Dzika ósemka

Alternatywne nazwy: Dziki Yate

The Wild Eight game: spróbuj przeżyć.

Jeśli uważasz, że masz kłopoty, nigdy nie wpadłeś na samolot w środku lasów Alaski. Gra Wild Eight jest tłumaczona jako „Wild Eight”. Tak wiele osób przeżyło katastrofę samolotu pasażerskiego, a śmierć powszechna niesprawiedliwości byłaby z innych powodów nie na ziemi. Opowiada historię ludzi, którzy nadal walczą o swoje życie.

Eight Points Survival Simulator Developer i wydawca HypeTrain Digital. Niektórym graczom udało się już zagrać w grę The Wild Eight wiosną 2016 roku, kiedy została opublikowana bez trybu współpracy, ale tylko w celu pokazania głównych funkcji gry i grafiki. Prace nad zabawką trwają, a autorzy cały czas udostępniają nowe funkcje, lokalizacje i parametry samych postaci. Pomysł spotkał się z pozytywną reakcją fanów gatunku, którzy już go przetestowali.

Co się stało?

Nie można sobie wyobrazić, jak ludzie czują się w spadającym płaszczyźnie, zdając sobie sprawę z zbliżającego się zagłady. I równie trudno jest zrozumieć moment, w którym zdają sobie sprawę, że w cudowny sposób pozostali nietknięci. Ale radość mija szybko, gdy widzisz tylko pokryty śniegiem las, słyszysz wilki. Od tego momentu rozpoczyna się nowy etap w walce człowieka o egzystencję. Aby pomóc grupie, która przeżyła, wrócić do domu, musisz pobrać The Wild Eight, aw jej składzie zacząć działać zgodnie z okolicznościami.

 • Explore territory
 • Zbuduj Home
 • Używanie food
 • Zadbaj o siebie
 • Solve Conflicts
 • Odprowadzaj predators
 • Podaj quest

Jasne jest, że wszystko jest na nerwach i okresowo pojawiają się wewnętrzne konflikty. Nie możemy pozwolić, by wybuchły, ponieważ walka tylko pogorszy sytuację. Zrób wszystko, aby zgasić konflikt, znajdź wyjście z niebezpiecznej sytuacji.

Musisz zbadać terytorium i dokonać wielu odkryć. Na przykład zostanie znalezione tajne laboratorium i musimy dowiedzieć się, co się w nim dzieje. Wśród twoich znalezisk znajdą się opuszczone bunkry i niezwykłe przedmioty, które również rodzą wiele pytań. Będziesz ścigany przez straszne tajemnice, dzikie bestie i mistyczne stworzenia, co znacznie komplikuje zadanie zbawienia. Kontynuując grę w The Wild Eight, musisz zadbać o wiele rzeczy, dlatego duch zespołowy jest bardzo ważny. Będziesz mógł grać w jednej firmie, ale bardziej prawdopodobne, że przeżyjesz, wybierając wersję gry.

Rozwijaj umiejętności.

Każda poważna gra polega na tworzeniu obiektów i postaci. iPlayer The Wild Eight w tym względzie również nie jest wyjątkiem. Początkowo twoi ludzie są słabi, ale musisz szybko poprawić swoje cechy myśliwego, cieśli, tropiciela i innych cech. Każdy członek grupy ma skalę życia, dzięki czemu można zobaczyć, jak dobrze się czuje. W każdej chwili może zacząć się zmniejszać, ponieważ możesz umrzeć z różnych powodów:

 • Z hunger
 • Holod
 • Infections
 • V zasila wolf

Buduj schronienia, w których możesz odpocząć po drodze. Upewnij się, że masz zapas drewna na opał w nocy. Jeśli nie masz ognia, jesteś bezbronny przed nocnymi drapieżnikami, a także musisz jeść surowe jedzenie. Doprowadzi to do chorób żołądka i bez śmierci z głodu umrzesz z powodu zatrucia pokarmowego. Jednak posiadanie apteki z niezbędnymi lekami nadal może być naprawione. Ale nawet po śmierci jest nadzieja na wzrost, jeśli twoi przyjaciele mają defibrylator, który nie jest łatwy do znalezienia.

Musisz nauczyć się nowych umiejętności, a jeśli nie wiesz, jak prowadzić samochód, będziesz musiał go opanować dla wspólnego dobra. Pamiętaj, że każde działanie może być decydujące.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi