Martwe Linger

Alternatywne nazwy: Martwe Linger

Gra Dead Linger to gra online, w pierwszej osobie. Będziesz w grze Dead Linger zbadanie różnych obszarów i zabić zombie. W poety spotkają ogromną liczbę zombie.

W grze online Rejestracja Martwe Linger jest szybka. Aby się zarejestrować należy podać następujące informacje:

1. Twoja nazwa użytkownika.

2. Pochodzić z unikalnym hasłem i pisać.

Zagraj W Grę The Dead Linger można będzie w świecie, który pozostał po apokalipsie. W tej grze, przetrwanie najsilniejszych graczy. Twoi wrogowie to:

1. Zombie - potwory, którzy pragnąć wielkie pragnienie, by cię zabić.

2. Inne frakcje - ocalałych, którzy chcą zdobyć zwycięstwo nad tobą w przetrwaniu.

Część gry może zawierać maksymalnie 16 graczy, limit, który może być zwiększone tylko raz później. Podmioty te mogą być albo najlepsi przyjaciele lub śmiertelnymi wrogami.

Gracze na różnych serwerach jak wrogów do siebie domyślnie, ale sojusznicy mogą przyłączyć się do partii i pracować razem.

Na serwerach PvP, każdy gracz jest częścią jednego z wielu walczących zespołów. Cel jest ten sam zespół i zniszczyć wszystkie ostanyh.

W grze The Dead Linger grać należy zadbać nie tylko o zniszczenie wrogich stron, ale także dobro swojej postaci. Musisz go karmić i chronić przed infekcjami. Jeśli twoja postać zginie, jeśli długo nie dostanie jedzenia.

W grze The Dead Linger online oraz sprzeciw może zapewnić sobie różne bronie z broni palnej , aby improwizowanej broni wręcz. Bezpieczeństwo Gracz w dużej mierze zależy ich arsenał . Dla nieuzbrojony studiów niewiele zagrożenia, jednak gracz z karabin wyborowy i inne niebezpieczne Broń może zabić każdego, kto bliżej ich terytorium.

W grze Martwe Linger będą dostępne rodzaje Odzież , pod specjalną ochroną , i praktyczne korzyści.

Zombie - osoby lub zwierzęta, które zostały zainfekowane wirus HNZ . Ten wirus może być przekazywana przez płyn ustrojowy lub kontakt fizyczny (zwłaszcza ukąszenia ) i ewentualnie innymi sposobami .

Zombie stracił większość swoich wyższych funkcji psychicznych, i jako takie nie są bardzo aktywne. Oni wydają się być Manhunter. Zombie ma trzy główne stany:

- Bezczynność - tasowanie się, apatia.

- Zapytanie - zombie może wykryć osobę poprzez wzrok, zapach lub dźwięk.

- Agresywność - zombie szukają innych graczy lub na taras widokowy, lub poprzez wprowadzenie aktywnego prowadzenia.

Zombie dużo trudniej zabić niż , zdrowe innych . Umierają jeśli głowy zostały zniszczone lub poważnie uszkodzony. Jednak Zombie zazwyczaj , rozbicie . Jest taktyczną przewagę dla człowieka, jeśli chce przeżyć , Walka , Zombie nogi Na przykład, w spowolnić ich .

Zagraj w grę Dead Linger Naturalnie jesteś wolny, ale kupowania płatnego pakietu gra daje dużo więcej korzyści.

Podbić świat, niszcząc swoich wrogów!

 

Zagraj także