Trine 2 Expanded Edition

Alternatywne nazwy: Trine 2 Expanded Edition

Procesor: Pentium 2 GHz 4/Athlon XP

Pamięć RAM: 1 GB

RAMDAC: GeForce 7600/Radeon HD 2400

Miejsce na dysku: 1. 5 GB

Trine 2 - gra zręcznościowa stworzona przez jednego z fińskich firm, kontynuuje tradycje ustanowione wiele lat temu, u zarania gier komputerowych. Trine 2 Mechanika gry jest bardzo podobny do poprzednio popularnej gry, w której gracz spadł pod kontrolą trzech zagubionych w czasie Viking. Każda z postaci miała swoje wyjątkowe umiejętności, a tylko za pomocą umiejętności każdego członka zespołu może przejść poziom do końca. Gry Trine 2 ma również trzy główne postacie - sprytny i szybki złodziej Zoya, potężny i niezbędne wręcz magik rycerz Pontius i elementy sterujące Amadeus. Każdy członek zespołu jest w przeciwieństwie do drugiego, i używać ich najważniejsze cechy i zalety można osiągnąć przed finał działki.

Działka

Gry Trine 2 jest podłączony bardzo mylące działkę, gdzie powiedzieć całą fabuła wszechświata Trine 2, grać proste i trudne zarazem. Narracja gry od miejsca, w którym zakończył pierwszą część. Bajki królestwo zostało zapisane, złe czary zostały zniszczone, ale sielanka trwała bardzo krótko i znowu nad światem, w którym główni bohaterowie żyją poważnie zagrożone. Tym razem główny artefakt Trinh 2, który reguluje świat i wszechświat ponownie jego problemami i ponownie uratować świat mu potrzebne trzy znaki odmienne, a ich zgoda jest artefakt z misji podjęła decyzję o nie zapytać. Kolejnym nieszczęściem dla gier wszechświat Trine 2 była inwazja goblinów dowodzonych przez ich lidera postanowił zniszczyć znany świat i przejąć kontrolę nad artefaktem.

Bohaterowie

W Trine 2 trzeba grać wszystkie znaki, używając swoich mocnych na sto procent, ale większość misji jest kilka opcji gry, a nawet może wyróżniać się na zwierzęta domowe. Magik i czarodziej Amadeus żywy przykład pacyfistycznych, bo nie ma w jego arsenale Instytutu jednego atakują umiejętności i wykorzystuje swoją moc tworzenia. To właśnie ta cecha pozwoli przejść przez niesamowitych bagnach i poruszać się w ogromnej przepaści, bo Amadeusz stworzy z cienkich kostek lotniczych i piramid budować mosty. Z umiejętności czczo maga, ilości, jakości i wielkości pozycji wzrośnie. Pontius, rycerz do kości, jego charakter, jego natura jest walka, a im więcej przeciwników będzie on twarz, bardziej komfortowo będzie się czuł. Przy użyciu miecza i tarczy, a także liczne umiejętności, mocy, Poncjusz będzie w stanie sam się utrzymać ciśnienie wroga, podczas gdy jego partnerzy będą zaangażowani w najmniej istotnych rzeczy. Gry Trine 2 ma trzecią postać, która właśnie, która wyróżnia się od tej właśnie firmy. To złodziej, to złodziej, zwinny i szybki, zdolny prolazili do najbardziej niedostępnych zakątków, wspinać się po winorośli i liny, a czasem, może pokazać kły, dziesiątkuje ich wrogów z małej kuszy, ale najbardziej przydatne umiejętności w jego arsenale będzie bańka z niskim grawitacja, dzięki czemu będzie w stanie rosnąć w górę. Że różnorodność gry Trine 2 to ogromny wybór opcji i splątanych misji fabularnych, wypełnionych po brzegi zagadkami, i odróżnić grę od innych salonach.

 

Zagraj także