Starszy Scrolls 5: Skyrim

Alternatywne nazwy: Starszy Scrolls 5: Skyrim

Elder Scrolls V: Skyrim - Komputer gry RPG z otwartym światem. Gry Elder Scrolls V: Skyrim kontynuacją wydanych wcześniej edycjach serii gier The Elder Scrolls. To już piąta wersja wydana w 2011 roku. Jeśli masz ochotę na walkę życia i chcą stać się bohaterem państwa, to ta gra jest dla Ciebie.

Dla ekscytujące gry mijania Elder Scrolls V: Skyrim jest wskazane, aby śledzić poprzednie cztery mecze. Jak historia jest związana, jest kontynuacją wydarzeń. A fani będą znacznie łatwiej grać. Ponadto, co będzie lepiej poznać grę, zalecamy, aby rozpocząć, zakończyć czytanie tego przeglądu, a następnie zobaczyć Elder Scrolls V: Skyrim wideo. Następnie przejść do witryny i może grać Elder Scrolls V: Skyrim do pobrania.

Akcje gra rozwija się w prowincji Skyrim fantastycznym, który znajduje się na kontynencie Tamriel. W tym fikcyjnym świecie przedstawione jako przedstawicieli fauny i świata wody, ciągle realne. I tu pojawia się na początku, jak bezimiennego bohatera. Ale w przyszłości, wydaje się, że można zabić smoka w poprzednich grach i przeniósł moc i jesteś Dragonborn. I nazwa Dragonborn.

W całej rozgrywki, można swobodnie podróżować na dość dużym świecie gry badać wszystko wokół. Potknie się na pracy i Elder Scrolls V: Skyrim questy są wykonujący na drodze do głównego celu.

Podstawowym celem gry The Elder Scrolls V: Skyrim - pokonaj smoka Alduin, zjadaczy świata i zatrzymać odzyskanie innych smoków.

W grze Elder Scrolls V: Skyrim pancerz i dostępności broni jest bardzo ważne. Po tym wszystkim, złe siły są w gotowości.

Twój poziom wzrasta tylko na poprawę umiejętności, z pewną ich liczbę. W tej grze jest umiejętność specjalna - talent, który otrzymasz na doskonalenie umiejętności.

W grze The Elder Scrolls V: Skyrim grać ostrożnie, bo można zachorować. I zmniejszyć swoje umiejętności. Istnieją konkretne choroby: likantropia, wampiryzm, kanibalizm. Ustalić, że jesteś chory, możesz użyć innych. Będą prosić naprowadzające pytania. Można wyleczyć za pomocą świątyń i posągów lub eliksiru.

Aktualizacja tutaj i system walki. Twoja postać walczy z dwóch rąk. Tak skutecznie bronić.

Skrols Gra 5 Skyrim Elder Twoja postać może rozpocząć jedną z gildii

• Towarzysze;

• Mroczne Bractwo;

• Kolegium Winterhold;

• Złodzieje;

• Imperial Legion;

• Kolegium Bard;

• Ostrza.

Towarzysze - Najemnicy, niektóre z nich są wilkołakiem.

Dark Brotherhood - wszystko, co pozostało z Assassins.

Kolegium Winterhold - kolekcja magów, którzy mają najpotężniejsze magiczne moce.

Złodzieje - przedstawiciele złodziei.

Imperial Legion - lub Stormcloaks. Wybór z dwóch stron dla Ciebie.

Bard College - przygód.

Blades - lub Greybeards. Wybór pada podczas wygranej w głównej misji.

Gra wykonana jest w wysokiej jakości grafiki, wsparcie mistyczny nastrój, pomaga też w tej muzyce. Tutaj czekają na pomoc. Dobra gra!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi