Terminator Genisys: Future War

Alternatywne nazwy: Terminator Genesis

Gra Terminator Genisys: Future War w technologicznym szaleństwie Androida.

Wraz z wydaniem pierwszej części filmu"Terminator"chłopcy po prostu zakochali się w głównej postaci, która grała A. Schwarzenegger. A romantyczna nuta opowiadania nie pozostawiła także obojętnej publiczności żeńskiej. Ponieważ jest to dość naturalne i oczekiwane pojawienie się gier takich jak Terminator Genesys: Future War na Androida. Autorem tej strategii MMO jest firma Plarium, na konto której istnieje wiele innych popularnych gier na telefony komórkowe i tablety. Wydanie produktu gry miało miejsce w maju 2017 r. , aw ciągu roku Terminator Genesys: Future War został pobrany ponad milion graczy.

W tym wydarzeniu rozwijają się wydarzenia z filmu"Terminator: Genesis". Konfrontacja maszyn i ludzi wybuchła na dobre, a koniec tej wojny nie jest widoczny. Świat się zmienia, a nie na lepsze, ale są ludzie, którzy próbują to naprawić. Każdy nowy uczestnik będzie musiał dokonać fatalnego wyboru, aby dołączyć do ruchu oporu i zjednoczyć siły ludzi lub pomóc Core i walczyć po stronie robotów.

Co jest istotą gry?

Dzięki unikalnym technologiom zaimplementowanym przez programistów w kodzie, możesz pobrać Terminator Genesys: Future War na swój komputer. Pozwoli to, w bardziej ambitnej formie, cieszyć się rozłożonymi wydarzeniami, piękną grafiką, widokami i efektami specjalnymi. Inne funkcje obejmują:

  • Bezpłatne treści z elementami zakupów za prawdziwe pieniądze. Tę funkcję można łatwo wyłączyć w ustawieniach i robić postępy we własnym zakresie.
  • Możesz walczyć samotnie, ale o wiele bardziej efektywnie, jeśli dołączysz do klanu. Wspólnie szybko osiągniesz pozytywne wyniki.
  • W trybie PvE walcz z wrogiem i zdobądź jego terytorium i zasoby.
  • Za każdą udaną operację, zdobądź nagrody i inne insygnia.

Game Terminator Genesys: Future War stawia graczy w ścisłej strukturze, kiedy musisz działać szybko, zdecydowanie, ale celowo. Maszyny wydają się tylko głupie, w rzeczywistości podlegają jasnej logice i trudno je oszukać. Podobnie jak ludzkość, jednoczą się w koalicję, aby działać wspólnie z jedną siłą. Jeśli zdecydujesz się na grę, Skynet będzie musiał pomóc sztucznemu intelektowi, odzyskać dawną świetność i przywrócić zniszczony rdzeń centralny. Jeśli wszystko się uda, tym razem ludzie nie przetrwają, a ich małe siły zostaną zmiecione z powierzchni ziemi, ustępując żelaznej woli mechanizmów.

Gra

Terminator Genesys: Future War na Androida zapewnia alternatywną fabułę, gdy gracz zajmuje przeciwną pozycję, prowadząc grupę Resistance. Tylko pod przywództwem silnego lidera istnieje szansa, aby zapobiec podstępnym planom robotów, które przeszły na doskonały nowy etap rozwoju. Teraz to nie tylko maszyny z zalecanym kodem oprogramowania, ale prawdziwy umysł, zdolny do myślenia, podejmowania niezależnych decyzji i ewolucji. Błąka się po sieci, może wydawać i przyjmować rozkazy na odległość, a także zmieniać stalowe ciała, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne. Głównym zadaniem, które geneza Terminator gry ustawia przed graczami, aby uchwycić Time Machine. Jest to najważniejsza lokalizacja w centralnej części dowolnego wymiaru.

Kolejną dobrą wiadomością dla fanów wersji kinowej w świecie gier jest dostęp do postaci Schwarzeneggera, robota T-800, który będzie mógł poprowadzić twoją armię. Ponadto jego wizerunek spotyka przybyszów i pomaga im się przystosować, prowadzi wycieczkę z przewodnikiem i instruktaż na temat zarządzania, więc rozpoczęcie szkolenia staje się ekscytującą przygodą.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi