TDP4 drużyny Bitwa Online

Alternatywne nazwy: TDP4 drużyny Bitwa Online

TDP4: Team Battle Online - darmowy multiplayer oparty na przeglądarce dynamiczna strzelanka. Gra jest klasyczną grę, która wymaga od graczy strzelanka być pogrupowane do wspólnych zadań. Uczestnicy zbiegają się w wielkich bitwach krwawych bitew i spróbuj na wszelkie sposoby, aby zdobyć upragnioną zwycięstwo. Szybka reakcja, odwaga, aktywność i moc broni są niezbędne, aby pomóc zespołowi osiągnąć swoje cele. W ogóle, TDP 4: Zespół Bitwa Gra jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, jak ma aż trzy różne tryby pracy: pojedynczy, zespołu i poszukiwania. Doświadczyć wszystkiego najlepszego i czuć adrenaliny wzrasta za każdym razem, krew w oczekiwaniu nowych niebezpieczeństw! Chodź! Uwierz, że jesteś w stanie stać się najlepszym z najlepszych!

TDP 4: Zespół Bitwa Rejestracja polega na wprowadzeniu w odpowiednim wierszu następujące informacje: adres e-mail, hasło, wyboru serwera. Następnie naciśnij przycisk "Play Now" i są transportowane do świata pełnego niezapomnianych przygód. Zadowolony, że gra TDP 4: Zespół Bitwa jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wymagania systemowe nie boją się ich niebotyczne, tak, że można cieszyć się grę i przy użyciu konfiguracji średni komputer. Najważniejsze - aby połączyć się z internetem, i, oczywiście, nowoczesną przeglądarkę.

Uruchamianie TDP 4: Zespół Bitwa gra, powinieneś z pewnością wypróbować wszystkie swoje tryby. Więc Oferujemy

- "Deadly Game" (jeden przeciw wszystkim, trzeba walczyć na wszystkich stronach)

- "Drużyna Deadly Game" (dostępny do gry w kolorze niebieskim i czerwonym zespołu - wybór należy do Ciebie)

- "Capture w." (Twoja drużyna otrzyma punkty o współrzędnych flagi wroga i powinien starać się je złapać).

Obecność trzech rodzajów walk czyni rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ tak szybko, jak można się nudzić bez problemów przejść do innego. Więc dlaczego marnieje nudzić w wolnym czasie, jeśli masz szansę, tak bogaty, aby spędzić czas?

Gra TDP 4 pozwala zarobić zasoby zdobyć doświadczenie i monety gromadzić punkty i zespół nieustannie pompować bohatera. Należy powiedzieć o medale, zarobić, że choć trudne, ale całkiem realne. Ale dla każdego medalu podano dodatkowe notatki. Można również poprawić broń, czyniąc ją bardziej potężny i naprawdę zabójcze. Nawiasem mówiąc, jest specjalny sklep, w którym można wybrać, co chcesz, żeby mieć środki na opłacenie swoich pragnień. Ponadto arsenał broni w grze jest dość zróżnicowana. Będzie można skorzystać z bardzo wielomodowych broni. Więc kupić fajny sprzęt i pokazać nienawidził wrogów, co można zrobić! Przy okazji, jak rywale będą generowane komputerowo znaków i prawdziwych graczy.

Ponadto, nowe poziomy są przedstawiane z tej okazji do zdobycia przydatnych przedmiotów wcześniej niedostępne, więc nadal można poprawić parametry takie jak dokładność, obrony, zdrowia, wybuchowość, mocy, szczęścia, itd. Cóż, jeśli w końcu postanowił zdobyć poparcie swoich sojuszników, zapraszamy do przyłączenia się do klanu. Współpraca z innymi nick poszerzyć zakres swoich możliwości. Jest wiele do zrobienia, ale trzeba czasu, aby zwrócić uwagę na wieloaspektowy rozgrywki - i wszystko idzie jak najlepiej!

System ocen w TDP 4: Zespół Bitwa on-line nie pozwoli Ci się zrelaksować. Duch konkurencji tylko skorzystać! Kto nie chce, aby wygrać mistrzostwa? Nie trać czasu na próżno sam! Twoja droga do sławy Możesz zacząć już teraz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi