sZone Online

Alternatywne nazwy: Z Zone Online, ze strefami

Game sZone Online: Powróciła strefa wyłączająca.

Nieuczciwie zapomniany temat prześladowcy otrzymał nowy życiodajny zastrzyk i powraca do życia. Po długich negocjacjach z ukraińskim studio GSC, które po raz pierwszy wzbudziło zainteresowanie grami w strefie czarnobylskiej, wymyśliwszy oryginalną historię o prześladowcach, firma rosyjskich programistów Cybertime nie uzyskała pozwolenia na używanie oryginalnej nazwy produktu i dlatego nazwała ją inaczej. Jednak gra sZone Online utrzymała się w sposób, który już stał się klasykiem.

Przed strzelanką dla wielu graczy, w której gracz pracuje w pierwszej osobie, ale może przełączyć się na widok strony trzeciej. Musisz zarządzać prześladowcą, który wpada w złowieszczą, czarującą i tajemniczą Strefę Wyłączeń, zamieszkałą przez potwory - zwierzęta, które zmutowały pod wpływem promieniowania z eksplodującej elektrowni jądrowej.

Nie ma fabuły, a wszyscy działają najlepiej, jak potrafią. To nie jest takie łatwe, ponieważ trzeba się przystosować do świata, w którym nie ma jednoznacznych odpowiedzi, gdzie nawet krajobrazy są niestabilne.

Tworzenie bohatera.

Zaczyna się grać, aby ich niebezpieczne przygody stworzyć bohatera. Kilka ustawień wyglądu da mu rozpoznawalną wyjątkowość. Następnie musisz zdecydować, czy chcesz być tubylcem z tych ziem, czy też przybyszem. Różnica jest oczywista - aborygeni, to rdzenna ludność, która nie opuściła swoich domów podczas ewakuacji. Cudzoziemcy ciągną tutaj w poszukiwaniu zysku, mając nadzieję na wzbogacenie się poprzez sprzedaż znalezionych artefaktów

Ten wybór wpłynie na listę umiejętności i dostępnych zawodów, ale nie będzie miał znaczenia dla procesu gry.

Profesjonji:

 • Wojskowy: snajper, samolot szturmowy, komandos
 • Vrach
 • Inżynier: Repairman
 • Naukowiec: Teoretyk
 • Hunter
 • Druid: healer
 • Warrior: Melee Fighter, Defender
 • Sleader: St. John's Wort
 • Inventor
 • Badacz: Naturalista

sztuk przetrwania.

Kiedy już masz bohatera, możesz zacząć grać w sZone Online, eksplorując terytoria. Bohater przybywa pociągiem na dworcu miasta Liubech. Początkowo nie będzie mógł się ruszyć dalej, ale po kilku zakończonych misjach przejdzie dalej. Poza Lyubech, porozmawiaj z NPC, aby dowiedzieć się przydatnych informacji i uzyskać pierwsze zadanie.

Toy klient, i aby wziąć w nim udział, musisz pobrać sZone Online. Co się podoba - możesz to zrobić za darmo. Od tego momentu zaczyna się prawdziwa zabawa - atak mutantów, starcia z konkurentami, poszukiwanie artefaktów, manewrowanie między anormalnymi pułapkami. Czeka na Ciebie komplet niespodzianek, które są możliwe tylko w świecie tak obcym ludzkości.

Dla bardziej skutecznych ataków i realizacji zadań, łącz się w grupach z innymi graczami. Ale nawet jeśli uda ci się zdobyć rzadki artefakt, nie przedwcześnie marzysz o przyzwoitej nagrodzie. Naukowcy są bardzo wybredni w swoich zakupach, a nie wszystkie przedmioty są gotowe do zaakceptowania. Nawet jeśli ślinią się na twoją zdobycz, przedstawiają spokój i brak zainteresowania, po prostu obniżają cenę.

Będą rabusie, którzy są smaczni dla cudzego dobra. Po co ryzykować własną skórę, skoro możesz czerpać zyski od tych, którzy wracają ze strefy zagrożenia i nie potrafią się oprzeć w pełnej sile? Dlatego towarzysze są tak ważni - razem nie będziecie tak łatwym łupem.

W systemie umiejętności bohatera, gra ze strefy online oferuje następujące kierunki rozwoju:

 • Survival - wędruj przez terytorium i zbieraj artefakty
 • Wsparcie obejmuje tworzenie elementów z kosza

  0

 • Walka - zabij wszystko, co blokuje drogę.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi