The Crew

Alternatywne nazwy: Załoga, załoga, załoga

Zgodnie z obietnicą twórców Ubisoft gry Wynagrodzenie ukaże się w trzecim kwartale 2014 roku. Tymczasem Przyczepy mucha w sieci, przyciąga codziennie więcej i więcej nowych fanów, którzy chcą wyglądać licząc dzień po dniu przed projektu reklamowanego. Ta gra z pewnością spodoba się wszystkim fanom wyścigów. Twórcy gry obiecują, że ta gra będzie początkiem nowej generacji gier. I sądząc po grafice przyczep i twórców stron projektowanie gier udaje się rozpocząć nową erę wyścigów. Aby zweryfikować prawdziwość wszystkich powyżej, to wystarczy, aby wyświetlić klip wideo prezentowanych twórców.

Akcja Załoga Internecie rozwija otwarte przestrzenie Ameryki. Czy raczej cała mapa Ameryki będzie dostępne do swojej postaci. Dostępne będą na kilka różnych opcji trasy, z których każdy będzie w stanie wykazać swoje umiejętności jazdy. Tak, można ścigać

Na trasach miasta.

Na przedmieściach.

Na terenie górzystym.

W polach kukurydzy.

Kanion.

Przez pustynię.

I, oczywiście, na profesjonalnym torze wyścigowym.

Ponieważ ten projekt będzie gra online, w rejestracji załogi będzie wymagane, a także we wszystkich innych projektów internetowych. Cóż, oczywiście, że jesteś w grze, z ogromną liczbą uczestników z całego świata. Sądząc po liczbie opinii i komentarzy, które pozostawiają graczom na forach i portalach społecznościowych, liczba zarejestrowanych użytkowników w pierwszym dniu rozpoczęcia projektu będzie naprawdę ogromne.

Najprawdopodobniej wszyscy fani wyścigów internetowych przyciąga fakt, że od samego początku w ekipie będzie musiał grać w nie więcej niż Porshe Camarro. Ten samochód nie jest legendą, spotykają się w każdym wyścigu, ale w tej grze można stać się właścicielem tego od początku. To będzie tak zwane "czyste konto". W przyszłości będzie można tyunningovat i poprawić go tak, że jak tylko zapragnie twoja dusza.

Jak już rozumiem, główną cechą gry będzie mógł więcej dostosowanie samochodów. Wraz z przyjaciółmi i "kolegów" na wyścigu będzie można zorganizować zespół wyścigowy i uczestniczyć w konkursach. Można również grać w gry załogi, tworząc niewielkie zespoły z czterech członków. Razem będzie dużo więcej zabawy, aby uciec od policji i jechać dalej i Ameryka off-road.

Ze względu na szeroki wybór stylów, można dostosować grę tylko dla siebie, a różnorodność stylów jazdy złapie swoją "falę szczęścia."

Wstępnie nie wiadomo, czy będzie grać w ekipie wolnego, ale w najbliższej przyszłości deweloperzy obiecały rozwiązać zagadkę. A jednak teraz wiadomo, że równocześnie z grą na PC będzie "lekka" wersja projektu dla smartfonów z systemem iOS i Android.

Ponieważ gra będzie naprawdę warto uważać, aby śledzić wiadomości ze świata gier, tak aby nie przegapić zjazdu załogi!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi