Biuro XCOM Declassified

Alternatywne nazwy: Biuro XCOM Declassified

Gra Biuro XCOM Declassified szczegóły i ciekawy opisuje swoją własną interpretację tajnych organizacji wojskowych. Zgodnie z tradycją, wszystkie główne wydarzenia odbywają się na terytorium Zjednoczonych. Jak zwykle klasyfikowane i zaniepokojeni Amerykanie zdecydują się powołać organizację, która byłaby konieczna chwila może chronić wszystkich mieszkańców z nagłym atakiem wojsk radzieckich, na przykład.

Tak, ważny szczegół w Biurze XCOM odtajnione pc - czas mowa. Niedawno (może kiedyś) nie musisz zobaczyć gry, opisujący panie i panowie w swoich ekscentrycznych peruki, puszyste spódnice, spodnie. Teraz masz okazję cieszyć wszystkie cuda tego okresu na ekranie gry.

Zanim jednak dotknąć piękno, trzeba będzie Biura XCOM odtajnione pobrania. Nawet po wejściu do gry, będziesz wiedzieć, że Prezydium - jest to nazwa najbardziej tajnej organizacji. Fabuła Historia zaczyna się, gdy zamiast ataku Armii Czerwonej na Ameryce cudzoziemców. Dość nieoczekiwany skręt, nie? Cokolwiek to było, i dla spokoju mieszkańców będzie musiał być odpowiedzialny wobec przedstawicieli organizacji wyspecjalizowanych. To jest niemożliwe, aby nie kontynuować Biura XCOM odtajnione ocena uwagę, że to epoka najbardziej pomysłowego rozwiązania. Obcy i pani w spodniach - dość nieoczekiwane i nietypowe połączenie, chciałoby się zobaczyć.

Bohaterem projektu - William Carter. To jest człowiek, którego poczucie sprawiedliwości jest przez dach. On jest gotowy do walki o nią za wszelką cenę. To jest prawdziwy wojownik, który wie, jak ukryć swoje prawdziwe uczucia za maską i niezłomności w pierwszej kolejności umieścić wszystkie to samo, a nie osobiste doświadczenie. Inne postacie, z którymi można spotkać się mniej widoczne. Twój bohater może przejść spokojnie przez bazy wojskowej, nikogo przesłuchiwać bity i zebrać wszystkie potrzebne informacje. Warto zauważyć, że dobra połowa czasu będziesz grać Biura XCOM odtajnione, więc o komunikacji z kolegami i przyjaciółmi, obcych i podejrzanych typów. Zmiany te mogą wydawać się monotonne i Nudnovato, ale nawet to ma swoje uroki.

W twoich rękach będzie koncentrować się pewien procent mocy, twoja postać będzie mógł osobiście wręczyć zlecenia, wysłać ankietę wojskową na konkretnym punkcie. Zadania zawsze będzie bohaterem. Więcej doświadczenia zostanie zatrudniony William Carter, więcej nowych miejsc pracy zostanie otwarty. Mile zadowolony i wybór broni w grze - może zaskoczyć nawet najbardziej uporczywy sceptyka. Nawiasem mówiąc, gracze będą w stanie wyposażyć żołnierzy wybrane niezależnie. Dla doskonałej wydajności misji danej dodatkowe punkty i różne nagrody.

Walka pod Carter nie ma, w każdym przedstawieniu przygotowanym dla przyczepy wideo Prezydium XCOM odtajnione, to jest jasne, że "w interesach" idzie tylko o kilka podwładnych. Jakie inne cechy są czeka na Ciebie w tej grze? Projekt testowy i zobacz na własne oczy!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi