Masters elementów

Alternatywne nazwy: Stormriders

Vlasteliny Elementy reaktywowana legenda

Igra Masters z elementów jest stworzony dla tych, którzy chcą kontrolować cały proces gry na własną rękę, w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie.

V fabuła jest legenda wiatr i chmury, gracz ma szansę być częścią tego starożytnych legend i transportowane do magicznego świata wypełnione z

Przygody

ahvatyvayuschimi. W iPlayer Masters of the Elements sztuka walki dokonanych poza możliwościami człowieka, postać może osiągnąć tak wiele umiejętności, które będą mu podporządkować się siłami natury.

Mnogopolzovatelsky projekt rola jest niezwykle kolorowe, dobrze zaprojektowane i urządzone, że gracz otrzyma dużo zabawy w tym fantastycznym wszechświecie.

Vozmozhnosti gra Pan stihiy

Projekt

V elementarna Lords wymagana jest rejestracja, jak w innych gier przeglądarkowych, to jest bardzo proste, trzeba wprowadzić w postaci adresu e-mail i utworzenie hasła. Rejestracji można dokonać tylko za pomocą konta społecznościowego. Po nie jest to skomplikowana procedura, gracz otwiera świat ekscytujących bitwach, questy i wyczynów bojowych.

Wybór

Na użytkownika, programiści projektu oferują czterech znaków, z których każdy ma swoją historię, ma unikalne umiejętności i zajmuje swoje miejsce w legendzie:

  • Oblako - nazwa wojownika zimno krwi;
  • Veter - bohater doskonale władający bronią i właściciel dużego serca;
  • Yasinka - lojalny i silny bohaterka legendy;
  • Mechta - wielki wojownik.

Vybrav postać, gracz wybiera rolę w legendzie i zależą od umiejętności i losów jego heroicznej, w jaki sposób będzie on odkrywać nowe lądy, by uwolnić miasto od złoczyńców i walki z krwiożerczymi potworami.

Avtory projekt użycie maksymalnie gracza w bieżących wydarzeniach, gra jest bardzo dynamiczna, zdarza się, każda bitwa jest pod kontrolą gracza, nie jest nudny strategia walka turowa, więc gracze powinni mieć dobrą odpowiedź i szybkich decyzji. Projekt ma także strefę, w której nie grają w walkach ze sobą, na przykład w poszukiwaniu gdzie trzeba łapać małpy pożarowych. Konkurować z prawdziwymi przeciwnikami, będzie musiał pokazać wszystkie umiejętności zwinność i spryt.

Dazhe najbardziej doświadczeni gracze w projekcie Masters of the Elements grać sam będzie trudne, więc programiści powinni rozważyć funkcję polecenia gry. Użytkownicy mogą tworzyć gildie, razem jest o wiele łatwiej poradzić sobie z dużą liczbą atakujących wrogów. Im więcej graczy w drużynie, więc jest silniejsza, a zespół dostaje więcej doświadczenia. Znajomi w grze muszą nie tylko do wymiany prezentów i prosić o pomoc, ale także, że zwiększenie umiejętności swojej postaci i rozwijać się szybciej. W tym stanie, bohater przejdzie zadań i zyskać doświadczenie bojowe, dla których zarabia ducha punktów. Przez moc ducha może zwiększyć różnorodne umiejętności i są dodatkiem do standardu umiejętności w ataku i obrony, istnieje również możliwość kontrolowania siły natury.

Sistema poprawić charakter i sama gra jest tak dobrze przemyślane przez autorów, że gracz nie pozostanie obojętny wobec tego projektu, a oszałamiające efekty specjalne i treści audio dadzą stanie całkowitego zanurzenia się w innej rzeczywistości.

 

Zagraj także