Dziwna brygada

Alternatywne nazwy: Dziwna brygada

Dziwna gra brygady dla poszukiwaczy przygód.

Studio Rebellion Developments to jednocześnie twórca i wydawca, wprowadzający swój nowy produkt do gier. Jej gra zespołowa Strange Brigade opiera się na przygodach z elementami strzelanki. Opiera się na fantastycznej opowieści o poszukiwaczach skarbów z wszystkimi towarzyszącymi okolicznościami. Akcja toczy się od strony trzeciej, a zespół może jednocześnie być maksymalnie 4 uczestnikami. Zagraj w grę Strange Brigade będzie na takich platformach:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One

Wpisz starożytną klątwę.

Bohaterów wydarzeń zostaje wysłanych na niezagospodarowane terytoria Imperium Brytyjskiego. Dzieje się tak w latach 30. ubiegłego wieku, a nawet demo ma tytuł kina z tamtych lat. Wygląda na to, że naprawdę oglądasz film przygodowy lub kronikę filmową, gdzie udokumentowane są ważne wydarzenia z wyprawy.

Download Strange Brigade może pochodzić z 2018 roku, kiedy planowane jest jego wydanie. Co więcej, firma obiecuje wszystkim, którzy zasubskrybują jej wiadomości, aby wysłać darmowe kopie gier w dniu premiery. Ci, których nieokiełznana wyobraźnia uniesie się w czasach, gdy poszukiwacze przygód ze zwartym zespołem poszli na poszukiwanie starożytnych artefaktów, będą zachwyceni nową zabawką. Jest wszystko, co podnieca niespokojne umysły nieudaczników:

  • Malowane obrazy dzikiej przyrody
  • Czarujące ruiny pełne klejnotów
  • Ancient Curses
  • Hesting Hieroglyphs
  • Pozwolenie na
  • Ataki rebeliantów mumii
  • Kolorowe bitwy

. Rzeczywiście jest to widoczne w fabule i nie będziesz bezczynnym obserwatorem cudzych wyczynów, ale ty sam będziesz w stanie je zrealizować.

. Po tym, jak archeolodzy odkryli lokalizację starożytnego grobowca, gdzie pochowany jest tajemniczy artefakt, poszukiwany przez wiele lat. W głębi nieprzeniknionej dżungli zgromadzono specjalny oddział, złożony z przedstawicieli różnych zawodów, aby ekspedycja była najbardziej owocna. Każdy uczestnik ma unikalną wiedzę i umiejętności, posiada pewien zestaw narzędzi i broni. Oczywiście, otrzymali specjalne szkolenie, aw razie krytycznej sytuacji będą w stanie pracować razem, ale każdy według swoich talentów. Chociaż w grupie jest czterech uczestników, liczba ich może być mniejsza. Jeśli jednak zdecydujesz, że sam poradzisz sobie z zadaniem, sam pójdziesz do gąszcza, ale skuteczność i szanse na przeżycie znacznie spadną.

Zaczynając w Dziwnej Brygadzie, aby zagrać, znajdziesz lot na sterowcu. Kiedy znajdziesz się we właściwym punkcie, lądując ze spadochronami. Od tego momentu zaczyna się najciekawsza. Musisz odkryć wszystkie ukryte zakątki tego obszaru, szukając wskazówek, jak znaleźć główny tajemniczy artefakt.

Starożytnych, aby to ukryć, nie tylko umieszczonych w jednej z odległych jaskiń, ale także bronionych przez mroczną klątwę. Teraz jest strzeżony przez armię mitologicznych stworzeń prowadzonych przez egipską królową czarownic. Konieczne jest przekroczenie granicy tego, co dozwolone, jak armia umarłych powstaje z pyłu i ruin. Opuszcza przytulne krypty, aby zniszczyć bezczelnego, który zdecydował się na inwazję ich sanktuarium.

B Dziwna Brygada spotkasz mumie, egipskie bóstwa, takie jak Anubis i inne stworzenia. Czekam na Ciebie odrodzony horror, w którym przeżyjesz. Walcząc z nieziemskimi żołnierzami, nie zapominaj, że misję uważa się za spełnioną tylko w przypadku, gdy jej ostateczny cel zostanie osiągnięty. Znajdź starożytną relikwię i wróć do domu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi