że akceptujesz zasady i warunki ochrony prywatności nominowanego projektu i rejestracji Steel Legions jest zakończona.

Jak już wspomniano, do gry Steel Legions, należy wybrać stronę. Legiony, stalowe Pandora, Złoty Rebels Terytoria i Tundran Warriors постоянноконфликтуютдругсдругом . Imperium Phoenix znajduje się w zimnym górskim terenie. Mieszkańcy tej frakcji wolą racjonalnego sposobu życia, bo są zupełnie zepsute. I są stosowane z góry zaplanować dowolne zdarzenie. Pandora jest również los buntowników nie oddają. Żyją na pustyni, gdzie nie ma możliwości w ogóle wyodrębnić zasoby naturalne. Jednak przedstawiciele frakcji odzyskać je od swoich rywali, a tym samym może utrzymać się na powierzchni. Zupełnie różne rzeczy w Golden terytoriów. Wszystkie w obfitości tutaj, a ludzie nie będą wiedzieć, potrzeb. Takie życie, uczynił je nieco leniwy i niezdecydowany jeśli chodzi o poważnych sprawach wojskowych. Życie rozrzutne lubią, i dlaczego nic zmieniać, gdy sama bogactwo pływające w rękach. Wojownicy Natury - Najpoważniejsza frakcji. To zrobiło takie niekorzystne warunki życia. Dzieci z natury nauczyli się dostosować do różnych warunków, więc nie boi się żadnych trudności. Co więcej, po prostu kocham swój kraj i są skłonni złamać każde miejsce na każdego, kto ośmiela się wkraczać w ich własności.

Od grze fabuła jest oparta na działaniach wojennych, pokój można tylko pomarzyć. Potencjalni wrogowie są frakcje innych graczy. Pamiętaj, że im więcej ziemi otvoyuete - tak będzie twoja frakcja wpływowa w ogromnej wirtualnego wszechświata. Mają również walczyć z szabrowników, którzy i dążą do odebrania nieruchomości. Istnieje możliwość zrobienia ukraść zasoby. Nie przejmuj się, to naprawdę nie jest uczciwy sposób zdobyć niezbędne środki. Mimo wszystko, ta wojna będzie pasować wszystkie udogodnienia, których można osiągnąć tylko nasz cel. Pamiętaj, że bogactwo pozwala nam poprawić technikę, która jest w twoim posiadaniu. Potężna technika - klucz do sukcesu w operacjach wojskowych. Nie zapomnij zadbać o odpowiednie broni. Zbiorniki mogą być instalowane na różnych modułów, systemów, narzędzi, a nawet karabiny.

Warto wspomnieć, że gry Steel Legions Będziesz udział nie tylko w wiecznych walk. Istnieje wiele klas, które należy zwrócić uwagę, aby w wolnym czasie. Na przykład, handel. Pracownicy istnieje rynek każdego imperium Marketplace. I będzie to zgodzić, bardzo wygodne.

Gry Steel Legions przygotowaliśmy dla Was mnóstwo przyjemnych niespodzianek. Maszyna w stylu science fiction porazhat wyobraźni. Grafika 3D daje poczucie rzeczywistości. I możliwość zastosowania umiejętności strategiczne, będą korzystać każdy, kto chce osiągnąć zawrotne wyniki. Twórcy gry, firma Splitscreen Studios GmbH, próbowali swoich najlepszych, aby upewnić się, że masz maksymalną przyjemność z rozgrywki. Pozostaje tylko życzyć Wam grę namiętności i pozytywne nastawienie!

 

Zagraj także