Dziwna Brygada

Alternatywne nazwy: Dziwna Brygada

Studio Rebellion Developments jest jednocześnie twórcą i wydawcą, wprowadzając nowy produkt do gier. Jej zespół gry Strange Brigade opiera się na przygodach z elementami strzelca. Podstawą jest fantastyczna historia o poszukiwaczach skarbów z następującymi okolicznościami. Działanie to pochodzi od osoby trzeciej, a zespół może jednocześnie uczestniczyć w maksymalnie 4 uczestnikach.

Download Strange Brigade może być od 2018, kiedy planowane jest jego zwolnienie. Do głębin nieprzeniknionej dżungli wysłano specjalny oddział, zgromadzony od przedstawicieli różnych zawodów, aby wyprawa była najbardziej owocna. Jeśli jednak zdecydujesz, że sam poradzi sobie z tym zadaniem, przejdź do samego zarośla, ale skuteczność i szanse przeżycia są znacznie zredukowane. Kiedy znajdziesz się we właściwym miejscu, lądowanie będzie miało spadochrony. Od tej chwili zaczyna się najbardziej interesujące. Musisz zbadać wszystkie ukryte zakątki tego obszaru w poszukiwaniu wskazówek, jak znaleźć główny tajemniczy artefakt.

The starożytnych, aby ukryć, nie tylko umieszczone w jednej z odległych jaskiniach, ale także chronione przez ciemne przekleństwo. Teraz jest strzeżona przez armię mitologicznych stworzeń, która prowadzi królową czarownic z Egiptu. Trzeba przekroczyć linię tego, co jest dozwolone, gdyż armia zmarłych wzrasta z kurzu i ruin. Zostawia to przytulne grobowce, które zniszczyły uciekinierów, którzy zdecydowali się na inwazję ich sanktuarium. Czekając na Ciebie czeka horror, który przetrwa.

 

Zagraj także