Dzikość Osiem

Alternatywne nazwy: Dzikie Eyt

Igra The Wild Eight: staraj się przetrwać.

Esli uważasz, że masz trudności, wtedy nigdy nie wpadniesz na samolot pośrodku lasów na Alasce. Gra Dziewita Osiem przekłada się na"Osiem Dzikie". Że tylu ludzi pozostawało żyje po katastrofie samolotu, i byłaby wysokością uniwersalnej niesprawiedliwości umierającej z innych przyczyn, która nie jest już na ziemi. Tu opowiada historię ludzi, którzy nadal walczą o swoje życie.

Razrabotchik symulator przeżycia osiem punktów, a wydawca HypeTrain Digital. Niektórzy gracze grali już w grze The Wild Eight wiosną 2016 roku, kiedy to wydawano bez współpracy, ale tylko w celu pokazania głównych funkcji i grafiki gry. Prace nad zabawką trwają i autorzy wszech czasów, wprowadzają nowe funkcje, lokalizacje i parametry postaci. Pomysł otrzymał pozytywną odpowiedź od fanów tego gatunku, miał już czas na przetestowanie.

Chto się stało?

Nevozmozhno wyobraź sobie, że ludzie czują się w spadającej płaszczyźnie, zdając sobie sprawę z podejścia do śmierci. I tak trudno zrozumieć, kiedy zdają sobie sprawę, że cudownie pozostała nienaruszona. Od tego momentu zaczyna się nowy etap ludzkiej walki o byt. Aby pomóc ocaleć grupie, aby wrócić do domu, musisz pobrać The Wild Eight, a w jego kompozycji, aby działać zgodnie z okolicznościami.

Ponyatno, że wszystkie nerwy, a czasami istnieją konflikty wewnętrzne.

Vam zbada teren i dokona wielu odkryć. Wśród Twoich ustaleń zostaną porzucone bunkry i nietypowe przedmioty, które również spowodowały wiele pytań. Będziesz ścigać straszne tajemnice, dzikie zwierzęta i mityczne stworzenia, które znacznie komplikują zadanie zbawienia. Kontynuując grę w dzikiej ósmej, musisz zadbać o wiele rzeczy, a tym samym bardzo ważny duch zespołowy. Będziesz mógł zagrać w jednej firmie, ale bardziej prawdopodobne, że przeżyjesz przez gameplay opcji poleceń. W każdej chwili może zacząć spadać, ponieważ matryca może być z różnych powodów:

  • Og goloda
  • Holoda
  • Infektsii
  • V usta volka

Stroyte schronisko, gdzie można odpocząć po podróży. Upewnij się, że w nocy masz zapas drewna opałowego. Jeśli nie wystrzelisz, jesteś narażony na nocne drapieżniki i musisz jeść surowe pożywienie. Prowadzi to do choroby żołądka i nie umiera z głodu, umrzesz z zatrucia pokarmowego. Jednak w aptece z niezbędnymi lekami nadal można poprawić. Ale nawet umieranie, ma się spodziewać wzrost, jeśli twoi przyjaciele znajdzie defibrylatora, który nie jest łatwy do znalezienia.

Vam musi nauczyć się nowych umiejętności, a jeśli nie wiedziałem, jak prowadzić samochód, będzie musiał nauczyć się tego dla dobra wspólnego. Pamiętaj, że każda czynność może mieć decydujące znaczenie.

 

Zagraj także