Łączny wpływ

Alternatywne nazwy:

Przegląd gier Łączny wpływ

Łączny wpływ w Internecie - to gra multiplayer w stylu Postapokaliptika żadnych opłat miesięcznych.

Wymagania systemowe dla gry są następujące:

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Procesor z zegarem 1,4 GHz

Pamięć RAM: 512 MB pamięci RAM

Wideo: sprzętowy akcelerator 3D, 128 MB VRAM

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9. 0

DirectX 9. 0C

Klawiatura i mysz

Internet

Jeśli masz komputer Vista, upewnij się, że został ustawiony zgodności z systemem Windows XP.

Przyłącz się do gry Łączny wpływ ma przede wszystkim skok wymaga klient - program, który optymalizuje ruch internetowy upraszcza przesyłanie grafiki. Po pobraniu go, klient zostanie automatycznie uaktualniony. Aktualizacje, wchodząc Łączny wpływ rejestracja online, można uzyskać nowe funkcje, elementy, będą również dostępne do nowych składowisk. Razem Rejestracja Wpływ sama jest bardzo prosta - trzeba wprowadzić żądaną nazwę użytkownika (nazwę, pod którą zostanie zapisany w grze), hasło i adres e-mail, aby potwierdzić konto.

Następnie Razem Wpływ gry online monituje o wybranie jednego z dwóch serwerów, na których gra jest - Nevada i Arizona. Różnica pomiędzy serwerami jest, że Nevada był otwarty później i jest mniej stężenie doświadczonych graczy, że wkrótce wybuchnie w początkujących gwiezdnych bitew. Jeśli jednak wystarczające doświadczenie do walki z doświadczonych wojowników, zacząć grać w gry Łączny wpływ serwera online Arizona.

W jednym koncie można utworzyć maksymalnie pięć różnych graczy. Zostaniesz poproszony, aby wybrać pseudonim - nazwa dla płci bohatera i wygląd swojego zawodnika. Gra zaczyna się od Ciebie, jak zespół będzie dwa losowo najemnikiem. Zaczynasz w miejscu (na miejscu) rezerwacji, ale globalnej mapie, widać o wiele więcej miejsca. Każde miejsce jest miastem powiatu, i ma unikalną cechę wojny, jej krajobraz, jej ograniczenia sprawiają przedmioty. Lokalizacja jest:

- Las,

- Z różnych rodzajów wydarzeń miejskich,

- Miejsca na szkolenia najemników

- Specjalne miejsce więzienie dla tych, którzy naruszyli zasady gry,

- Podstawy i punkty kontrolne, które można uchwycić jego klanu.

- Specjalne lokalizacje w postaci wyrobisk, gdzie gracz może wydobyć cennych minerałów.

Razem Wpływ gier online posiada trzy rodzaje znaków:

- Trzy rasy psów

- Ludzie

- Górników.

Każdy z tych trzech ma swój własny rodzaj broni i zbroi, jak i system walki.

Broń w grze istnieją gatunki, takie jak

- Automatyczne

- Kilkudniowe,

- Rzucanie,

- Ciężki

- Easy

- Walki wręcz,

- Górnik.

Aby grać online gry Łączny wpływ w trybie walki, trzeba wprowadzić specjalną arenę, w którym są trzy rodzaje walk:

- Przeżycia,

- Ściany do ściany,

- Bitwa drużyny.

Każda bitwa ma swoje własne cechy i taktyki jego zwycięstwo w nim. Aby wyrównać szanse graczy, wszystkie walki są podzielone na pięć zakresów poziomu udziałem graczy z podobnym poziomie rozwoju. Po prostu, kiedy grasz Łączny wpływ, trzeba będzie sześć umiejętności, odpowiadający sześciu rodzajów broni. Pierwotnie opracowany umiejętności o 35%, ale podczas korzystania z broni, tej umiejętności zwiększa się wraz ze wzrostem jego uszkodzenie. Łączny wpływ gry online korzysta antinakrut system i rozwój umiejętności na każdym etapie ma swoje ograniczenia. Umiejętności można poprawić za pomocą specjalnych implantów - na umelku, zdrowie, pancerz, pojemność, produkcja. Ponadto istnieją dodatkowe korzyści specjalnych umiejętności (premie dla niektórych umiejętności), którzy studiowali za opłatą

- Przetrwanie

- Ciężki

- Cybernetyka

- Mistrzowie z różnych bitwy.

U psów i górników ma też swoje zalety, takie jak pies - możliwość otwierania drzwi.

Historia w grze rozpoczyna się od światowej ściśle tajnego eksperymentu wojskowego prowadzone w Stanach Zjednoczonych w 1941 roku. W wyniku tego eksperymentu było przejście jest nieznany ląd, lub planeta lub równoległy wszechświat, lub odległym zakątku ziemi. W tej dziedzinie wykazały sverhneobhodimy ziemi dla XXI wieku kryształu i wielu najemników poszedł, aby go rozpakować - lub odebrać od innych. Aby nie tylko przetrwać, że i odnieść sukces w tym świecie pozbawionym standardowych zasad cywilizacji, musi być w stanie dobrze walczyć i wybrać zespół do smaku.

Łączny wpływ w celu odtworzenia, okazał się znakomity wódz i wojownik nie zna strachu!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi