Legendy o mieczach

Alternatywne nazwy: Legendy Sword Coast

Mieczów Wybrzeża Miecza: w świecie fantazji.

Kto zrezygnuje z gry fabularnej, grając jasno i dynamicznie? Fani kierunku już czekali na pojawienie się czegoś świeżego, a gra Sword Coast Legends stała się kałużą wody źródlanej na pustyni.

, jak w 19. 10 2015 studio zabawkowe n-Space zostało wydane dla systemów Windows, Linux i Macintosh, a także w 2016 roku Wydawca Digital Extremes obiecuje wypuścić go na PlayStation 4 i One Xbox, fani mogą już pobrać Sword Coast Legends, aby rozpocząć swoją podróż.

Gra ma wiele wspólnego z produktami do gier w tym samym kierunku, ale pozostaje oryginalna i ma specjalne różnice:

 • Pojedyncza kampania
 • Fascynująca historia
 • Taktycznych walk
 • Aktywna pauza
 • 6 klas postaci
 • 10 00095 wyścigów do wyboru
 • Tryb Mistrza Kuźni Tryb, który pomaga tworzyć własne przygody, a następnie oferuje je swoim znajomym

Początek epickiej opowieści.

W świecie magii istnieją wyjątkowe prawa, a człowiek ich nie rozumie, nie potrafi ich wyjaśnić, ale można je zaakceptować. Jak długo szlak wędruje i dlaczego nikt nie ma najkrótszej drogi do Faern, nikt ci nie odpowie, ale tylko wzruszy ramionami, mówią, to znaczy, że jest to konieczne.

Ale teraz jesteś, kiedy zdecydujesz się pobrać "Sword Coast Legends" i czas zapoznać się z miejscową ludnością, wśród której jest dość koczowników, rolników, okrutnych barbarzyńców i małych plemion. Nad nimi są kult religijny i wszelkiego rodzaju gildie, prowadzone przez bogatych urzędników państwowych.

W mieście jest 6 klas i 5 wyścigów, zawsze gotowych do rozpoczęcia nowych wyczynów. Główna postać należy do gildii najemników, która została założona tak dawno temu, że nawet starsi nie pamiętają tego czasu. Czas również stał się przyczyną destrukcji, a gildia nie wydaje się już tak potężna, jak za dawnych czasów, chociaż nadal towarzyszy karawanom handlowym, chroniąc je przed chciwymi bandytami.

. W czasie następnej podróży bohater i jego przyjaciele mają dziwny sen, w którym demony obiecują zniszczenie. Gdy tylko się obudzili, sen zmienił się w rzeczywistość, ich karawana została zaatakowana przez wrogów z dobrym sprzętem i organizacją. Siły były nierówne, a wiele z twoich zabójstw na miejscu. Gildia jest również spalona na ziemi i próbujesz zrozumieć, co się dzieje.

Battles będzie naturalną akcją, odrzucając całą grę, a ponieważ nie można ich uniknąć, aby lepiej koordynować działania drużyny, możesz w każdej chwili skorzystać z funkcji czasowego zatrzymania czasu.

Whope Sword Coast Legends na PC, możesz wybrać jednego bohatera, ale on nie będzie pozostawiony samemu przez długi czas, aby dołączyć do towarzyszy broni. Musisz je również wyposażyć, podnieść poziom talentu i wybrać najdroższego w następnej kampanii. Twoja firma ma przejść przez wiele dróg, pełnić misje, angażować się w bójki, prowadzić dialogi, wykonywać zadania, wyszukiwać i poznawać grobowce, katakumby, ruiny, lochy i labirynty. Podróżowanie przez Faerrin i interakcje z nadmorskimi mieszkańcami Luskan, znanymi ze swoich kryminalnych obyczajów i przemytu, będzie bardzo pouczające.

Players same wybierają, jak najlepiej postępować, aby wejść do zamkniętego miasta, współpracować z tą osobą, czy nie. Wśród questów jest zbyt wiele interesujących rzeczy, które budzą śpiącą piękność, aby zbadać lub porwać kikut z samego drewnianego pnia.

Minimalne wymagania systemowe

  OS
 • : Windows 7/8 (8. 1) / 10 (tylko 64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core 2 DUO E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • OP: 4 Gb
 • Spacja z odstępem: 11. 5 GB
 • Karta wideo
 • : NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 lub lepsza (DirectX 11)
 • Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi