Mummy Online

Alternatywne nazwy: Mummy Online

Gra Mumia - Darmowa strzelanka multiplayer z elementami RPG. Projekt umieścić znaną historię filmu. Mumia oferty online sięgają lat trzydziestych ubiegłego wieku, a do udziału w zawrotnym przygody. Deweloper gry jest firma Bigpoint . Twórcy stworzyły swój produkt on-line na nowoczesnym silniku Unity, co daje świat gry i dynamicznego realizmu. Zaletą jest jakość i odpowiedni dźwięk. Odgrywa ważną rolę piękne grafiki. Wydarzenia zamiatać nad lubisz żyć. Ty też wciąż utrzymywać się do wykonywania różnych PvE i PvP pracy i podróży w poszukiwaniu przygód w lochach, ruiny i oazy. Najciekawsze dzieje się na terenie południowej dopływem Nilu, i zaczął grać Mumia Online Ty na pewno się tam dostać!

Aby rozpocząć grę, trzeba Mumia Online Rejestracja. Musisz wypełnić formularz z tych pól: nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło, adres e-mail, serwer gry, data urodzenia. Należy również zaznaczyć pole, potwierdzając w ten sposób zgodność z zasadami i pragnienie, aby otrzymać od administracji interesujących nowościach.

Mamy Spieszę proszę was, że mumia ożywa tylko w przeglądarce i nie musisz pobrać i zainstalować wszystko. Wymagania systemowe są niewielkie, więc nie musisz się martwić o konfiguracji komputera. Chodź! Wielka epicka bitwa między dobrem i złem czeka na Ciebie!

Uruchamianie The Mumia grę, trzeba walczyć do skarbu, aby wygrać ogromne ilości wrogów bezlitośnie zniszczyć mumie i potwory starożytnego Egiptu, którzy mają odwagę stanąć na drodze. Będziesz korzystać z broni palnej, czary, magia relikwie i zrobić wszystko, aby osiągnąć cel. Twoja droga prowadzi przez takich niebezpiecznych miejsc jak Amarna, Oasis Amunet, Tomb, Bazaar i ruin Tabari. Jeśli nie jesteś ostrożny, to jest prawdopodobne, że i śmierć cię wyprzedzić. Ale śmierć można przezwyciężyć, jeśli jesteś sprytny, przebiegły, zdesperowany i odważny podróżnik!

Mumia gra pojawi się monit, aby wybrać partię, dla którego chcesz walczyć na śmierć i życie. Dołącz albo lekkomyślnych noc złodziei rabusiów, lub poświęcić swoje dusze i dusze swoich ofiar na zmartwychwstanie ciemnych sił kultystów starożytności. W rzeczywistości, złodzieje - naukowców, badaczy i archeologów. Ale gdy pytanie jest, kto dostanie inny skarb Pai, jakby sataneyut i gotowa zrobić wszystko dla dobra bogactwa. Kultyści próbują ożywić Hashiku kapłankę, pomogła do osiągnięcia głównego celu - do przejęcia władzy na świecie. W zależności od tego, co strony fantazji, czekając na jedną lub drugą losu. Po każdej stronie ich aspiracje jak mocnych i słabych stron. Ponadto, wybierając boku, powinno być określone jako należące do tej klasy. Daj nam wyliczyć wszystkie możliwe klasy. Na grabieży tej shooter, Rowdy i naukowiec, i dla Cultist - Assassin, swashbuckler i Kapłana.

Pokój Mumia Online pełen strasznych stworzeń. I prędzej czy później pojawi się przed tobą. Aby spotkać się z tych strasznych stworzeń nie stają się nieprzyjemne zaskoczenie, staram się zawsze być przygotowany!

Dołącz teraz, i zamiast się nudzić w wolnym czasie, zanurzyć się w atmosferze niezapomnianych przygód. Wybierz odpowiedni styl gry - sam lub z przyjaciółmi - i pokazać się w całej okazałości! Bez względu na to, czy będzie plądrować groby lub panować nad ciemnymi siłami starożytności, rozgrywka będzie równie zabawne! Edward Morgan z jego szalonych pomysłów ożywić zmumifikowane szczątki potężnej starożytnej egipskiej kapłanki zaprasza razem! Właśnie rozpoczął grę, dowiesz się konsekwencje inwazji na grobie Amarna. Załóżmy, że masz trudności, nie przestawaj! Powodzenia!

 

Zagraj także