Transformers Wojna o Cybertron

Alternatywne nazwy: Transformers Wojna o Cybertron

Gra Transformers Wojna o Cybertron - ekscytujące strzelec trzeciej osoby, która porusza się w świecie fantasy, opracowane na podstawie popularnego serialu animowanego o tym samym tytule. Przed zaprojektować unikalny styl największego Transformers wszechświata. Zainstalowana grę na Unreal Engine 3. I pomimo tego, że jest trochę stary graficznie wirtualny świat wygląda całkiem przyzwoicie. Działania na rzecz rozwoju rodzinnej planety Cybertron Transformers. Lider Diseptikonov Megatron chętnie najwyższą władzę, a jego przebiegły plan rozpoczął już w trakcie realizacji. Lecz Autoboty nie da tak łatwo, więc Megatron postanowiła podjąć nadzwyczajne środki - źródło wykorzystanie niesamowitej energii. Wcześniej nikt nie był w stanie kontrolować "ciemny energon" i nie wiadomo, czy będzie miał ambitny lider. Zaczynając Transformers War for Cybertron gry, będzie można wybrać albo kampanię diseptikonov, albo Autoboty. Wziąć bezpośredni udział we wszystkim, co się dzieje i można spróbować z nową energią te wszystkie emocje, które przytłoczony raz podczas oglądania kreskówki.

Aby zanurzyć się w rozgrywkę pobierze Transformers War for Cybertron. To zupełnie proste i nie zajmuje wiele czasu. Ci są transportowane w ostatnich dniach planety Cybertron i przeprowadzić niezapomnianą podróż. Szeroki zakres zadań oczekujących na nie pozwolić, aby przegapić ani minuty. Oraz udział w intensywnych walkach pozostawić niezapomniane wrażenie! Gra Transformers: War for Cybertron oferuje przenieść z jednego działu do drugiego, za każdym razem dać mu możliwość najpierw wybrać jeden z trzech dostępnych dla konkretnego Transformers rozdziałów. To może być Optimus, Megatron, Soundwave, Bumblebee, Ratchet, Ironhide, Starscream i inni. Następny - niekończące się walki, ponieważ w wojnie pomiędzy dwoma potężnymi frakcjami i nie mogą odpocząć na chwilę. Trzeba co jakiś czas strzelać, walcząc z wrogami i próbuje trafić wrogów. Do tego trzeba będzie dostawy broni i muszę powiedzieć, że gra Arsenal nie. Transformers Wojna o Cybertron docenić jego broni dostatek. Będziesz miał dostęp do wyrzutni rakiet szukających ciepła, karabiny maszynowe, strzelby, karabiny, karabiny, a nawet na postoju. A także istnieje specjalna broń do walki wręcz, który jest podany jako bonus każdego transformatora. I pokochasz, że jeśli kaset końcowych, istnieje alternatywa. Może przekształcić i korzystać z narzędzi na maszynach. Nawiasem mówiąc, animacja wygląda imponującą przemianę. Programiści pracują ciężko, aby zapewnić Transformers War for Cybertron wideo był realistyczny, więc proces transformacji - to jest coś, gładkie i samo spektakularny. Przeżyj to wszystko będzie naprawdę cool! Przy okazji, przyczynia się do tworzenia odpowiedniej atmosfery i dźwięku. Wybuchy, strzelanina, pisk żelaza i podnoszenia morale optymistyczne muzyki - wszystko to najlepiej nadaje się do tej gry.

Jeśli lubisz gry o podobnej tematyce, zapraszamy do fantastycznego świata Cybertron! Oceń tę grę doceniane. Jak to mówią, lepiej spróbować raz niż sto razy usłyszeć. Chodź!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi