Taern

Alternatywne nazwy: Taern

Taern gra jest ekscytująca gra komputerowa, która jest pełna różnych questów. Ta gra jest uważana za dynamiczny, gry multiplayer, który został opracowany w gatunku RPG.

W grze spotkasz Taern on-line w tym taktycznego systemu walki.

Jest dostępna tylko dla tych użytkowników, którzy mają pełne osiemnaście lat rejestracja gry Pride Taerna. Możesz zarejestrować się w grze Pride Taerna jeśli wybierz

  1. Twój adres e-mail.
  2. Jego unikalne hasło.
  3. Data jego urodzin.

W tej grze możesz grać Taern wybranej klasy. Z niektórych z nich można zwiedzić w tej recenzji:

  1. Łucznicy - klasa, która wie, jak do ataku na odległość. Może spowodować poważne obrażenia fizyczne. Ponadto klasa ta ma wielką żywotność.
  2. Shaman. Voodoo - używają słabych ludzi dla własnych korzyści. Klasa ta przemieszcza się na całym świecie. Ten Szaman oblicza wrogów z dużej odległości.
  3. Barbarzyńska - klasa, która ma potężny atak. On jest bardzo silny z bliskiej odległości. Go w niższej mocy wszystkich pozostałych klas.

Gra Duma Taerna okuet do malowniczego świata z ogromnymi gęstych lasów i malowniczych jezior.

Gra Duma Taerna grać będziesz na stronie jednego z Empires: Chimes lub Taera.

Chimes Imperium zaatakowało Imperium Taera. Spalili domenę lokalną, okradziony i osiągnął stolicy królewskiej twierdzy Korelamon.

Taernskaya armia postanowiła skonfrontować wrogów z dumą i kierowany przez króla Kandel przyszedł do bitwy. Niestety, przegrali, a król poległ w bitwie Kandel.

Teraz nic nie może powstrzymać okrutnego imperium Chimes. Wszystko wokół ogniska zaczął się palić. Prawie wszyscy zginęli, a ci, którzy przeżyli, myśli jak uciec, niż kontynuować walkę. Od tego momentu rozpoczęła się wielka ucieczka do oceanu.

Graj Duma Taerna będzie, począwszy od resztek jego krewnych. Trzeba wędrować bardzo długo, ale dostać się do miasta, gdzie można znaleźć schronienie. Ale tam odpocząć i nie uda. Będziesz czekać na nową bitwę.

Gra Duma Taerna Internecie, najpierw trzeba wybrać postać. Po wybraniu znaku, weźmiesz godzinę jest w stanie wojny.

Musisz zapisać ginie teraz kraj, który był niegdyś kwitnącej piękne krajobrazy.

Oferuje ekscytujące turowa bitew. Możesz walczyć jest jednym z najbardziej lojalnych asystentem lub z ogromnym grupy zdesperowanych żołnierzy.

Tutaj można spotkać fascynującą historię i doskonale malowane dekoracje, który odróżnia tę grę od reszty.

Najbardziej interesujące i ekscytujące jest to, że twoje postacie nie tylko wykonać czynności, które zostały wymyślone przez twórców. Mieszkasz prawdziwe życie razem ze wszystkimi postaciami. Masz do wyboru w grze: być łotrem, bandyta i natychmiast osiągnąć wszystkie swoje cele i podążać ścieżką szlachetnego rycerza.

Gra Duma Taerna Internecie zdobył ogromny sukces dzięki swojej gry, znaków i innych funkcji!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi