Incredible Adventures of Van Helsing

Alternatywne nazwy: Incredible Adventures of Van Helsing

Gra Van Helsing. Nowa historia jest komputer gra fabularna, która została zaprojektowana w stylu hack and slash.

Wydarzenia w grze opracowany w XIX wieku, w fikcyjnym mieście. Głównym bohaterem jest Van Helsing, łowca wampirów. Głównym bohaterem będzie walczyć ze swoim towarzyszem Katarzyny wobec tych strasznych stworzeń.

Katerina - duch, który zawsze towarzyszy bohaterowi, w pamięci jego ojca i wdzięczności za zbawienie. To ma swoje własne cechy i broni.

Zanim zaczniesz grać, będziesz musiał grać Van Helsing. Nowa historia pobrać z oficjalnej strony. Pobierz Van Helsing mogą tylko dorosłych użytkowników, którzy zarejestrowali się na stronie.

Na spotkanie Van Helsing. Historia pokazuje, nowy przegląd głównych cech gry, charakterystyki postaci, broni, itp.

Możesz zobaczyć grę na wniosek Van Helsing. Nowa historia filmu. W nim można zobaczyć inną grę efekty specjalne, sztuczka na atak wampirów, a także zapoznać się z zasadami gry.

Van Helsing gra, w której musisz zabić okrutne potwory. Zabijanie potworów, będzie można zdobyć doświadczenie. Z gromadzeniem doświadczeń, będzie można odblokować nowe poziomy.

Ponadto, w grze The Incredible Adventures of Van Helsing rozwinięte stosunki handlowe. Możesz zachować w negocjacjach handlowych z przedsiębiorcami: sprzedawać i kupować rzeczy znalazły swoje terminach pozycji.

W Incredible Van Helsing ma broni i walki wręcz.

Aby kilkudniowe dotyczy broni, takich jak karabin. A broń do walki wręcz w grze to miecz.

Jako zabezpieczenie można nosić na swojej postaci typów pancerza, kask, ochraniacze na kolana, peleryna, amulet, pas, kapelusz i szelkach.

Jeśli twoja postać zmniejszył poziom zdrowia, możesz kupić mu eliksir lub inny lek.

Van Helsing gry, w których można rozmawiać z postaciami, które można spotkać na drodze. Też trzeba będzie podjąć zadania i wykonywać je.

Van Helsing gry sugeruje, że zdobyte doświadczenie wskazuje wydasz na rozwój cech charakteru, tj. jest podniesie poziom swojej postaci.

Postać ma następujące właściwości:

1. Budowanie - środek swojej ochrony i możliwości w walce wręcz.

2. Agility - charakterystyczny, który pokazuje możliwości swojej postaci uniknąć ataków przeciwnika, i poprawia wydajność swoich broni dystansowej.

3. Siła Woli - jest wskaźnikiem zwiększając swoje magiczne umiejętności i many.

4. Powodzenia - jest wskaźnikiem twoich możliwości, aby znaleźć złoto, magiczne przedmioty, jak i zdolność do unikania ataków przeciwnika. Oprócz wysokiego wskaźnika szczęścia daje możliwość krytyczne uderzenie jego przeciwnik ci.

Van Helsing gry można pobrać z dowolnej witryny, która zapewnia to dostęp, tak długo, nie wahaj się, aby ściągnąć go na komputerze i przejdź do walki z krwiożerczymi wampirami.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi