Opowieści Solaris

Alternatywne nazwy: Opowieści Solaris

Tales gry z Solaris łączy w sobie najwyższej jakości stopu klasycznych gier RPG niuanse anime. Jasne, bogate grafika i wciągająca fabuła może przyciągnąć, więc co przebiegły, już przyciąga wielu graczy z całego świata. Regularnie ogromna ilość informacji na temat tej gry na forach i aktualizacji stron w sieci społecznych, w których uczestnicy projektu aktywnie dyskusji trendów i możliwości w grze.

Opowieści Solaris forum pomoże Ci przenieść się do wspaniałego kontynentu, który może współistnieć z powodzeniem magia i moc maszyny. Jednak gangi starają się spełnić ich złowrogą misję i zamach w tym spokojnym kontynencie. Staniesz się uczestnikiem gry Zakonu, przystępując do tej bezprecedensowej wojny i walki o przywrócenie prawdziwej historii. Jego przeznaczeniem jest prowadzić tę Zamówienie Heavenly kontynentu do nowego życia i pomóc mu otworzyć nową stronę swojej epoki. Ale to będzie pierwszy, a później, kiedy można dostać nogi mokre w grze z przyjaciółmi w stanie ustalić porządek, który będzie znacznie silniejszy i potężny.

Jest to gra online, ale dlatego, że natychmiast trzeba pamiętać, że w Tales of procesu rejestracji Solaris będzie konieczne. Nawet fakt, że w tej chwili kierownictwo adaptacji gry gry nie jest przeznaczony dla anglojęzycznych użytkowników, a wszystkie informacje są przedstawione w języku angielskim, to nadal nepomeshaet znajdują się wszystkie specyfiki wypełniania formularzy, jak również głównych cech gry.

Aby rozpocząć proces rejestracji, należy kliknąć na przycisk "gry Start», który znajduje się w lewym górnym rogu ekranu gry.

Pojawi się specjalny formularz, po wypełnieniu, które można uruchomić w Opowieściach Solaris gry. Trzeba będzie wprowadzić nazwę użytkownika i hasło i wpisz adres poczty elektronicznej.

Także jeśli chcesz każdy nowy członek projektu zostaną zarejestrowane w jednym z najbardziej odpowiedniego konta w sieciach społecznościowych, Facebook, Google, Yahoo czy Paypal, które pomogą przyspieszyć proces.

Teraz Odtwórz Tales gry o Solaris będzie jeszcze bardziej interesujące, ponieważ deweloperzy nie naprawiono kilka błędów. A dziś w tym projekcie wdrożyła nowy system dynamicznych walk, zegarek, który teraz może tylko tchu. Różnorodność trybów gry może drastycznie zmienić interfejs znany z projektu. Przed rozpoczęciem gry, należy wybrać serwer gry i wybrać klasę i nadać nazwę swojej postaci.

Obecnie w Opowieściach Solaris za darmo można grać z takich klas postaci:

Wojownik.

Mag.

Sniper.

Sage.

Unit.

Priest.

I będzie można mieć zwierzaka i doprowadzić go. Możesz wybierać spośród ponad 150 gatunków zwierząt, z których każda różni się nie tylko wyglądem, ale również ma całkowicie indywidualny charakter.

Idź na przygodę! Bo teraz można znaleźć ogromną liczbę zadań i questów. Będziesz musiał pokonać wiele przeszkód, zanim uda.

 

Zagraj także