Street Legal

Alternatywne nazwy: Street Legal

Street Legal - gra komputerowa z gatunku symulator samochodu. Rozwoju firmy, Invictus Games, spojrzał wszystkie swoje wysiłki, aby stworzyć nie tylko wyścigi samochodowe, jak i wykonania żądanej maszyny jako własne. Jest to główna cecha tej gry. Ulica gra wersja prawna pierwszej serii gry Street Legal, wydana dla fanów w 2002 roku.

Jak w każdej grze komputerowej najpierw trzeba pobrać. Pobierz Street Legal Możesz odwiedzić witrynę i posiadające specjalny program na komputerze. Dopiero teraz proponuję zapoznanie się poprzez przegląd gry Street Legal Street Legal i wyświetlać filmy wideo i zrzuty ekranu. Co będzie bardziej wiedzę o historii i funkcji gry.

Tylko w tej grze możesz poczuć się jak prawdziwy mechanik. Jasne, że nie jest zawodnikiem korzyść z wiedzy w budowie samochodu. Ale to nie jest problem, bo to właśnie tu dowiesz się nie tylko wiele ciekawych, ale być może cały świat wewnętrzny maszyn. Przy okazji, nie tylko wewnętrznej, ale również zewnętrznej świecie maszyn.

Twoja postać tu zaczyna swoje istnienie z zwykłego obywatela, nawet nie mając samochodu. Dlatego, że jest dalej udać się do dealera i dostanie samochód. Zaczynasz grę z obecności ciebie około 20 tysięcy dolarów.

Głównym celem gry, jak błędne koło. Wdrożyć swój samochód - zmiany części wewnętrznych, jak i zewnętrznych (tyuninguete). Co dokładnie tylko zdecydujesz wymienić. Następnie uczestniczyć w wyścigu o pieniądze i uzyskać nagród odpowiednio. A następnie zamyka się koło zarobione pieniądze można wydać na samochód.

Jest oczywiste, że gry można rozpocząć z poziomu początkowego. Oznacza to, że wszystkie działania mają na celu osiągnięcie najwyższych poziomów w przyszłości koniec gry w tytule lidera.

W grze Street Legal samochody są zgodne z modeli rzeczywistych centrów samochodowych. To sprawia, że ​​gra o wiele bardziej interesujące, ponieważ będziesz wiedzieć, marki samochodów.

Pracuj z gotowej maszyny jest w dwóch etapach:

• Żużel;

• drogi miasta.

Żużel - jest to pierwsze miejsce, w którym można spróbować samochód. Prosty odcinek drogi, na którym nie bolało.

Dróg miejskich - sekcje drogowe, które są race. Są to głównie w nocy, kiedy drogi są puste. Jednak w ciągu dnia, jak to możliwe, ale skomplikowane przez obecność mnóstwo urządzeń miejskich. Ponadto, w dzień iw nocy, można zatrzymać przez policję. I albo grzywny za naruszenie prędkości, albo nierozpuszczalny modyfikacji pojazdu.

Ale nie stara się zdobyć stromych modele. Możliwa obecność prostego modelu, ale która jest zmodyfikowana, aby wygrać.

Grafika w grze Street Legal ma normalną jakość gry. Akompaniament jest prezentowany w postaci udany utrzymać nastrój gry.

Gra Ulica Lega czeka na nowych maszynach koneserów. Pospiesz Ulica Lega gry do pobrania, tak szybko. I nie zapomnij, aby dzwonić do znajomych, aby gra bardziej ekscytujące. Mieć dobry nastrój i gameplay!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi