Throne Kingdom at War

Alternatywne nazwy: Wojna królestwa tronu

Throne Kingdom at War: Zostań wielkim Lordem.

Rynek produktów dla gier już teraz, a potem nowe propozycje.

Life władcy. Są tu wrogowie i przyjaciele, a także królestwo, które należy rozwijać i chronić. Wokół jest wielu wrogów, a zatem ataki z ich strony nie są rzadkie. Razem łatwiej i bardziej niezawodnie odpychać ataki tych, którzy nie dzielą się swoimi poglądami na stosunki dobrosąsiedzkie.

Sold w dużej grupie podobnych ludzi, zbadasz też ziemię, walcz z potworami. Gwarantujesz wsparcie i pomoc w postaci zasobów i pomocy wojskowej. Poproś ich o radę, ale nie zapominaj, że czekasz na podobne odpowiedzi.

Chemy mądrze, walczmy odważnie.

Znajdziesz się w barwnym, średniowiecznym świecie, gdzie nie ma nowoczesnej technologii, ale są magiczne ostre ostrza. Stań się częścią tej rzeczywistości pomogą rejestracji Królestwa w Wojnie, co nie wymaga złożonych manipulacji.

Wciążliwe jest zaskoczenie:

Stav w Królestwie Tronu Królów iPlayer w wojnie, ma na celu dotrzymanie kroku naprzód.

Wspominając o klasach, zobaczmy, kto jest reprezentowany:

  • Loyal Knights
  • Skręty klawiszowe
  • Keepers
  • Inwestionatorzy
  • Siege żołnierze
  • Cavalry

Wiadomo, że osada była opłacalna, mieszkańcy potrzebują domów, tawern, ławek. Żołnierze potrzebują koszar i placów do treningu. A dla miasta potrzebne są magazyny, kowale, tartaki, kopalnie. Podczas górnictwa węgla, drewna, kamieni i innych minerałów, nie zapominaj, że im wyższy poziom kopalń, tym cenniejsze surowce przyniosą. To samo dotyczy innych przedsiębiorstw, wydobywa materiały źródłowe lub wytwarza towary.

W salach gier wszystko jest ze sobą połączone, więc staraj się płacić na czas i równomiernie dla wszystkich gałęzi przemysłu. Jeśli jest kilka domów lub nie odpowiadają standardom życia obywateli, nikt nie będzie pracował, a to wpłynie na brak jedzenia, mundurów i broni. Nie zapomnij pompy i wojowników, wysyłając ich do zadań. Wybór zadań jest świetny, a można wybrać dowolny, po zapoznaniu się z warunkami i wysokością nagrody. Wybierz te, które odpowiadają poziomowi pompowania swojego bohatera, aby jego siła wystarczyła, aby wędrować i walczyć z wrogiem.

Game of Throne Kingdom War jest stale ulepszany, pojawiają się nowe dodatki, więc nie trzeba przegapić. Przyłączając się do graczy, staniesz się częścią bliskiej rodziny, a wkrótce dostaniesz pierwsze zadanie po małym treningu.

 

Zagraj także