Królestwa Travian

Alternatywne nazwy: Królestwo Travian

. Gra przeglądarkowa Travian Kingdoms została wydana w marcu 2015 roku. Zaprowadzi was do czasów starożytnych, kiedy Galowie i Rzymianie ciągle byli w nienawiści, udowadniając ich wyższość. Ale teraz Niemcy dołączyli do nich. Zajmując stanowisko jednego z przedstawicieli, znajdziesz się w gąszczu rzeczy, budując i rozwijając miasto, rekrutując żołnierzy, szukając sojuszników i walcząc z wrogami.

Aby grać w Travian Kingdoms, potrzebujesz tylko komputera i połączenia z Internetem. Znając zarządzanie komputerami, programiści przygotowują wersję, która będzie dostępna w telefonach komórkowych.

Jak w każdej strategii, należy podjąć wiele różnych kroków, zwracając uwagę na szczegóły, które mają wpływ na końcowy rezultat.

O planowanych szansach i możliwych wydarzeniach

Najpierw wybierz swoje plemię:

 • Germans
 • Gally
 • Rimlyane

Stav na czele ludzi, musisz go wzmocnić, aby sąsiedzi cię szanowali, a niektórzy się bali. Początkowo jest to mała wioska, którą łatwo pokonać, ale stopniowo zamieni się w miasto, a następnie w twierdzę obronną. Zabezpiecz swoją armię:

 • Broń
 • Obudowa
 • Resources

Sąsiednie relacje również wymagają uwagi, a ty powinieneś określić, kto z nich stanie się twoim przeciwnikiem i kto będzie sprzymierzeńcem. Ponieważ każda osada jest kontrolowana przez prawdziwego gracza, wymaga to rejestracji w Travian Kingdoms.

Odkryj możliwości pobliskich plemion przed wypowiedzeniem im wojny. Ważne jest, abyś zdołał rozwinąć własną armię, wyposażając ją w niezbędne doświadczenie i broń, by zapewnić zwycięstwo. W bitwach będziesz mógł zająć nowe ziemie bogate w minerały; lasy drzewne; pola, które rosną ziarno. Udane misje podnoszą twój status, a wkrótce zostaniesz mianowany królem lub cesarzem.

Jesteśmy potwierdzeni w walkach

Aby idealnie prowadzić kampanię, musisz poznać niektóre cechy każdego narodu i niuanse walki.

 • Generalnie bronić się lepiej, broniąc swoich pozycji.
 • German żołnierzy wykazuje gorliwość i skutecznie atakuje.
 • Legion Rzymski jest złotym środkiem, w którym obie możliwości są zrównoważone.
 • Podczas sadzenia obcego miasta, wojownicy używają katapult i starają się zniszczyć wroga, przejąć terytorium.
 • Podczas zwykłego rajdu - są zaangażowani w napad.

Wybór roli menedżera w iPlayer w Travian Kingdoms również determinuje ścieżkę rozwoju:

 • Gubernator jest ściśle zaangażowany w gospodarkę, ale musi zapłacić za swój dobrobyt.
 • Król zwielokrotnia władzę wojskową i zajmuje się sprawami dyplomatycznymi. Również na jego ramionach leży opieka nad wasalami.

Zewnętrzne atrybuty Travian Kingdoms

Pierwszą rzeczą, która wyróżnia Travian Kingdoms spośród innych zabawek, jest umiejętność transformacji ich postaci na zewnątrz, nadając im tradycyjny wygląd w zależności od plemienia (Galii, Rzymianina lub Niemiec). Przy pomocy ubrań i wszelkiego rodzaju nosów, oczu, ust, wąsów i fryzur, sprawiają, że wyglądają groźnie lub dobrodusznie.

. Atakujący cię żołnierze rzucają agresywnymi spojrzeniami, ale obrońcy pozostają spokojni. Kontrastujące granice stanów można łatwo zidentyfikować, patrząc na mapę danego obszaru. Budynki zmieniają swój wygląd z szałasów na bardziej piękne budynki w duchu średniowiecza.

Gra została wydana jako dodatek do uniwersum Travian, ale zmieniła się w oddzielną wersję i pomyślnie zdała egzamin na uznanie opinii publicznej. Zachował dobrze dopracowane możliwości rozgrywki, a nowe funkcje, które pojawiły się, są bardziej związane z zewnętrznymi atrybutami, o których już wspomniano. Baw się więc, ciesząc się historyczną historią z tendencją militarno-ekonomiczną.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi