Żywiołowi Władcy

Alternatywne nazwy: Szturmowcy

The Lords of Elements ożywił legend

Gra Lords of Elements została stworzona dla tych, którzy lubią kontrolować cały proces gry na własną rękę, całkowicie zanurzony w wirtualnym świecie. W tym projekcie gracz będzie musiał opanować styl walki Kong-fu ze swoją postacią, stając się odważnym bojownikiem po stronie dobra i walcząc ze złymi armiami i potworami.

W centrum fabuły leży legenda Wiatru i Chmury, gracz ma doskonałą okazję, aby stać się częścią tej starożytnej legendy i wrócić do magicznego świata wypełnionego s

ekscytujących przygód. W iPlayerze mistrzowie elementów sztuki walki wykraczają poza ludzkie możliwości, postać może osiągnąć taką doskonałość, że siły natury zaczną go słuchać.

Projekt

RPG jest niesamowicie kolorowy, przemyślany i zaprojektowany tak, aby gracz mógł czerpać przyjemność z tego fantastycznego wszechświata.

Możliwości gry Lords of the Elements

W projekcie Rejestracja Lords of Elements jest wymagana, podobnie jak w innych grach przeglądarkowych, aby była bardzo prosta, musisz wpisać w formie adresu e-mail i wymyślić hasło. Rejestracja może się odbywać również za pośrednictwem konta sieci społecznościowej. Po tej niezbyt trudnej procedurze gracz otworzy świat bitew, niesamowitych zadań i wyczynów bojowych.

Do wyboru użytkownika twórcy projektu oferują cztery postacie, z których każda ma swoją własną historię, ma unikatowe umiejętności i ma swoje miejsce w legendzie:

  • Oblako - imię zimnokrwistego wojownika,
  • Wind - bohater, dobrze władający bronią i posiadaczem wielkiego serca,
  • Yasinka - lojalna i silna bohaterka legendy,
  • The Dream jest wspaniałym wojownikiem.

Po wybraniu postaci, gracz wybiera swoją rolę w legendzie, a umiejętności i losy jego bohaterskiej ścieżki, w której musi odkrywać nowe ziemie, zależą od niej wolne miasta od złoczyńców i walka z krwiożerczymi potworami.

Autorzy projektu maksymalnie zaangażowali gracza w rozgrywające się wydarzenia, gra jest bardzo dynamiczna, w niej każda bitwa odbywa się pod kontrolą gracza, nie ma nudnych strategii walki krok po kroku, więc gracz powinien mieć dobrą reakcję i szybko podejmować decyzje. W projekcie są również strefy, w których gracze spotykają się w bitwach ze sobą, na przykład w zadaniu, w którym musisz złapać makaki ognia. W rywalizacji z prawdziwymi przeciwnikami będziesz musiał wykazać się wszystkimi umiejętnościami i zręcznością.

Nawet najbardziej doświadczeni gracze w projekcie Lord of Elements będą trudni do grania na własną rękę, dlatego twórcy zapewnili funkcję zespołowego grania. Użytkownicy mogą łączyć się w gildiach, razem jest o wiele łatwiej radzić sobie z dużą liczbą atakujących wrogów. Im więcej graczy w drużynie, tym jest silniejszy, a zespół zyskuje dodatkowe doświadczenie. Przyjaciele w grze są potrzebni nie tylko do wymiany prezentów i prośby o pomoc, ale także do zwiększenia umiejętności twojej postaci i rozwijania jej szybciej.

Inną wspaniałą cechą gry jest to, że przed opuszczeniem projektu gracz może umieścić postać w trybie medytacji. W tym stanie bohater wykona zadania i zgromadzi doświadczenie walki, za które zdobędzie punkty duchowe. Dzięki sile ducha można poprawić różne umiejętności, a tutaj, oprócz standardowych umiejętności w ataku i obronie, istnieje również możliwość kontrolowania sił natury.

System ulepszania postaci i sama gra są tak dobrze przemyślane przez autorów, że gracz nie pozostanie obojętny na ten projekt, a oszałamiające efekty specjalne i zawartość dźwiękowa dadzą stan pełnego zanurzenia w innej rzeczywistości.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi