StreetCrime

Alternatywne nazwy: StreetCrime

Nie spocząć na laurach i rosyjskich twórców gier online. Nie tak dawno temu, że gra została zaprezentowana StreetCrime. Ten projekt może być wam znany w poprzednich wersjach. Teraz jest bardziej wyrafinowany, zaktualizowane i poprawione. W grze fabuła mgliście przypomina wszystkie poprzednie wersje. Akcja w grze odbywa się po straszliwym kryzysem, który dotknął wszystkich głównych rodzin mafijnych. To dało początek dzikiego walce kontroli i na przywróceniu małej ilości pozostałych zasobów.

W StreetCrime Internecie barwnie opisuje wydarzenia późniejsze wojny klanów mafijnych występujących pomiędzy, które nie pozostawiają jeden utwór na żywo - tylko chaos i zniszczenia. Ulice miasta w niebezpieczne pułapki z agresywnej zmiany reżimu, ale to byłoby w ramach nowych menedżerów, nie może znać nikogo. Co można zrobić w tej całej sytuacji? Będzie można odzyskać siły i dać światu pokój!

Wielu graczy zauważyłeś podobieństwo projektu graficznego tej gry z chwalebnej GTA. Tyle pochlebne porównanie, prawda?

To jest tradycyjna gra online, ale dlatego, że można i już myślę, że będą wymagane w procesie rejestracji StreetCrime. Projekt został dostosowany do anglojęzycznego interfejsu użytkowników, ponieważ każdy gracz może dotyczyć nie tylko zasady wypełniania formularzy, ale też łatwo zrozumieć podstawowe zasady gry.

Klikając przycisk "Play Now. Zarejestruj się za darmo ", można rozpocząć proces rejestracji.

Przeczytaj dokładnie cały system podpowiedzi i wypełnić pola formularza, w porządku, to możesz zacząć grać StreetCrime.

Ponadto, każdy może rozpocząć grę, która służy do autoryzacji swoich danych w sieciach społecznościowych Facebook czy Twitter.

Po wprowadzeniu projektu masz na koncie pojawi się pięć tysięcy dolarów, które w najlepszym scenariuszu, masz wystarczająco dużo na kilka dni. Więc zanim się początkowo zadanie - znaleźć najbardziej odpowiedni sposób na zarabianie pieniędzy. Od współczesnego świata, w których więcej nie jest zdemontowany mafia zbyt trudne, to trzeba będzie odpowiednio zarobić. Co można zrobić? Rabować, kraść samochody, zaangażowanych w zaopatrzenie, leki sprzedaży lub nawet zabić. Gry StreetCrime mogą dynamicznie. To jest gra, pełna niebezpieczeństw i przygód. Wszystko to napięta sytuacja pozwoli Ci zapomnieć o rzeczywistych problemów grając, można naprawdę uciec i pozwól sobie odpocząć.

Sprawi, że pieniądze można zainwestować w zakup nieruchomości, samochody, rozrywki, bezpieczeństwa i innych ekscesów. Stajesz się bogatszy, tym większe szanse będzie zająć miejsce Ojca Chrzestnego. Ale uważaj, bo nawet ojcem chrzestnym może być również umieścić za kratkami. Dbać o ochronę i myślę o otwarciu własnej kancelarii. I najciekawsze grać StreetCrime darmo.

 

Zagraj także