Torchlight 2

Alternatywne nazwy: Torchlight 2

Gra Torchlight 2 to gra komputerowa opracowana w stylu Akcja / RPG, która została wydana w 2012 roku. Ta gra jest kontynuacją pierwszej części gry.

Pobierz Torchlight 2. Można zwolnić z oficjalnej strony, ale będzie dostępny w tym przypadku tylko wersja demo gry. Pełna wersja, można pobrać gry Torchlayt 2 do $ 9,99.

To Zobacz film o Torchlight 2 pożądane każdy nowy gracz, który nie zna podstawowych funkcji gry. Ten film znajduje się na stronie internetowej gry, czy youtube .

W grze Torchlight 2 grać w sposób opisany w tym raporcie, a także można zobaczyć na temat zasad gry w wersji testowej.

Tylko w grze Torchlight 2 klasy są podzielone na 4 kategorie:

1. Inżynier (Engineer) - jest twardy wojownik z bliskiej odległości. Oprócz walki wręcz, może przyłączyć się do walki na odległość, ale wręcz będzie zamknięta do niego. Klasa ta ma na celu zastosowanie największą ilość uszkodzeń.

2. Sokół (Outlander) - klasa wędrujących nomadów, które są wykorzystywane w walkach broni dystansowych i magię najsłabszych. Mogą one korzystać z czarów, które szkodzą, ogłuszających i spowalniają wroga. Niektóre czary mogą zwiększyć szybkość ataku klasy.

3. Berserker (Berserker) - jest wyjątkowa klasa, która najlepiej wyraża się w walce wręcz, ale jest słabszy od wytrzymałości Inżyniera. Zaletą tej klasy jest wysokie obrażenia krytyczne i szybki atak. Zdrowie w klasie Berserker jest dość słaby, więc na niego, aby być dobrze monitorowane. Może powodować sojuszników i czarów osłabiających stosuje masywne, które zmniejszają wydajność wrogów. Berserkers najbardziej podobnych do klasycznych barbarzyńców.

4. Mag Embera (Embermage) jest klasa wahał, który jest podobny do klasycznych kreatorów. Magowie mogą być wykorzystywane do przeprowadzania ataków na duże odległości, ale w tym samym czasie i walki w zwarciu. Niektóre czary mogą powodować różnego rodzaju uszkodzenia i dokonać różnego rodzaju pułapek. Magee Embera mają zdolność teleportacji atak z zaskoczenia, jak i zdolność do ucieczki z pola bitwy. Mają zaklęć masowego rażenia, ale mimo to są bardzo słabe.

W pierwszej części gry było tylko 3 klasy.

W grze Torchlight II nie tylko w trybie pojedynczego użytkownika, ale jest jeszcze możliwość gry mijania w trybie współpracy. Maksymalna liczba osób w tym trybie - sześć. Aby grać w trybie współpracy, czego potrzebujesz, aby połączyć się z Internetem lub tylko połączenia lokalnego.

Jednak warto zauważyć, że liczba graczy będzie zależeć ilość przeciwników: Im więcej graczy, tym więcej wrogów. Zasady gry i jej przejścia nie są zmieniane.

Torchlayt Game 2 z pierwszej części jest wiele ulepszeń i przygotowali wiele niespodzianek dla Ciebie. Zainstalować go na komputerze i iść z przyjaciółmi lub samotnie na ekscytującą podróż.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi