Pion Toma Clancy'ego

Alternatywne nazwy: Tom Klensi Division

Igra Toma Clancy'ego Wydział: świat na krawędzi katastrofy.

Naskolko ludzie są w stanie przetrwać w ataku biologicznego? To pytanie nurtuje Wydziału game Toma Clancy'ego szwedzkiego zespołu rozwój Ubisoft Massive, Red Storm Ameryce i Wielkiej Brytanii Ubisoft odzwierciedlać i wydawca Ubisoft, który przygotowuje zawartość ekskluzywną usługą Xbox One. Oprócz tej platformie, można kupić grę na PlayStation 4, a Tom Clancy jest Wydział pobrania na PC.

exit

Datu przegubowy i przejść kilka razy. W maju 2014 roku to wyobcowana latem 2015 roku, ale potem ogłosił nową datę premiery 8 marca 2016 roku. Sama gra jest początkiem serii gier, które tylko wydają się być, i należy do gatunku MMORPG shooter, który obiecuje fanom strzelanek dynamiczne potyczki.

strona

Syuzhetnaya.

Stalo tradycja, że ​​wszystkie katastrofy dzieje się w Ameryce, a wydarzenia tej grze odbywa się również w Nowym Jorku na Manhattanie w najbliższej przyszłości. Jak zachowywać się jak ludzie, jeśli nie jest to katastrofa biologiczna? Jak szybko infekcja rozprzestrzenia się, a jaka część populacji będzie opłacalne i gotowy do zaangażowania się w walce z wrogiem?

Uzhe pierwszego dnia nie było pustych miejsc w szpitalach. Pod kwarantanną hit większość obszarów na drugi dzień. Następnie trafić na giełdę, stracił energię elektryczną i wodę, sklepy były puste, a ludzie stali się wrogami. d. ale oni są przygotowani do pracy w warunkach skrajnego zagrożenia, a teraz muszą walczyć z wirusem, a siły, które są odpowiedzialne za jej wygląd.

Sukces

Naskolko jest praca zespołowa zależy od graczy, którzy zdecydowali się pobrać Wydziału Toma Clancy'ego i biorących udział w misji. Wszystko zaczyna się na Manhattanie, obszar będzie dalej wzrastać, będzie dostępna dla nowych obszarach. Może być zbierane dla 4 uczestników w grupie, a system wybierze partnera, cech rodzinnych. Autorzy obietnica, że ​​przyłączyć się do gry w formie z drone-mate będzie ze specjalnej aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie. Produkt przeznaczony do gier do przejścia polecenia, choć nie jest wykluczone pojedynczego działania, ale w tym przypadku będą musiały dostosować się do świata, który ma wpływ na innych graczy.

Pered jesteś otwarty świat Toma Clancy'ego podziałem na PC i postacie, bez obecności pewnych zawodów, klas lub ras. Na początku, otwieram wszystkie umiejętności, a ich wzrost i rozwój zależy od aktywności działania gier. Agencje organizacja wyposażony plecak z niezbędnych elementów dla następnych 72 godzin. Pełen zestaw przedmiotów będą znane, gdy długo oczekiwany zabawki zwalniające, ale teraz wiadomo, że w obecnym zestawie:

  • Standartnoe Division Edition,
  • Zolotoe dodatek do kopii wersji gry, obejmuje bilet doprawić jeszcze nieznanych treści, a także dodanie „Gwardii Narodowej”;
  • edycja
  • Kollektsionnoe Ze Division obejmuje dodanie Hazmat Gear Set, biletów sezon, plakat, broszura z podstawami gry, torby na ramię i czas pracy agenta.
  • Naruchnye godzin wykonujące interfeys
  • użytkownika
  • Zaschitnaya maska
  • Kontaktnye obiektyw poprawy percepcji realnosti
  • otoczenia
  • Mnozhestvo rodzaje oruzhiya
  • Sredstva kommunikatsii

  Predvkushaem i vybiraem

  Obecnie deweloperzy

  Na ogłosiły cechy systemowe, które będą wygodne do gry na PC, ale jest otwarta dla pre-order, pozwalając Podział pakietów opcji wykupu Toma Clancy'ego:

 

Zagraj także