Tom Clancy's The Division

Alternatywne nazwy: Tom Clancy Division

 

Ile osób jest w stanie przetrwać w warunkach ataku biologicznego? To pytanie zaintrygowało grę Tom Clancy's The Division z grupy twórców: szwedzkiego Ubisoft Massive, amerykańskiej Red Storm i Wielkiej Brytanii Ubisoft Reflect, a także wydawcy Ubisoft, który przygotowuje ekskluzywne treści na Xbox One. Oprócz tej platformy możesz kupić grę na PlayStation 4, a Tom Clancy's The Division do pobrania na PC.

 

Wynik został kilkakrotnie wyemitowany i przeniesiony. W maju 2014 r. Została usunięta do lata 2015 r., Ale później ogłosiła datę premiery 8 marca 2016 r. Sama gra jest początkiem serii gier, która właśnie się pojawi, ale należy do gatunku strzelanka MMORPG, która obiecuje fanom strzelanek dynamiczne zavarushki.

 Strona materialna.

 

Tradycją stało się, że wszystkie kataklizmy występują w Ameryce, a wydarzenia tej gry rozgrywają się również w Nowym Jorku na Manhattanie w niedalekiej przyszłości. Jak ludzie będą się zachowywać, gdy nastąpi katastrofa biologiczna? Jak szybko rozprzestrzeni się infekcja i która część populacji będzie opłacalna i gotowa do walki z wrogami? Pod kwarantanną większość terytoriów spadła na drugi dzień. Co więcej, giełdy zawaliły się, elektryczność i woda zostały utracone, sklepy zostały opróżnione, a ludzie stali się wrogami. W takiej sytuacji stworzono specjalną jednostkę od ludzi pracujących w spokojnym środowisku przez inżynierów, lekarzy, policjantów, naukowców, E. Są jednak przeszkoleni do działania w ekstremalnych warunkach, a teraz muszą walczyć z wirusem i siłami odpowiedzialnymi za jego pojawienie się.

 

Jak udane będzie działanie zespołu, zależy od graczy, którzy zdecydowali się pobrać Tom Clancy's The Division i wziąć udział w misji. Wszystko zaczyna się na Manhattanie, wtedy terytorium się zwiększy, nowe obszary będą dostępne. Autorzy obiecują, że będzie można dołączyć do gry na obrazku asystenta drona ze specjalnej aplikacji mobilnej za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Produkt gry przeznaczony jest do przechodzenia zespołu, choć możliwe są pojedyncze akcje, ale w tym przypadku konieczne jest dostosowanie się do świata, na który mają wpływ inni gracze.

 

Przed otwarciem świata Tom Clancy's The Division na komputery i postacie bez odniesienia do pewnych zawodów, klas lub ras. Na samym początku wszystkie umiejętności są otwarte, a ich wzrost i rozwój zależy od aktywności graczy. Agenci organizacji są wyposażeni w plecak z niezbędnymi rzeczami przez następne 72 godziny. Pełny zestaw przedmiotów będzie znany, gdy nadejdzie długo oczekiwany moment wydania zabawki, ale wiadomo już na pewno, że zestaw zawiera:

 
   
    
  • Standard Edition Divisions;
  •  
  • Gold oprócz kopii wersji gry zawiera bilet okresowy z jeszcze nieznaną treścią oraz dodanie "Gwardii Narodowej";
  •  
  • Zbiór Zee Division zawiera dodatek Zestawu Hazmat Gear, biletu okresowego, plakatu, broszury z podstawami gry, worka na ramię i godzin pracy agenta.
  • Zegar szeregowy implementujący interfejs użytkownika
  •  
  • Mask protection
  •  
  • Kontakt soczewki, które poprawiają percepcję otaczającej rzeczywistości
  •  
  • Wiele typów broni
  •  
  • Media of communication
   

  Witamy i wybierz

   

  W tej chwili twórcy nie ogłosili właściwości systemu, które będą wygodne do gry na komputerze, ale zamówienie wstępne zostanie otwarte, co pozwoli Tom Clancy's The Division na zakup wersji pakietu:

 

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi