Supreme Commander

Alternatywne nazwy: Supreme Commander

Gra Supreme Commander to gra komputerowa, która została opracowana w gatunku strategii. Akcje w grze odbywa się w czasie rzeczywistym.

Tutaj można pogrążyć się w chaosie w czasach, kiedy świat przestał istnieć na ziemi.

Gra Supreme Commander do pobrania za darmo

na wszystkich witrynach, które zapewniają ten dostęp. Supriya Komandor można ściągnąć przez torrent.

W Supreme Commander będzie grać podczas upadku Imperium Ziemi, kiedy wszystko się zaczęło panować chaos.

Zanim zaczniesz grać, zajrzyj o grze Supreme Commander wideo. Będzie ona ujawnić wszystkie cechy gry wprowadza do gry frakcji, broń i zasoby w grze Supreme Commandera

W grze komputerowej Supreme Commandera, są trzy frakcje:

1. Cybran - Ludzie-symbionty. Ich przywódca, który je wymyślił, dążyć do uwolnienia ich od ciągłego atakiem i podporządkowania.

2. Eon - jest frakcja, która nie należy do Ziemian, ale starają się pomagać ludziom i są na ich stronie. Ich rasa została zniszczona przez walczących Imperium. Ich celem jest to, że wszyscy ludzie, wziął swoją ideologię. Ci, którzy chcieliby oprzeć odrzucenia ideologii i nakazał zniszczenie.

3. OFZ (Zjednoczona Federacja Ziemian) - jest to wspólna część, która zawiera tylko ludzi. Dążą do zjednoczenia wszystkich ludzi, którzy powinni rządzić Ziemią. Ich broń - to czołgi, artylerie i armaty. Ich obrona jest taka sama jak teraz.

Supreme Commander Gra, w której znajduje się sześć misji dla każdej frakcji. Jednak każda misja może być czasochłonne. Głównym celem gry jest zdobycie całego sprzętu wojskowego.

Gra SC, w którym można korzystać z następujących typów urządzeń i Force Protection

1) grunty. Obejmuje on: lekkie i ciężkie czołgi, mobilnych jednostek artylerii, a także harcerze robopehota, generatory mobilne tarczy.

2) Air - to śmigłowce, myśliwce, bombowce, samoloty szpiegowskie transporty.

3) technologia wody, płazy - okręty podwodne strategiczne i taktyczne, krążowniki, pancerniki, niszczyciele, okręty wywiadowcze i kontrwywiad.

4) Stałe urządzenia, obrony, instalacje obronne, kopalnie z rakiet strategicznych i taktycznych, artylerii dalekiego zasięgu.

Istnieje kilka rodzajów zasobów w grze Supreme Commander:

1) Materia - zasób, który ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju.

2) Energia - zasób, którego wysokość jest bardzo ważne dla rozwoju jednostki.

Z każdym poziomie odblokuje nowe przedmioty, aby pomóc postacie zdobywają doświadczenie.

Twoje jednostki mogą również zdobyć punkty doświadczenia, po zniszczeniu wrogów. To doświadczenie będzie wzmocnić swoje postacie w zbroję.

Gra posiada również unikalne zdolności, które są dostępne tylko dla niektórych osiągnięć.

Gry Supreme Commander zintegrowany czat, dzięki czemu można rozmawiać z innymi graczami.

Wyobraź sobie prawdziwego bohatera gry Supreme Commander i przejść do ich bramki. Śledź misję, komunikować się z przyjaciółmi i po prostu dobrą zabawę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi