Czas na bohatera

Alternatywne nazwy: Czas być bohaterem

Timetobehero - historia ożywienia Titans

Game Czas na bohatera był kolejnym produktem, który wypełnił świat gry fantazją fabularną i możliwością grania w trybie PvP. Został wydany przez rosyjskie studio 2RealLife w styczniu 2015 roku, które ma już doświadczenie w tworzeniu zabawek dla wielu graczy. Po upływie czasu testowania dla szerokiego grona odbiorców, ogłoszono, że zostanie on oficjalnie uruchomiony, a teraz każdy może grać dla bohatera w czasie rzeczywistym iz dowolnej platformy, w tym także z urządzeń mobilnych.

: Udaj się do wszechświata Naszyjnik Świata, aby znaleźć trzech Bogów, którzy spowodowali śmierć twórców i władców tego świata - Tytanów. Na tropie starożytnych znajdują się klany Orłowa i Lwowa, przewidujące zemstę sprawców i ujawnienie ich tajemnic.

Każdy bohater ma swoją własną charakterystykę i umiejętności bojowe, ale ponieważ dziesiątki bitew pozostają za nimi, staną się jeszcze bardziej doświadczeni, silniejsi, bardziej zwinni, bardziej wytrwali. Ich zbroja i broń zostaną wyzwolone w walce, a ich postacie staną się silniejsze od granitu. Pomagają im reinkarnacje masek, które mogą zmienić charakterystykę i charakter bitwy.

Ekscytująca historia przenosi Cię głęboko w konflikt, który powstał między sojuszami, klanami i porządkami, które bronią ich własnych interesów politycznych i gospodarczych. Jeśli czas na pobranie bohatera, dowiesz się, na czym polega sytuacja i spróbujesz rozwikłać spisek konspiracji, zdrady, długotrwałej wrogości, która doprowadziła do śmierci Tytanów.

funkcji gier

  • A zestaw umiejętności, które gracz wybiera, aby przesłać do swojej postaci, są wybierane w zależności od sytuacji. Są dostępne po pewnym czasie i nie zależą od aktywności gracza.
  • Mask potworów stanie się dostępna podczas wykonywania różnych akcji. Każda maska ​​ma cechy konkretnego potwora i, nosząc ją, postać całkowicie w nią wciela się, nabywając charakterystyczne umiejętności, zdolności, siłę i moc.
  • Monster Den musi zostać oczyszczony sam i w grupie podczas rozgrywki PvE. Grupy tworzone są przez przypadek lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  • Bronowa walka na automatach.
  • Możesz także walczyć w trybie PvP przeciwko innym graczom na arenie i zdobywać trofea.
  • Przed rozpoczęciem walki z potworem zbadaj jego cechy i dowiedz się, jakie przedmioty możesz z niego wyrzucić.
  • Dla różnorodności zwykli twórcy gier oferują konkursy i ogłaszają wydarzenia.
  • Dodzienna wizyta Czas na bohatera iPlayera obiecuje różne prezenty - przydatne rzeczy do gry. Za każdym razem ich wartość wzrośnie.
Około

bitew nie ma o czym mówić - wszystko jest proste. Ty i wróg zbiegają się na boisku i dostarczają trzy trafienia. Identyfikacja przegranego jest również łatwa, ponieważ pozostaje tylko zwycięzca. Jest wiele zadań i tylko czas na ich wykonanie. Ale każdy jest zachęcany przez przydatną niespodziankę w postaci rzeczy, doświadczenia lub monet.

Więcej innych przydatnych informacji

Wszystkie budynki w danej lokalizacji mają określone funkcje, a mapa pokazuje światy: orła, lwa, płomienia i nieznanego terytorium, które jeszcze nie zostały odkryte. Przechodząc do menu do wyboru: broń, ekwipunek, amulety i eliksiry, nie tylko zaoferujesz im po określonej cenie, ale także wskazówkę dotyczącą możliwości, wskazując ich poziom. Aby zdobyć naprawdę wartościowy produkt, musisz wypełniać zadania i dążyć do zwycięstwa, co przynosi brakujące gatunek.

Dołącz do społeczności Timetobehero i zostań przedstawicielem jednego z klanów, aby pomóc odżyć dawną świetność Naszyjnik Świata, przywracając Tytanów do życia. Zadanie nie jest łatwe, ale tylko po to, aby jego mieszkańcy mieli nadzieję na szczęście.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi