TRAVIAN Kingdoms

Alternatywne nazwy: Travian UK

Brauzernaya gry Travian Kingdoms została wydana w marcu 2015 roku. To przeniesie Cię do czasów starożytnych, kiedy Galowie i Rzymianie nieustannie kłóci, udowadniając swoją wyższość. Ale teraz dołączył do nich przez Niemców.

Chtoby w Travian Królestw grać, wystarczy tylko połączenie z komputerem i Internetem. Tak długo, jak opanować zarządzanie na komputerze, twórcy przygotowali wersję, która będzie dostępna na telefony komórkowe.

Kak w każdej strategii, będzie dużo różnych etapach, należy zwrócić uwagę na szczegóły mające wpływ na wynik końcowy.

O planowane szanse i sobytiyah

Prezhde wszystkim wybrać swoje plemię:

 • Germantsy
 • Gally
 • Rimlyane

Stav czele ludzi, trzeba zrobić to silne, aby sąsiedzi szanują cię, a niektórzy obawiali. Początkowo niewielka wioska, która jest łatwo wygrać, ale stopniowo staje się miastem, a następnie zamek obronny. Podaj swoje wojska:

 • Oruzhiem
 • Zhilem
 • Resursami
Stosunki

Sosedskie również potrzebują uwagi, należy ustalić, który z nich będzie twoim wrogiem, a kto sojusznikiem. Ponieważ każda wieś jest kontrolowana przez Real Player oraz potrzeby tej rejestracji Travian Królestw.

Izuchite możliwości pobliskich plemion przed wypowiedzeniem wojny na nich. Ważne jest, że masz czas, aby rozwijać własną armię, wyposażając ją w niezbędne doświadczenie i broni, zapewniając zwycięstwo. W walce będzie można uchwycić nowe ziemie, bogate w minerały; lasy, dając drewna; obszary, w których ziarna są uprawiane. Udane misje zwiększyć swój status, a wkrótce wyznaczyć króla lub cesarza.

Utverzhdaemsya w srazheniyah

Chtoby idealny do spędzenia kampanię, trzeba znać niektóre z cech każdego narodu i niuanse walki. Wojska

 • Germanskie pokazują zapał i skutecznie zaatakowany.
 • Osazhdaya dziwne miasto, wojownicy wykorzystywane katapulty i starają się zniszczyć wroga, aby przejąć terytorium.
 • Vo rutynowy nalot - są zaangażowane w grabieży.
 • Vybor rola jako lidera w Travian Kingdoms iPlayer określa również ścieżki rozwoju:

  • Gubernator mocno zaangażowany w gospodarce, ale dobrze jest zmuszony zapłacić.
  • Korol zwielokrotnia siłę militarną i zaangażowany w sprawach dyplomatycznych. Również na ramionach opieką wasali.

  Vneshnie atrybuty Travian Kingdoms

  Pervoe że przydziela Travian Kingdoms wśród innych zabawek - zdolność do przekształcenia wyglądu swoich bohaterów, nadając im tradycyjny wygląd, w zależności od plemienia (Gal, Roman lub Teutonów). Z ubrania i wszelkiego rodzaju nosy, oczy, usta, wąsy i fryzury dał im groźny wygląd lub dobroduszny.

  Voyska atakuje cię rzuci agresywny wygląd, ale opowiada się zachować spokój. Łatwo określić granice kontrastowych, jeśli spojrzymy na mapę okolicy. Budynki zmieniają swój wygląd z szałasami w pięknej struktury w duchu średniowiecza.

  Igra opublikowany jako dodatek do wszechświata Travian, ale przekształciła się w oddzielnej wersji i pomyślnie zdał egzamin za uznaniem publiczności. Przetrwał szlifowane elementy rozgrywki i nowe funkcje pojawiające się bardziej związane z atrybutami zewnętrznymi, z których już wspomniano. Tak grać i cieszyć się historyczną fabułę z militarno-gospodarczy stronniczości.

   

  Zagraj także