Throne Kingdom at War

Alternatywne nazwy: Tronowa Wojna o Królestwa

Game Throne Kingdom at War: Zostań Wielkim Panem.

Na rynku produktów do gier stale pojawiają się nowe oferty. Doświadczony gracz może łatwo odróżnić manekina od ciekawej zabawy, a wysoka ocena, którą wykazuje gra Kingdom at War, mówi, że zawiera wszystkie te cechy, które są doceniane przez miłośników strategii.

Pierwszą rzeczą, która szczególnie podoba się wirtualnym wojownikom, jest umiejętność gry na komputerach i urządzeniach mobilnych w grze Throne Kingdom at War. A ponieważ przeglądarka jest zabawką, możesz ją wprowadzić za pośrednictwem sieci społecznościowej.

Życia władcy.

Przed klasycznym przykładem strategii dla wielu graczy z elementami fantasy. Są wrogowie i przyjaciele, a także królestwo, które należy rozwijać i bronić. Wszystko zaczyna się od małych, ale stopniowo ziemie przekazane wam powinny przekształcić się w silne państwo z potężną armią i zrównoważoną gospodarką. Wokół jest mnóstwo wrogów, dlatego często będą atakowane z ich strony. W tym celu istnieję przyjaciele, a raczej przyjazne narody, z którymi mają powstać sojusze. Razem łatwiej i rzetelniej odpierać ataki tych, którzy nie podzielają twoich poglądów na stosunki dobrosąsiedzkie.

Złożona z dużej grupy podobnie myślących ludzi, będziesz także odkrywać ziemię, walczyć z potworami. Granie w grę Throne Kingdom at War, komunikacja z prawdziwymi ludźmi, jest nie tylko bardziej interesująca, ale także bardziej użyteczna. Gwarantujemy wsparcie i pomoc w postaci zasobów i pomocy wojskowej. Zapytaj ich o radę, ale nie zapominaj, że czekają na podobne ruchy odwetowe od ciebie.

Mądrze walczymy dzielnie.

Znajdujesz się w barwnym średniowiecznym świecie, w którym nie ma nowoczesnej technologii, ale jest magia i ostre ostrza. Stanie się częścią tej rzeczywistości pomoże rejestracji Throne Kingdom at War, która nie wymaga skomplikowanych manipulacji.

Co jeszcze przyjemnie zaskakuje to:

 • Great Volumetric Graphics
 • Wybór języków
 • Proces gry bez dodatkowych zakupów
 • Duża liczba zadań
 • Możliwość wyposażenia swojego bohatera według własnego uznania
 • Połącz i stwórz swój Order
 • Wybierz maszynę klasy

Według klasy, zobaczmy, kto jest reprezentowany:

 • Bight Knights
 • Pieczone strzałki
 • Speakers
 • Prospectors
 • Zwroty wojskowe
 • Kawaleria 1000 20

Staff należy do gry iPlayer Throne Kingdom at War, aby być na bieżąco z postępem. Oznacza to, że oprócz kampanii wojskowych będziesz musiał nieustannie budować i ulepszać coś.

Jak wiadomo, że osada była opłacalna, mieszkańcy potrzebują domów, tawern, sklepów. Żołnierze potrzebują koszar i pól treningowych. A dla miasta potrzebne były magazyny, kuźnie, tartaki, kopalnie. Podczas wydobywania węgla, drewna, kamienia i innych minerałów nie zapominaj, że im wyższy poziom kopalń, tym więcej cennych surowców przyniosą. To samo dotyczy innych przedsiębiorstw, wydobywa materiał źródłowy lub produkuje towary.

V warsztaty gier są ze sobą połączone, dlatego starają się zwracać uwagę na wszystkie branże w sposób terminowy i jednolity. Jeśli jest kilka domów lub nie odpowiadają one poziomowi życia obywateli, nie będzie nikogo do pracy, a to wpłynie na brak żywności, odzieży i broni. Nie zapomnij pompować i wojowników, wysyłając ich do zadań. Wybór questów jest świetny i możesz wybrać dowolny, po przestudiowaniu warunków i wielkości nagrody. Wybierz te, które odpowiadają poziomowi poziomu twojego bohatera, aby jego siła wystarczyła do kampanii i walki z wrogiem.

Gra w Królestwo Tronów w Królestwie stale się poprawia, pojawiają się nowe dodatki, więc nie będziesz się nudzić. Łącząc się z graczami, staniesz się częścią ich zgranej rodziny i wkrótce zdobędziesz pierwsze zadanie po krótkim szkoleniu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi