Czas na Hero

Alternatywne nazwy: Czas, aby być bohaterem

Timetobehero - Historia ożywienie Titanov

Czas

Igra dla bohatera to kolejny produkt, który łączy się z fantazji świat gry fabułę i możliwość gry w sposób PvP. Wydała swój rosyjski 2RealLife studio w styczniu 2015 roku, która ma już doświadczenie w tworzeniu zabawek multiplayer. Po wyznaczonym czasie do szerszej publiczności testów, ogłoszono oficjalne uruchomienie niej, a teraz każdy może czas na bohatera do gry w kolejności czasie rzeczywistym z dowolnej platformy, w tym telefonów komórkowych.

Vy iść do wszechświata światów naszyjnik, aby znaleźć trzech bogów, które spowodowały śmierć twórców i władców świata - tytanów. Idą na tropie starożytnych klanów orły i lwy, przewidywanie przestępców zemsty i ujawniać swoje sekrety.

U każda postać własnych cech i umiejętności walki, ale jeśli chodzi o ramiona pozostają dziesiątki bitew, oni staną się bardziej doświadczony, silniejszy, bardziej zwinny, wytrwały. Ich pancerz i broń wykuta w walce, a bohaterowie stają się mocniejsze granit. Pomóc im w reinkarnację maskować zdolny do zmiany specyfikacji i funkcji, aby prowadzić walkę.

Zahvatyvayuschy historia przyniesie ci głębiej do konfliktu między sojusze, klanów i zleceń, które bronią własnych interesów politycznych i gospodarczych. Jeśli czas na bohatera do pobrania, dowiesz się początki sytuacji i spróbować rozwikłać spisek, zdrada, a od dawna spór, który doprowadził do śmierci tytanów.

Osobennosti gra protsessa

  • Nabor umiejętności, które gracz zdecyduje się pompować swojego bohatera, wybrane przez sytuację. Są one dostępne w momencie wygaśnięcia, a aktywność graczy są niezależne.
  • Maski potwory stają się dostępne podczas wykonywania różnych czynności. Każda maska ​​ma cechy danego potwora, a wprowadzenie go całkowicie zmienia charakter do niego, nabycie konkretnych umiejętności, zdolności, siły i mocy.
  • potwory
  • Logova muszą być czyszczone i sama grupa podczas gry PvE. Grupy są tworzone przez przypadek lub powołania.
  • Poshagovy bitwa gniazdo.
  • Srazhatsya może być również w trybie PvP z innymi graczami na arenie, i odbierać trofea.
  • Pered początek walki z potworem, badać jego właściwości i dowiedzieć się, co można z niego otrząsnąć rzeczy.
  • Różnorodność
  • Dlya stałych graczy deweloperzy oferują konkursy i ogłosić wydarzenia.
  • Ezhednevnoe czas wizyta na iPlayer bohatera obiecuje różne dary - przydatne drobiazgi w grze. Za każdym razem, ich wartość wzrośnie.
Walki

O ma nic powiedzieć - to proste. Ty i wróg się razem na korcie i stosować na trzech trafień. Zidentyfikować przegrany zbyt łatwe, ponieważ istnieje tylko zwycięzca. Dużo pracy i tylko mają czas, aby je zrobić. Ale wszyscy są zachęcani nagradzanie niespodziankę w postaci rzeczy, doświadczeń lub monet.

Esche kilka przydatnych detaley

lokalizacje budowlanych

Vse mieć pewne cechy, a na mapie zaznaczono światy: orzeł, lew, a płomień nie jest otwarty jeszcze nieznane obszary ziemi. Przejdź do menu, aby wybrać cel: broni, sprzętu, amulety i eliksiry, nie tylko oferować je po określonej cenie, ale także do zrozumienia, o możliwościach, oznaczając ich poziom. Aby zakupić naprawdę warto towary muszą przejść zadań i spróbuj wygrać przynosi brakującą ilość gatunku.

Vlivaytes w Commonwealth Timetobehero i stać się członkiem jednego z klanów, aby pomóc ożywić dawną chwałę światów naszyjniki, wracając do życia tytanów. Nie jest to łatwe zadanie, ale jedyną drogą do szczęścia nadziei będzie jego ludzie.

 

Zagraj także