Trainz 2012. Twoja Kolej

Alternatywne nazwy: Trainz 2012. Twoja Kolej

Wymagania systemowe:

Procesor: Pentium D 3. 4 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Wideo: 128 MB

Miejsce na dysku: 16 GB

Trainz 2012. Twoja Kolej - pełna symulacja kontroli pociągu wszystkich klas i kolory, od parowozów i kończąc na nowoczesnych pociągów dużych prędkości. Jednolite, a nawet trochę uspokojenia kojący dźwięk kół, dekoracje i migające poza linię torów kolejowych, rozciągający się po horyzont, to co można dojechać do Trainz Simulator 2012. Ale cały ten romans z drogi jest minusem. Kim są chłopcy, a nawet niektóre dziewczyny w ogromnym pociągów żelaza, nie chcę być w jego kabinie i na długą podróż. Pociąg zapach oleju, przeciwny wiatr, wszystkie gry Trainz Simulator 2012 nie może realizować. Jednak wszystkie inne radości i zarządzania zapewnia długie pociągi, pasażera lub pociągi towarowe w Trainz 2012

Wdrożone na wysokim poziomie.

Pociąg odjeżdża

W Trainz Simulator 2012 nie wszystko będzie ograniczony tylko do prowadzenia pociągu, będzie podlegać strzałki, skrzyżowań i innych typowych atrybutów życia kolei. Dowiesz się, jak szybko i łatwo zrozumieć ogromne ilości szwów koleje sobie sprawę, że oznacza wszystkie rodzaje znaków drogowych, poznać wszystkie rodzaje sygnałów semafora. W Trainz 2012 mogą być zarządzane nie jeden, ale kilka pociągów, i można dostać jako kierowca jednego ze związków lub kontrolować wszystko z lotu ptaka. Symulatora Trainz 2012 gra zajmie Ci nieustannie dostosować pozycję tymczasowe, ponieważ dokładność pociąg dla jednego z najważniejszych cech. Zadania będzie zawsze zależeć od czasu, kiedy będziesz potrzebował czasu, by dostarczyć pewnych osób lub ładunków, ścieżka nie jest stracone w złożonym przeplatanie kolei. W trybie pełnego symulacji zadanie będzie jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ będzie to konieczne do ciągłego monitorowania prędkości w zależności od obciążenia jest przenoszony, w przeciwnym wypadku niebezpieczeństwo zostaje unikać. A jeśli jesteś znudzony z nowoczesnych pociągów w Trainz 2012. Twój kolejowy mają możliwość usiąść na klasycznym pociągiem parowym i wydać je na trasach historycznych.

Redaktor

Główną innowacją w ostatniej części symulatora kolejowego był zaawansowany edytor, w którym będziesz mógł stworzyć swój własny świat. Oto, gdzie się zwrócić, z wyjątkiem układania kolejnych kilometrów dróg można uściślić krajobrazy, sadzenia drzew, wznoszenia domów i zmiany krajobrazu na własną rękę. Ten barwny i niemal nieograniczone możliwości w jego projektant, ma szeroki wybór pociągów i samochodów, a będziesz w stanie zebrać składu swoich marzeń i wyślij go do utworzonego w ten sam sposób. Cała galeria gra ma więcej niż 400 jednostek operacyjnych rzeczywistego sprzętu kolejowego, począwszy od klasycznych urządzeń parowych i kończąc z super nowoczesnych pociągów dużych prędkości. Wszystkie modele z bardzo dużą dokładnością zostały przeniesione do postaci cyfrowej, a możesz być pewien, że zostanie przedstawiony dokładnie samochodem lub pociągiem, ponieważ istnieje lub istniał, w tym nawet najmniejszych szczegółów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi