Złodziej

Alternatywne nazwy: Złodziej

Thief Game to gra komputerowa, wieloplatformowy, który został stworzony w gatunku stealth, działania. Wpisz w grze odbywa się w pierwszej osobie. Ta część będzie uważany jest czwartym z serii projektów w całym wszechświecie. Deweloperem jest firma Eidos Montreal. Należy zauważyć, że projekt ten został oficjalnie ogłoszony w 2009 roku, choć urodził się dopiero niedawno.

Aby rozpocząć grę, wystarczy pobrać Thief, a następnie zainstalować na swoim komputerze. Działka jest historia zawodowego złodzieja Garretta, który wykonuje się z ulgą i portmonetki skrzynie bogaty świat. Ideą całej gry jest tajne misje przechodzące przez wszystkich wcześniej ustalonych umiejętności. Jeśli spojrzeć Thief wideo, możemy zobaczyć, że przemoc jest postrzegana jako skrajnego wpływu środka.

W trakcie rozgrywki główny bohater jest stale zapraszany do dokonania wyboru. Na każdym poziomie, Garrett musi wybrać między możliwych sposobów i podejść. Ponadto we wszystkich wersjach, nie tylko w Thief pc, bohater może korzystać z funkcji tego świata. Kolejnym dodatkiem jest możliwość znaków rabować. Ale, jeśli ktoś zauważy złodzieja, on będzie na poważne ryzyko. Jak wyjść z wszystkich "nieprzyjemnych" sytuacjach, zdecydować jeszcze raz, będzie gracz sam.

Należy zwrócić uwagę, że komputer sztucznych inteligencji postaci wie konstrukcji na wszystkich poziomach. W związku z tym Thief zagra dość trudne, ponieważ zachowanie algorytmów komputerowych będą się różnić od poziomu na poziom.

Gra jest spektakularna akcja, w której postać będzie trzeba ciągle brnąć do różnych zamkniętych drzwi lub okien. Od Garrett zawodowego złodzieja, on na pewno ma zestaw cracker. W trakcie gry, to on ukradł rzeczy i różne wartości kieszeni, szybów i drzwi zamknięte różnych bogatych ludzi.

Wymagania systemowe Złodziej jest średnia i nie ma potrzeby, aby poprawić swoje urządzenie do gier najnowszej konfiguracji. Jednym z głównych broni złodzieja jest cebula, która postać będzie w posiadaniu różnych strzałki, takich jak ognia, wody lub walki. Ponadto, nawet złodziej ma arsenał i hałasu strzałek. Obecność tak wielu różnych broni przewiduje różne sposoby przez poziomy, używając taktyk dywersyjnych.

Powinienem dodać, że możliwe jest pobranie Thief na android, który jest także ogromna gra Plus. Cała akcja rozgrywa się w fikcyjnym świecie epoki wiktoriańskiej, pod bezpośrednim wpływem kultury steampunk. Zacznij gra pokazuje, że główny bohater nie był obecny w jego rodzinnym mieście przez długi czas, a teraz w jego ojczyźnie rządzona przez tyrana. Co gorsza, straszna plaga. Z tym wszystkim, co dziwne, główny bohater będzie się "wycisnąć" swoje własne korzyści. Nowe stale utrzymuje graczom na palcach i nie puszczaj aż do samego końca.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi