The Lost Titans

Alternatywne nazwy:

The Lost Titans - Wielu hitem gry. Producenci gier zapewnić możliwość pozostania w roli duża ci. Tytani w chaosie świata - jednym z dominujących zaginionych Tytanów - Hyperion.

Możesz grać w The Lost Titans, ale na początku konieczne jest, aby spojrzeć na wymagania systemowe:

• Średnia ustawień komputera;

• połączenie z Internetem.

W grze The Lost Titans potrzebuje formalnego odtwarzacz oformenie na miejscu, utworzyć konto. Rejestracja przegrane Tytani nie zajmuje dużo czasu i wymaga prawdziwe wskazanie tożsamości gracza

1. odwiedź oficjalną stronę gry The Lost Titans;

2. wybrać punkt - Zagraj;

3. bo nie masz jeszcze konta - możesz wybrać rząd - tworzyć - rejestracja;

4. Wpisz nazwę (konto)

5. pomyśleć i zapisać swoje hasło, składające się z nie mniej niż sześć liter lub cyfr;

6. powtarzać wcześniej hasło ukaznogo i nie powtórzyć hasło w innych sieciach lub gier - bezpieczeństwo Twojego konta,

7. Wprowadź swój poprawny adres e-mail;

8. Wprowadź kod, który jest napisany w następnej linii;

9. Jeśli zgadzasz się z warunkami użytkowania i polityką gry - zaznaczyć;

10. dotknij - Rejestracja.

W przyszłości, po prostu wpisz nazwę, hasło i ukaznogo kod. Teraz można rozpocząć grę. Od samego początku wybrać klasę, w której należy wpisać. W The Lost Titans może grać jedną z trzech klas:

• wojownik;

• Ranger;

• maga.

Warrior - potężny, jak czołg, ma ciężkie obrażenia, uderza wielu wrogów jednocześnie. Zawsze należy mieć ogromny miecz, który łatwo utorować drogę dla ich sojuszników.

Ranger - zręczny mistrz z zaawansowanym łukiem i strzałami. Jednocześnie negatywny wpływ na niektóre pozytywne i innych bohaterów.

Mage - najsilniejszy bohater, który używa tylko magii. Zawsze należy mieć magiczną różdżkę, która wywołuje zimny.

Po osiągnięciu pewnego poziomu w grze, musisz wybrać frakcję na stronie, co będzie. Zależy od wyboru wszystkich parametrów gry. Przed dokonaniem wyboru, należy zapoznać się z charakterystyką każdej frakcji, które nie pomylisz się i wybierz dom dla duszy.

Utracone Titans gra online oferuje trzy frakcje - Wielkie Domy, każdy z poszczególnych filozofii

• Dom Levidis;

• Dom Kalgeris;

• Dom Vendramin.

Dom Levidis - są najmądrzejsi ludzie, wytrwałych i spokój. Podstawowe kolory - biały i czarny. Ich siła w Pegasus Nieba. Zaangażowanych członków Izby - dyplomacji, rozwoju miast i handlu.

Dom Kalgeris - dumny rodzina. Strzeże ich miasto jak Cerber z trzema głowami, silnych, alarmowych i kompetentny. Czerpać siłę z Cerberus Płomienia. Kolory, które reprezentują ich rodziny - purpury i złota. Działania - przemysł i bezpieczeństwa.

Dom Vendramin - przedstawiciele bystry i inteligentny. Najlepszym strategów i myślicieli. Moc - Hydra Ocean. Są one porównywane ze sobą. Kolory - srebrny i Azure. Zawsze podjąć pierwszą decyzję.

Jeśli czujesz chęć, aby chronić mieszkańców tego kraju i zapisać Titan - rozpocząć grę w The Lost Titans Internecie.

TLT gra prezentuje Państwu w najlepsze w swoim rodzaju na wykresie, na którym można podziękować twórcom. Czy w świecie przyjemności. Powodzenia!

 

Zagraj także